uporedni horoskop...

ignorishete me?

Duso, niko te ne ignorise, imas uputstvo kako da postavis obe karte, odradi to i ubaci ovde, mi koji se trudimo da odgovorimo svakom imamo ponekad i licni zivot, obaveze, licni posao i trebas to da imas na umu, nama nije ovo posao i nemamo ovde radno vreme da bi samo bili tu...tada bi tvj komentar bio u redu. Sada nije na mestu..ukljucuje se svako, kad ko moze, odgovori stignu nekada pre, nekada kasnije ali stignu i neki red se postuje. Ako zaglednes, videces da ima nas koji odvoje vreme od porodice i spavanja, pa zaginu na forumu sa odgovaranjem vama svima i u cik zore, dok vecina spava.. Razmisli malo o tome...
Sad, postavi karte u medjuvremenu, uputstvo imas, ak ti i ono nije jasno, pokusacu ponovo da ti ga napisem..Nema ljutnje, moras da sacekas kao i svi...ovde je samo dobra volja u pitanju i pokazi je i ti prema nama..
 
ignorishete me?
gnusam se ljudi poput tebe....
da si se udostojila da procitas makar boldovani deo koji je odmah iznad tvog pitanja :roll:
ali ako moze da ti se odradi besplatna analiza, koja zahteva moje vreme, moje znanje, pa jos i ja da ti pravim kartu i da te ne ignorisem... jer si me zaduzila kako tacno?
jel' znas koje desetine njih poput tebe ne kaze hvala nakon tumacenja jer eto nije im po volji
 
Duso, niko te ne ignorise, imas uputstvo kako da postavis obe karte, odradi to i ubaci ovde, mi koji se trudimo da odgovorimo svakom imamo ponekad i licni zivot, obaveze, licni posao i trebas to da imas na umu, nama nije ovo posao i nemamo ovde radno vreme da bi samo bili tu...tada bi tvj komentar bio u redu. Sada nije na mestu..ukljucuje se svako, kad ko moze, odgovori stignu nekada pre, nekada kasnije ali stignu i neki red se postuje. Ako zaglednes, videces da ima nas koji odvoje vreme od porodice i spavanja, pa zaginu na forumu sa odgovaranjem vama svima i u cik zore, dok vecina spava.. Razmisli malo o tome...
Zivela ti meni 100godina sa tom kolicinom tolerancije :-)

Znas kako mi se zabo' asc u tvoje deveto.... ucim lepe manire od tebe... samo mi sporo to nesto ide :oops:
 
ne znam cemu takva rekcija to je bila shala , obicna shala, cisto da primetite da sam tu:) , a ne ljutnja, gnushajte se idalje, a ja cu slediti uputstva.

pa nekada nesto ne izleda kao sala, trebalo je staviti navodnike ili namignuti malo..nema ljutis ,draga..mi se zaista trudimo i sve da postignemo i svako da bude zadovoljan, da svako nadje sebe i da pokazemo koliko je ozbiljno postojanje astrologije i pomoc koja moze da se pruzi njome... :razz::razz::razz:
 
sve ovo sto radite je super...
samo ....eto meni )nije jasno,ako zelim da postavim karte naseg slaganja ili neslaganja...koju od onih metoda da biram.Kompozitivni,sinastrija...ima tog jos...znate to bolje od mene.

i ako sam u necemu pogrijesila ne uzimajte to ozbiljno...ja ipak o astrologiji nemam pojma.
 
A jesam li ja dobro ubacila karte? mislim da li odgovara samo adrese sto sam ostavila i na njih kada se klikne izadju karte? jel to ok?


I to je ok ali ko moze nek ubaci karte, da svi vide direktno o cemu se prica, da ne trce sa objasnjenja na sliku i sa slike na objasnjenje,oni koje interesuje da to prate, normalno, zato meni nije bilo tesko da ubacujemljudima tudje slike, zbog onih koji bi nesto da nauce, smatram da je tako bilo lakse za sve
 
Reci mi za početak da li je ovo veza ili brak ?
Imate inače dosta jakih aspekata tipičnih za duge veze, ovo je pre pravi partnerski odnos nego klasična veza zabave radi.
Ne znam kada ste se upoznali i kada je cela priča među vama počela, budući da tebi već neko duže vreme (oko 2 god) Saturn prolazi kroz 7. polje (polje dugih veza i braka) pa je to moglo doneti početak nečeg ozbiljnijeg na tom planu ali ne bez teškoća. Inače ima pokazatelja ovde da su recimo na početku odnosa postojala neka ograničenja (ili problemi, bilo šta što je moglo doprineti da veza ne ide glatko) iako je moguće da je do samog upoznavanja i uspostavljanja kontakta došlo iznenada i neočekivano, možda i na neki neobičan način ili čak tajno ili barem ne potpuno javno. Sve je to moglo uticati da stvari idu pomalo sporo među vama.

Ovo je za početak. :wink:

Inače, gledala sam i Davison chart za vas, no za to postoji druga tema koju bi smo mogli da aktiviramo u ove svrhe, jer se jako puno toga može videti i iz njega. :wink:

ne podje mi za rukom da insertujem josh i onu tablicu sa aspektima pa ako treba i podatke da poshaljem...
Ostavi podatke, ako nije problem, da ja to lepo ukucam kod sebe i vidim šta treba. Ovaj uporedni sa astro.com-a nije pregledan.
 
kakvo znacenje ima uporredni horoskop?

Kad su dve osobe u vezi, u braku, u zajednici neke vrste, njihovo medjusobno slaganje ili neslaganje moze da se vidi i objasni tim pogledom...kao i odnosi medju ljudima uopste..pa ima ljudi koji bi da znaju, kad su u krizi da li da se rastavljaju ili sastavljaju, pa ih interesuju odnosi sa nekim ko im je blizak , posebno u emotivnm polju, ali rade ljudi i za odnose u porodici, ako imaju problema....Mislim da je dovoljno da bi se okvirno opisalo sta su to uporedni pregledi horoskopa
 
@ B i K

Moram da dodam da se ne slazem u nekim stvarima sa webhanumom...kako se planete budu kretale, vrlo skoro, u nekom intervalu od dve godine (a direktan razlog za raskid veze ne vidim, bar ovako gledano), obostrano ce da bude aktivirano polje emocija i dece kod njega, jer mu je polje u Vodoliji sa prisutnim Mesecom u polju koji znaci promene licnog statusa, i mogucnost da od decka postane muz ili otac, sto je bitno za uporedne horoskope, dok ce kod nje upravo Jupiter u 3 da donese malo sklada njoj sa njom i Uranom i Jupiterom u prvom polju, istovremeno praveci trigon sa planetama u 7 polju i prema njemu u njenom zivotu koji je oslikan sa Marsom u Blizancima...ideja o sklapanju braka ili dobijanju deteta nece da joj bude strana kao sto je moglo da joj bude u nekom prethodnom ili sadasnjem periodu..U stvari, ne mislim ni da joj je sada strana ta ideja bas ali da joj Jupiter nije, prelazeci preko prvog polja i njenih planeta, bio u povoljnompolozaju, doneo bi joj preispitivanje, selidbe, mogucu trudnocu koja ne bi bila izneta i da je htela da je iznese (ipak joj je Jupiter na Jupiteru u prvom polju u sedistu, u Strelcu morao dati trudnocu i sirenje organizma ali opozicija sa planetama u polju posla, zdravlja ili odnosa nije dala, sa kvadratom urana koji je sada u ribama, da se tu sve ostvari..na primer, nema posao ili nema stambeni deo obezbedjen, ili su podstanari ili planiraju kasnije i tako neke kombinacije vec..). Tome u prilog ide i polozaj Marsa koji je iz 5-tog u 7 polju i ukazuje da prva trudnoca ne mora biti izneta jer je prvo dete u stvari DRUGO... tema za razmisljanje... A kako ce Saturn i Jupiter ici njemu kroz 12 i 4-5 polje, najrizicniji je Saturn sada, u ovom periodu dok mu je kvadratirao planete u Strelcu, jer mu se neke stvarikomplikuju i resavaju papiroloski, jer je Jupiter to preleteo u zadnjih godinu dana, pa sad Saturn mora da slozi do kraja sve.. I konacno, Jupiter iz jarca trigonira i pomaze da se taj Saturn ostvari, i u kuci i u stvarima koje su ga mucile u zadnjih godinu dana.. Rekoh da je bitan Pluton koji ide na MC, on mu je vladar Skorpije, gde mu je sunce i Mars vladar polja braka... Meni zaista lici da ovo dvoje, bez obzira sto imaju razlicite poglede na neke stvari, da mogu da budu zajedno, i sada i kada dodje vreme ili-ili sa Jupiterom u vodoliji...
 
Pozdrav svima. Prvo da se izvinemo sto smo karte postavili na pogresno mesto i da se zahvalimo Vipcurlic sto nas je prebacila tamo gde treba .Hvala svima koji su dali svoj komentar na nase uporedne horoskope.
Da prokomentarisemo malo:
@webhanuma
Hvala na odvojenom vremenu za nas. Sto se tice nase veze vrlo je plodotvorna u predhodnom periodu. Sama veza nije zapocela naglo vec vrlo polako sa koje kakvim preprekama. Kroz nasu nasu vezu punu harmonije prepletali su se raznorazni materijalni problemi i sa jedne i sa druge strane. Ovo je borba za finasije, OPASNA, ali u nasoj zajednickoj firmi bez bilo kakvih ogranicavanja finasija. Nemoze se biti toliko iskljuciv jer mi imamo predivan zajednicki zivot. Da zaradimo znamo oboje, ali i da u tome uzivamo oboje.Sto se Vas tice nasa veza ne bi trebalo da postoji, a kamoli da ovoliko traje, a ni najmanje nije materijalno obojena. Da smo imali ovakav komentar na pocetku veze oboje bi rezervisani u nasim otvorenim odnosima i komunikaciji. Treblo bi nam mnogo vise vremena da dodjemo jedno do drugog na pravi nacin, ne kroz novac. A sobzirom da smo veliki postovaoci astrologije.

@vipcurlic
Hvala na komentaru, mi zaista ucimo jedno od drugog, imalismo losih iskutava, iz kojih smo nadamo se izvukli pametne pouke. i zaista sam morao da usporim na poslu, slomljena noga, a zatim sam usporio jer sam dobio novu koleginicu, HVALA BOGU.Kasnije smo zapoceli samostalan posao. Iz prijateljstva smo presli u ljubav. U svakoj vezi ima uspona i padova, i kod nas je bilo u pocetku ali smo naucili da se razumemo i da pricamo o stvarima koje nas muce. Hvala na Vasem komentaru i zaista smo se prepoznali u njemu. SVAKA CAST.
 
Reci mi za početak da li je ovo veza ili brak ?
Imate inače dosta jakih aspekata tipičnih za duge veze, ovo je pre pravi partnerski odnos nego klasična veza zabave radi.
Ne znam kada ste se upoznali i kada je cela priča među vama počela, budući da tebi već neko duže vreme (oko 2 god) Saturn prolazi kroz 7. polje (polje dugih veza i braka) pa je to moglo doneti početak nečeg ozbiljnijeg na tom planu ali ne bez teškoća. Inače ima pokazatelja ovde da su recimo na početku odnosa postojala neka ograničenja (ili problemi, bilo šta što je moglo doprineti da veza ne ide glatko) iako je moguće da je do samog upoznavanja i uspostavljanja kontakta došlo iznenada i neočekivano, možda i na neki neobičan način ili čak tajno ili barem ne potpuno javno. Sve je to moglo uticati da stvari idu pomalo sporo među vama.

Ovo je za početak. :wink:

Inače, gledala sam i Davison chart za vas, no za to postoji druga tema koju bi smo mogli da aktiviramo u ove svrhe, jer se jako puno toga može videti i iz njega. :wink:


Ostavi podatke, ako nije problem, da ja to lepo ukucam kod sebe i vidim šta treba. Ovaj uporedni sa astro.com-a nije pregledan.
evo ovako ja 16.01.1986. Beograd
on: 15.03.1984. 13:50 pec

pa poceli smo u maju ove godine nenadoano da i isto tako i zavrsili nenadano i skroz bezveze po meni pa me zanima sta je to bilo po zvezdama sa nama,jel bilo emocija ili je samo.......... sve to vidis reci pa nek ide zivot ;) sve je bilo ok i onda odjednom sto kazes ogranicenja i povlacenje sa njegove strane. sto je bilo lepse to se on vise udaljavao. eto toliko za sada :)
i da da li da mu se javljam da uopste stupam u neki kontakt posto je me je iskulirao vec jednom.
 
Pretpostavila sam da nije baš glatko zbog onog Saturna sa početka priče ... :?
Za vas je uopšteno 2007. godina bila relativno dobra, ali najkasnije od jeseni je počeo malo teži period za komunikaciju među vama, ne znam da li ste tada uopšte bili u kontaktu ili je do razlaza došlo još ranije.

Meni se sam uporedni horoskop ne čini toliko loše, mislim da je tu bilo dosta emocija (ne kažem da ih i sada nema) ali kao da nije pravi period za neko "normalno" vezivanje, to se kroz tvoj horoskop najviše vidi. Tu teoretski može biti još nečega ALI ... ne bez problema, dokle god ti Saturn ne napusti 7. polje mislim da se nećeš definitivno "smiriti", ali pretpostavljam ni zaboraviti ga u potpunosti. No, u praksi ... dosta tu sporo i teško idu stvari ... :? Sada si u fazi kada si sklona osobama koje su na neki način nedostupne, možda iz nekih konkretnih razloga - ili imaju nekih problema, ili ste i fizički razdvojeni, ili su u pitanju neke objektivne okolnosti zbog kojih ovo ne može baš da ide glatko ... bilo šta, što odnos otežava ili onemogućava.
Mislim da u ovom periodu malo stvari zavisi od tebe, uopšteno gledano - ko god da ti je aktuelan u životu, ponašaće se u odnosu sa tobom mnogo hladnije nego obično, i dobijaš ljubavi (mnogo) manje nego što ti treba, i očekuješ. Prihvati stvari kakve jesu, ništa drugo ... Mislim, neće ni to trajati večno.

Šta ti se dešavalo od jeseni 2005. u ljubavi, pošto ti je otprilike tada Saturn ušao u 7. kuću ? Da li je bila tada neka veza ?

PS - ono za podatke bilo je za lejlu83, podatke za vas dvoje pročitala sam sa slika. ;)
 
Za webhanumu jedno veliko hvala.
Nema na cemu :smile: zao mi je sto je tumacenje takvo kakvo jeste, ali zao mi je i sto vi vise niste zajedno -sve sto mogu da kazem je da postoji mnogo razloga za takvo sto :(
Samo da odgovorim na deo pp-a:
Ovo sto je vezano za pluton sto dolazi polovinom iduce godine.Da li on otvara neku mogucnost obnavljanja veze?
Da. Tvoj horoskop trenutno izgleda bas tako -pomirljivo, medjutim on the long run vratices se gde si sada i opet necete biti zajedno. U medjuvremenu potrosicete mnogo vremena i energije. Dakle necu NISTA da ti sugerisem, nego samo da predocim situaciju.

Sve najbolje,
webhanuma
 
Pretpostavila sam da nije baš glatko zbog onog Saturna sa početka priče ... :?
Za vas je uopšteno 2007. godina bila relativno dobra, ali najkasnije od jeseni je počeo malo teži period za komunikaciju među vama, ne znam da li ste tada uopšte bili u kontaktu ili je do razlaza došlo još ranije.

Meni se sam uporedni horoskop ne čini toliko loše, mislim da je tu bilo dosta emocija (ne kažem da ih i sada nema) ali kao da nije pravi period za neko "normalno" vezivanje, to se kroz tvoj horoskop najviše vidi. Tu teoretski može biti još nečega ALI ... ne bez problema, dokle god ti Saturn ne napusti 7. polje mislim da se nećeš definitivno "smiriti", ali pretpostavljam ni zaboraviti ga u potpunosti. No, u praksi ... dosta tu sporo i teško idu stvari ... :? Sada si u fazi kada si sklona osobama koje su na neki način nedostupne, možda iz nekih konkretnih razloga - ili imaju nekih problema, ili ste i fizički razdvojeni, ili su u pitanju neke objektivne okolnosti zbog kojih ovo ne može baš da ide glatko ... bilo šta, što odnos otežava ili onemogućava.
Mislim da u ovom periodu malo stvari zavisi od tebe, uopšteno gledano - ko god da ti je aktuelan u životu, ponašaće se u odnosu sa tobom mnogo hladnije nego obično, i dobijaš ljubavi (mnogo) manje nego što ti treba, i očekuješ. Prihvati stvari kakve jesu, ništa drugo ... Mislim, neće ni to trajati večno.

Šta ti se dešavalo od jeseni 2005. u ljubavi, pošto ti je otprilike tada Saturn ušao u 7. kuću ? Da li je bila tada neka veza ?

PS - ono za podatke bilo je za lejlu83, podatke za vas dvoje pročitala sam sa slika. ;)

Prekinulo se u julu mesecu. :( kratko je trajalo dva meseca jedva ali je ostavilo bas bas uticaja na mene.Bas mi je bilo opusteno i lepo za taj kratak period,da kazem da sam dozivela neke stvari pored njega sto mi se nikad u zivotu nije desilo tj.niko me nije pogodio i iznenadio sa tim nekim stvarcicama :) sitne krupne nebitno. posle sam bas bas bila dugo ne zainteresovana i trebalo mi je da krenem dalje pa skoro pa kao posle 2 god sa prethodnim :))) ceka rekla si da zavisi od mene dalji tok a on je samo otstupio? ne razumem. moje je jedino sto nisam u zemlji preko cele godine :( od maja do septembra sam u srbiji a posle gde me put nanese mozda zato. inace sve sto si rekla je bilo tako... i da volela bih da razgovaram sa njim kad se vratim u zemlju na prolece leto samo ne znam hoce li hteti i da li cemo se sresti uopste jer znam da se on javiti sigurno nece.:( ( a moram da te pitam stto si rekla da stvari idu dosta otezano i da ne idu glatko? jel zbog saturna ili zbog samog uporednog?

Hm jesen 2005. pa malo pre te jeseni sam rskinula sa deckom sa kojim sam se posle pomirila 2 godine smo bili zajedno i u januaru 2006 se definitivno rastali skroz.
e da sto rece da dobijam malo pa recimo da da i ne sto dobijam malo nego sto me sve zauzeti salecu i osecam se kao da me je neko prokleo.

a podaci...pa zbunila sam se malkooo i ucinilo mi se da si nekome drugom napisala al posle ... ma mozak mi je pored zdravog razuma prolupao malko :)
 
ceka rekla si da zavisi od mene dalji tok a on je samo otstupio? ne razumem.
Malo toga zavisi od tebe, to sam rekla ... Znači, ti si ta koja treba da se prilagođava i prihvati stvari takvima kakve jesu, ne možeš stvari menjati svojom voljom (bar u pogledu ljubavi), nije momenat.

a moram da te pitam stto si rekla da stvari idu dosta otezano i da ne idu glatko? jel zbog saturna ili zbog samog uporednog?
Više zbog prolaska Saturna kroz tvoje 7. polje, tačno si ga opisala ovim :
pa recimo da da i ne sto dobijam malo nego sto me sve zauzeti salecu i osecam se kao da me je neko prokleo.

Jedino što ti realno može doneti jeste povratak starih ljubavi, ili nekog starijeg/mlađeg (veća razlika) od sebe, ali i to ne bi funkcionisalo (najverovatnije) dovoljno dobro ... čak štaviše.
 
E moguce moguce skroz. od leta pa do sada sam bas dosta starijih po 710 i 11 godina starijih od sebe :)
i mnooogo bikova u zadnja 4 meseca. a znaci ovoga da batalim i ako me ne prolazi secanje bas skroz?
hvajaaa ti puno
 
Pa, batali koliko možeš ... Radi kako hoćeš, naravno, nemam ja prava da ti govorim :-D Nego mislim da prosto nije momenat očekivati nešto spektakularno ... Bolje po tebe ako ne očekuješ mnogo, nego prihvataš šta ti se desi, i ko ti se sam pojavi. :wink:
 
Hvala ti puno cenim misljenje i naravno batalila sam ali eto volim fer odnos pa bi da razjasnim neke stvari. a ne nadam se nicemu odavno sta se desi desilo se ne mogu nista da promeniim tako se i osecam :)
hvala ti jos jednom
 

Back
Top