uporedni horoskop...

Ok, Ok, čemu žurba ...

Evo uporednog :
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?...&smon=11&syr=2007&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Inače, ti si gore napisala da je on rođen u 5:55, a na karti piše 6:10. Koje vreme je tačnije ? Razlika je par stepeni i ne menja bitno situaciju, ali opet ...

Uporedni je više-manje tipičan, ima dosta aspekata i položaja koji vas drže u vezi pa ih ne bih sve pojedinačno naglašavala (ko pogleda uporedni horoskop videće), a ono što bih ja rekla da vas muči jeste često nerazumevanje i problemi u komunikaciji - to naravno ne govori o nepostojanju emocija nego da često ne nalazite zajednički jezik. Ti imaš dosta podsvesnih strahova, često umeš da budeš nesigurna (emotivno) i da čak imaš strah od odbacivanja što inače verovatno ne ispoljavaš jer si po temperamentu i pojavi drugačija, ali u ovoj vezi to sigurno "radi" i često je uzrok tvog nezadovoljstva. On čini mi se drugačije reaguje od tebe, i tu se nekad mimoiđete. Kao da je nekako jednostavniji od tebe (emotivno, mislim) pa se uvek verovatno čudiš "kako on tako..." a ti ne znam kako.

Za one koji bi ovo da proprate astrološki - pričam pre svega o T-kvadratu koji grade njegov Mesec u Biku u opoziciji sa njenom Mesec-Pluton konjunkcijom (na vrhu njegovog 5. polja - fatalna privlačnost i odnos ali često težak, bolan, sa dosta svađa) i kvadratu s njegovim Merkurom u njenoj 12. kući (što nije dobar položaj za njihovu komunikaciju).
Naravno pogledala sam i sve ostalo ali pošto je prvenstveno postavila pitanje o svojoj vezi baš zbog problema ja sam krenula od toga. Tako da ... nije to jedino :wink:
 
Ja sam kanda malo zakasnila :) Nema nacina da mu pomognes da izadje iz tih nja-nja stanja , na kraju ce svu krivicu da svali na tebe ....bices kriva za sve i svasta.Veoma su ljubomorni i posesivni.Cim vidis prve znake ljubomore bezi , to kod njih prelazi u bolest.Mada , steta , stvarno su super su sexu:)
 
Inače, ti si gore napisala da je on rođen u 5:55, a na karti piše 6:10. Koje vreme je tačnije ? Razlika je par stepeni i ne menja bitno situaciju, ali opet ...

Da moja greska, tacno vreme njegovog rodjenja je u 6,10 h...


Naravno pogledala sam i sve ostalo ali pošto je prvenstveno postavila pitanje o svojoj vezi baš zbog problema ja sam krenula od toga. Tako da ... nije to jedino

S obzirom da si rekla da nije to jedino sto nam stoji, zanima me sta si mislila pod tim...

Hvala ti puno puno puno.. Stvarno mi mnogo znaci ovo sto si rekla i sve je potpuno tacno...

Hvala ti puno jos jednom! :)
 
Pa zaista ima u svakom uporednom horoskopu dosta toga da se priča ali jedino što ne volim su monolozi :? Mislila sam da će se još neko uključiti pa bi komentari došli sami po sebi ... Ok, pogledaću šta bi još bilo interesantno i bitno da ti kažem. Naravno, po mom mišljenju ...
 
Pa zaista ima u svakom uporednom horoskopu dosta toga da se priča ali jedino što ne volim su monolozi :? Mislila sam da će se još neko uključiti pa bi komentari došli sami po sebi ... Ok, pogledaću šta bi još bilo interesantno i bitno da ti kažem. Naravno, po mom mišljenju ...

Elle ne zelim da te smaram ali bi mi stvarno znacilo da mi dovrsis uporedni :-)

Hvala ;-)
 
Joj, Aleksandra, ja sam ovih dana kao izduvana lopta :| Baš nemam inspiracije, iskreno, ni strpljenja za neku detaljniju analizu, a da ti pišem bilo šta - ni to ne ide.

Hajde neko dobre volje da se još uključi u priču dok se ja ne presaberem, ako je moguće ... A ti bi u međuvremenu mogla i sama da se aktiviraš i na temi o sinastriji pogledaš pokoju stvar, ima dosta toga napisanog. Naravno pitaj ako ti trebaju neke smernice i sl, mislim da je to u svakom slučaju bolje nego da ovako pasivno čekaš odgovor, a sama možeš dosta toga da nađeš.
Ili postavi neko konkretnije pitanje, ja stvarno ne znam kako bih ti drugačije pomogla.
 
Joj, Aleksandra, ja sam ovih dana kao izduvana lopta :| Baš nemam inspiracije, iskreno, ni strpljenja za neku detaljniju analizu, a da ti pišem bilo šta - ni to ne ide.

Hajde neko dobre volje da se još uključi u priču dok se ja ne presaberem, ako je moguće ... A ti bi u međuvremenu mogla i sama da se aktiviraš i na temi o sinastriji pogledaš pokoju stvar, ima dosta toga napisanog. Naravno pitaj ako ti trebaju neke smernice i sl, mislim da je to u svakom slučaju bolje nego da ovako pasivno čekaš odgovor, a sama možeš dosta toga da nađeš.
Ili postavi neko konkretnije pitanje, ja stvarno ne znam kako bih ti drugačije pomogla.

Ma ok...hvala ti u svakom slucaju.. pogledacu tu temu o sinatriji... :)
 
..E ovako, zanima me da li neko moze da mi pomogne i da saznam kakve su mi prognoze u ljubavi?
Cao, pozvana sam na temu.
Ne znam kakvu pomoc trazis jer nije definisano, ja kad odem kod zubara kazem boli me zub,hocu bleaching... nekako...moras se artikulisati.
Ako bi samo da trosis tudje vreme, po principu ja bih da slusam a vi pricajte, to ne meni, nego nikom nije interesantno.
Prognoze u ljubavi -da li se udajes ili ne? Verujes li u moc izbora i slobodne volje, posto trebalo bi!
Jedine linkove ka kartama koje sam nasla su neaktivni jer vode na tvoju licnu stranu na astro.com gde bih trebalo da imam pass da udjem.
 
Samo ukratko, vidi se da ti je veza sa skorpija/ovan nesto karmicko i bitno i da nisi mogla da ga zaobidjes, mars u 7 ukazuje da je mladji od tebe i bas takav kakvog ga vidis.Ume necim da te izbaci iz takta i mislim da tu nesto trpis ti, ili se ne vidjate redovno ili je ljubomoran ili je jako tezak sam po sebi. Ume da bude jak o nervozan ili naporan kao osoba.Nije ti vreme za udaju sada, tvoja 28-31-va je bitna, mada vam se u mnogome planete preklapaju ( ono bitno za uporedne horoskope). Nadam se da nije neka "uniforma" jer ima tendenciju da kroz tosteti, ima povrede ili licne krize. Mislim, ako sada veza traje, da moze da bude odlucujuci period kod vas tvoja 26-ta godina..Ti imas aspekte za ranu udaju, samo on nekako nije zreo za ranu zenidbu.. Ako je veza kao veza, nastavi tako, nigde ne zuri..
 

Back
Top