uporedni horoskop...

A pa dobro, znam i ja..ali ja nisam neki ljubitelj muskih Skorpijona uopsteno, iako sam Skorpija/Ovan..vise se ne oslanjam na taj opsti deo.

pa pravo da ti kazem meni je sasvim dovoljan taj opsti deo da ovnove otpisem u startu

i ma kakve imas silne konjunkcije i trigone u sinastriji i kompozitima, i dejvisonu

ako nema kapiranja preko Sunca/Asc/Meseca tesko da ce biti nesto dobro

a cim neko ima Sunce u ovnu , prosto znam da se necemo sloziti
i uvek bude tako
 
pa pravo da ti kazem meni je sasvim dovoljan taj opsti deo da ovnove otpisem u startu

i ma kakve imas silne konjunkcije i trigone u sinastriji i kompozitima, i dejvisonu

ako nema kapiranja preko Sunca/Asc/Meseca tesko da ce biti nesto dobro

a cim neko ima Sunce u ovnu , prosto znam da se necemo sloziti
i uvek bude tako
Ja sam dala sansu kod prvog decka Sunce na Asc.mom, mada znala da nece trajati, nije dovoljno da neko bude dobra osoba nego i dobar prijatelj.. dada ;) mislim na lojalnost..
 
A jer mozes da uradis kartu na astro.com? :) I stavi je.. pa cu ja kad stignem :)

http://img682.imageshack.us/img682/1803/yyys.gif

Evo karte, ali bez njegovog tacnog vremena..
Za hugububu
SAd te potpuno i kapiram sto si bila nestrpljiva.. :D
Pa prvo sto sam zapazila je njegov Severi Mesecev cvor u konjukciji sa Tvojom Venerom. Tebi je ASc.na 0`Vodolije ako se na varam pa samim tim ti je 7 polje na pocetku lava, a njegovo Sunce je upalo u Tvoje prazno 7 polje, tako da nije ni cudo sto se osecas ispunjeno i toplo..dok je njegova Venera na 1` Lava a Jupiter je 29`Raka, pa su u konjuckiji sa Tvojim DC. Obicno kad se Mesecevi Cvorovi pojave u ugaonim kucama: 1,4,7,10 veze su jake.
Pokusacu nesto kasnije.. :mrgreen: a mozda se neko i javi.. :D
Osobe kojima se Sev.mesecev cvor i Venera nadju u konjukciji se obicno prepoznaju na prvi susret i imaju osecaj da se znaju od pre, ta tako postoji i uslov za ulazak u brak a o njegovom opstanku govori ostatak i to koliko neko radi na tome da te prepreke, ukoliko postoje prebrodi..zanimljiva vam je sianastrija, iskreno!
 
Poslednja izmena:
Mene je jedan Forumas pocetnik zamolio da u njegovo ime, posto ne barata jos dobro kako sve to ide na Forumu,da postavim uporednu kartu,njegove cure i njega.Rec je o forumasu Benetti.Devojka je raskinula sa njim,ali on nju i dalje voli,tako kaze i zeli da zna ima li sanse da se pomire,jer njemu je jako stalo do nje.Evo njihove uporedne karte.Hvala unapred svima koji ce biti u prilici da daju odgovor na njihovu situaciju i pomognu mu.
S postovanjem,
sunasceJeca
 
Pa ne znam draga, vezali ste se jako mladi..ti sa Venerom i Mesecom u Vodoliji, uf.ko moja mama, sanjiva i misticna, pa opet trazi neku promenu, za Venru u Vodoliji kazu da cesto ozene zato sto su lepe :) da ih niko ne dira i da ih cuvaju.
A tvoj muskarac: joooj, Mars u Skorpiji, pa magnetizam nikad ne moze da prodje nezapazen, pa gde jos da otvorim i vidim da je Lav/Bik..ako i nije bio tako lepuskast kao mali, onda je definitivno porastao u muskarca i po..posesivac; uvazavanje koje je postojalo izmedju vas mozda zato sto si ti i dosta zrelija bila i stroga, pa i pomalo naredjivacki nastrojena bila.
Jedino sto na prvu loptu videh da decko ima Merkur na Regulusu 29`Lava, u trigonu je sa Neptunom i Jupiterom, daje slavu u javnosti..jer se on bavi neki javnim poslom, mesta za zabavu, pise ili komponuje..ista?
Jesi li ti crnka ili se farbas u crno?

Pa mogu ti reći da si sve pogodio....On se bavi javnim poslom i na dobroj je poziciji...Eto, mogu ti reći da nam se konačno posle par meseci poboljšava komunikacija, pa ćemo videti šta dalje...Ako još nešto skontaš,javi;)
Inače, nisam crnka, tamno smeđa sam...
Hvala ti u svakom slučaju.
 
Pa mogu ti reći da si sve pogodio....On se bavi javnim poslom i na dobroj je poziciji...Eto, mogu ti reći da nam se konačno posle par meseci poboljšava komunikacija, pa ćemo videti šta dalje...Ako još nešto skontaš,javi;)
Inače, nisam crnka, tamno smeđa sam...
Hvala ti u svakom slučaju.
Nisam morala da pogadjam mnogo jer mu je horoskop kao preslikan nekoga koga znam, nijanse su u pitanju..ali mogu da zamislim samo tu osobu..posto su i meni rekli jednom da se ne naljutim da li natal u kog sam ja:heart: zvuci slicno.. savrsen raritet! ukratko! Ajde uradi sinastriju pliz..moguce da je vasa veza trpela pritisak i izvrsila si pritisak u momentu kada mu je posao bio najbitniji, kakooo to da ne shvatis.. ;) a on je rekla bih pre svega veran svojim osecanjima..tvoje 5 polje zabave preklapa se sa njegovim 6 poljem - posla, atranzitni Saturn upravo tu vrsi testiranje..zato polako.
Kad imas takvog muskarca, ne daj ga. Jer smem da pitam nesto obzirom da mu je Merkur na Regulusu, ima li on onaj pravi muski dubok glas .. :mrgreen: ???
 
Nisam morala da pogadjam mnogo jer mu je horoskop kao preslikan nekoga koga znam, nijanse su u pitanju..ali mogu da zamislim samo tu osobu..posto su i meni rekli jednom da se ne naljutim da li natal u kog sam ja:heart: zvuci slicno.. savrsen raritet! ukratko! Ajde uradi sinastriju pliz..moguce da je vasa veza trpela pritisak i izvrsila si pritisak u momentu kada mu je posao bio najbitniji, kakooo to da ne shvatis.. ;) a on je rekla bih pre svega veran svojim osecanjima..tvoje 5 polje zabave preklapa se sa njegovim 6 poljem - posla, atranzitni Saturn upravo tu vrsi testiranje..zato polako.
Kad imas takvog muskarca, ne daj ga. Jer smem da pitam nesto obzirom da mu je Merkur na Regulusu, ima li on onaj pravi muski dubok glas .. :mrgreen: ???

Evo i sinastrije, pa ako stigneš, pogledaj... ;)

http://img28.imageshack.us/img28/4057/uporedni.gif
 
astroaccqlytlyhp5376147.gif

riba iz australije sa kojom se dopisujem vec 3 meseca..pronasli se na tagged..
imam osecaj da ce biti nesto od ovoga...sta mislite?
 
ja u beogradu a ona u brisbaneu :)

ako ti nisi uspela mislis da ja necu?
ja verujem u cuda :)

Tvoj vladar 7. kuce je venera koja je otisla u 9. kucu, kucu inostranstva, tako da je vrloooo moguce da tvoja buduca zena bude vezana za inostranstvo. Nisam bas sigurna za nacin upoznavanja, ali ovaj polozaj vladara 7. kuce najcesce po pravilu donosi takve partnete.
 

Back
Top