uporedni horoskop...

http://www.astro.com/tmpd/cynqfileMIdTa0-u1209240689/astro_2gw_31_ntrnavac.68386.20257.gif?20305

Tvoj glavni problem sad je onaj Saturn,posebno jer ti vlada Asc....Vidis znam nekoliko ljudi sa ovim tranzitom sto ga trpe i to je zaista jedan tezak period,jer je 8.polje polje najpotisnutijih sadrzaja,kompleksa,strahova,dubine dubina...sve ono plutonsko...jos ti imas Devicu koja je uzasno nesigurna i promenljiv je krst,ona cesto ne prihvata sopstveno nesavrsenstvo i sve to prenosi na drugog,........ a njen vladar opet u 1.polju sugerise vaznost ovog polja. Patnje i razlicite krize daje ovaj Sa...tebi je sad tesko da se suocis sam sa sobom a sa druge strane sve dok saturn bude boravio u 8.oj doziveces dosta nekih razocarenja sto se tice ljubavi i veza...ovo nikako ne ide u ovom tranzitu, sve na kraju bude sabotirano. Ti cak mozes imati samo iluziju da je ta devojka bila za tebe ili da je kriva. Mozda cak treba da zahvalis svom vladaru Asc sto te ocepio iz prostog razloga jer je tvoj zadatak da ispunis njegove prohteve. Inace Saturn ti je gotovo na stepenu pada Venere...sto svakako sugerise na padove venerijanskog...sad ne mogu zaista gledati natal,ovaj Sa mi samo upao u oci. A znam po svojim bliskim ljudima koliko nikako ne razumevaju vaznost ovog aspekta. Pri tom pritisak na Lilit u Devici nije nimalo zgodan. Bolje se pozabavi sobom. Devojka verovatno nije ta tako da je to samo bio preduslov za tvoje budejenje ako ga budes zeleo. Pri tom muci te Venera u Ribama i onaj nesigurni mars u devici=odmah da znas da si toj devojci sigurno bio tezak,bez uvrede,mislim da nisi svestan svoje tezine. A to opet znam iz iskustva.
Inace ja sam isto Valjevka. :lol:
Pozz i lakse malo sa tim egoizmom,Jarceeeeeee........................vise ti Jarac nego Vodolija veruj mi.
 
Tacno je da imam vise osobina jarca pa cak i device nego vodolije iako bih voleo da je obrnuto.I svestan sam da sam tezak(pretpostavljam da si to zakljucila i na osnovu postova a ne samo karte).Ali to je i razlog zbog koga mislim da je prava jer je ona to tolerisala.Ne zbog svojih sirokih vidika nego zbog mojih drugih kvaliteta:cool:.A mozda mi venera u ribama stvara tu iluziju da je ona savrsena za mene.Cini mi se da je njeno dejstvo pogubno u vremenu posle raskida:ona evocira uspomene na lepe trenutke iz veze,generise vizije savrsenog zajednickog zivota u buducnosti koji je izgubljen...Ali to prodje moju racionalnu analizu i dobije potvrdu:cak i da se ne slazemo najbolje i da je ideal varka,ja zelim da se promenim zbog nje.Mars u devici nesigurnost,los polozaj narocito za muskarca ali veoma zahvalan na profesionalnom polju.Uopste karta ukazuje na neostatak samopouzdanja,kompleksa,sto se manifestovalo i mojom agresivnoscu ,kao odbrambenim mehanizmom, i na ovom postu:lol:.Interesuje me da li postoji neki period u ovoj god povoljan za ponovno uspostavljanje veze.Patnja neizdrziva smrsao sam 10 kg.

I ja sam iz Valjeva,iako rodjen u N.S..ako ne mozes da mi pomognes astroloski,mozda je poznajes pa mozes da utices na nju psiholoski:lol:Sva sredstva dozvoljena.Inace kucam sale sa suzama u ocima.
Ostali, nemojte ovo da shvatite kao privatizovanje teme vec kao dobar astro primer
 
Mrzim jarca, a ta moja mrznja je upravo jarac.Jarac je onaj strumf koji mrzi sve redom:mrgreen:Za razliku od skorpije on to nezadovoljstvo drzi u sebi sto ima negativne psih posledice

Juuuuu...a nije me bilo sat vremena!!!!!:)

Kada sam skontala ....da su oko mene najblize osobe SATURNI, Jarac ili Vodolija...da li znak, podznak, Mesec... NEVEROVATNO, pa jos meni Saturn u 4.polju.... :dash:

ALI~ALI, ubrzo naidjem na knjigu "Novi pogled na starog djavola" od LIZ GRIN.....
COVECE???? .....Meni je pomogla, kao da mi je oci otvorila,dala bih autorki medalju!!!!
S obzirom da si duplo Saturn.... a jos ti i Uran pravi drustvo....? :brus:
 
Tacno je da imam vise osobina jarca pa cak i device nego vodolije iako bih voleo da je obrnuto.I svestan sam da sam tezak(pretpostavljam da si to zakljucila i na osnovu postova a ne samo karte).Ali to je i razlog zbog koga mislim da je prava jer je ona to tolerisala.Ne zbog svojih sirokih vidika nego zbog mojih drugih kvaliteta:cool:.A mozda mi venera u ribama stvara tu iluziju da je ona savrsena za mene.Cini mi se da je njeno dejstvo pogubno u vremenu posle raskida:ona evocira uspomene na lepe trenutke iz veze,generise vizije savrsenog zajednickog zivota u buducnosti koji je izgubljen...Ali to prodje moju racionalnu analizu i dobije potvrdu:cak i da se ne slazemo najbolje i da je ideal varka,ja zelim da se promenim zbog nje.Mars u devici nesigurnost,los polozaj narocito za muskarca ali veoma zahvalan na profesionalnom polju.Uopste karta ukazuje na neostatak samopouzdanja,kompleksa,sto se manifestovalo i mojom agresivnoscu ,kao odbrambenim mehanizmom, i na ovom postu:lol:.Interesuje me da li postoji neki period u ovoj god povoljan za ponovno uspostavljanje veze.Patnja neizdrziva smrsao sam 10 kg.

I ja sam iz Valjeva,iako rodjen u N.S..ako ne mozes da mi pomognes astroloski,mozda je poznajes pa mozes da utices na nju psiholoski:lol:Sva sredstva dozvoljena.Inace kucam sale sa suzama u ocima.
Ostali, nemojte ovo da shvatite kao privatizovanje teme vec kao dobar astro primer

cekaj rodjen u Valjevu? onda karta nije validna......:worth: skroz....
Hmn znam ja jednog slicnog doduse mars mu u 1.om u vodolijici al je teeeeeeeeeeeezak do bolaaaaaaaaa....................a ja sam tolerisala svasta sad mi se zgadio...mada mene ubijaju muskarci sa asc jarac imam saturn u jarcu u 6.oj u kvadratu sa suncem.....:worth:
 
Mrzim jarca, a ta moja mrznja je upravo jarac.Jarac je onaj strumf koji mrzi sve redom:mrgreen:Za razliku od skorpije on to nezadovoljstvo drzi u sebi sto ima negativne psih posledice


Nazalost stvarno su preterano mrzovoljni.........i nista im ne pase..........i sadisti su veliki sadomazo doduse.....:roll: Jarcevima samo treba tutnuti astrologiju da nauce kako da se ponasaju i kad bi malo slusali druge....
Meni recimo otac jarac asc,izgibosmo...moja big :heart: od njega dobila cir....onda sve drugarice koje su me izneverile bile jarcevi....onda...da,skoro sam upoznala trojicu bili su nesto zainteresovani...al su me :worth: joooj nervirali cak i na toj fazi "muvanja" da tako nazovem...Onda a da klala sam se i sa Domagojem, Vindexom...:lol: al nekako uvek sam im tu. Ne mogu jarcevi bez mene...imam strpljenja za njih zaista....:besna:
 
Rodjen u Novom Sadu,ali najduzi deo zivota proveo u va.Sad sam u bg.Saturn kao ogranicenje bi trebalo da spreci izliv emocija ali ga izgleda nadjacava venera u ribama,placem toliko da cu pokvariti tastaturu.Razliciti astro programi mi pokazuju razlicitu vladajucu planetu,mislim da bi astrologija morala da usaglasi kriterijume ako pretenduje da bude nauka.Ali nigde nije saturn>ili venera ili uran ili merkur

Ako imate vremena pogledajte link pa mi recite vase strucmo misljenje
 
Rodjen u Novom Sadu,ali najduzi deo zivota proveo u va.Sad sam u bg.Saturn kao ogranicenje bi trebalo da spreci izliv emocija ali ga izgleda nadjacava venera u ribama,placem toliko da cu pokvariti tastaturu.Razliciti astro programi mi pokazuju razlicitu vladajucu planetu,mislim da bi astrologija morala da usaglasi kriterijume ako pretenduje da bude nauka.Ali nigde nije saturn>ili venera ili uran ili merkur

Ako imate vremena pogledajte link pa mi recite vase strucmo misljenje

poslala sam ti poruku vidi,moram da idem sad
 
Citam sve redom polako i odusevljavam se , u neku ruku i plasim se ..
Naime, Saturn mi seta 8.poljem...jarac sam u podznaku i tek mi sledi Mr Saturnov povratak...
Hm...ima li ova veza buducnosti?Zajedno smo oko 4 meseca....
Molila bih Oliveru Katarinu da pogleda ako moze
Hvala i zaista RESPEKT
 

Prilozi

  • astro_61gw_02_53_maja_marko_m.70768.6187.jpg
    astro_61gw_02_53_maja_marko_m.70768.6187.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 10
Citam sve redom polako i odusevljavam se , u neku ruku i plasim se ..
Naime, Saturn mi seta 8.poljem...jarac sam u podznaku i tek mi sledi Mr Saturnov povratak...
Hm...ima li ova veza buducnosti?Zajedno smo oko 4 meseca....
Molila bih Oliveru Katarinu da pogleda ako moze
Hvala i zaista RESPEKT

ako ste u vezi onda bolje pogledaj dejvison jer ce ti dati brzi i mozda trenutno prihvatljiviji odgovor,a mozes da uradis i tranzit na njega,prosto tretiras kartu kao ma koju natalnu i cinis sa njom deformacije.....:lol: Sinastrija radi kao jedan vecni zakon,kod nekog to krene kasnije da deluje *u smislu,ljudi prosto ne vide sve ili ne zele da vide odmah...:roll: * ili ranije...pre same veze....:D
 
A evo i Dejvisona...ako zatreba...inace sa JARCINOM u podznaku se borim i borim i udaram ga medju rogove ... ali stvarno je:worth:

Inace karta kad se otvara je jako sicusna skoro nista jasno da se razazna. Pa ti savetujem da je lepse postavis ili kroz link,ako ti je lakse. Uostalom,sobzirom da na astro.comu ima i pdf format ni to nije lose prekopirati u jedan linkic,stedimo na vremenu,svi......:gace:
Ponekad je dovoljno objasniti i samo recimo dejstvo vladara 1.kao sto je Saturn - respect! :D - njegovo tranzitiranje na 8.u i to u Devici.....Prosto treba prepoznati kljucne elemente. I sta je to sto je ispod povrsine. Venere,Sunca i sl....:lol: su malo vrckaste i oni djuskaju po krugu...cesto imamo krasne aspekte a recimo osecamo se ovako lepo....:super:...al sad nekog specijalnijeg dogadjaja i nema...:thumbdown:..zato kazem, gde je Uran,Pluton,Saturn....tu treba baciti pogled,svakako cvorovi.
 
Hvala Katarina...ja sam samo pocetnik :-) pa bih volela da cujem kako bi ti protumacila ovaj Dejvison
..nadam se da je dobro postavljen..:heart:

Ja sam sad u stanju da kazem dobro,lose,moz il ne mora....:per: Jer sam bolesna skroz, qq oteceni krajnici ( SO0*MO na MC-u u BIku,aktivirani tranzitnim MO....:sad2:...) zacepljena sam skroz. Bas za forumsko tumacenje ne mogu da pisem kao one dve prethodne analize...sinastrije i sl. :roll: Postavila sam ih cisto da pomognem u ucenju...onima koji to zele...:klap: E sad, segmente mogu da tumacim,sta te zanima?! Da bi se dobio odgovor: tipa sta ce biti od nas i sl...jesmo li il nismo jedno za drugo zaista mora dosta da se pazljivo sve rasclani pa da se sumira i napravi presek......:think:


Inace link se ne otvara kao not found...a karta je premala...
 
Hajde ovako, jednom sam vec bila rekla ali da ponovim, ko nije dobio nikakav odgovor od mene i ko me nije nista pitao , kome nisam rekla nista, nek se izdvoji i postavi pitanje da ne trazim po temi ovde jer se ne snalazim u ovoj guzvi kome jesam a kome nisam radila i vec pricala o buducem partneru..pitanja tipa - "rekla si da mi veza prava stoji u 30-toj a sad mi je 26-ta i hocu li ostati do kraja zivota ili biti srecna sa ovim covekom" - moracu da preskocim..Imam jako malo slobodnog vremena, ali i jako dobro pamcenje i mada vas ima ovde gomilica povelika, kao i na celoj Astrologiji, u principu pamtim kao slon i znam da sam nekom nesto rekla negde..pa me nemojte proveravati bez potrebe..Onaj ko hoce dopunu neka se tako izjasni pa kad stignem cu odgovoriti, onom kome nije jasno neka pita ponovo to sto mu nije jasno ,samo mi nemojte traciti vreme uzalud jer vam sve ovo pisem prvom slobodnom prilikom i besplatno potpuno...sto mogu i znam ja vam iznosim, sto ne mogu naglasim ali zaista nemam strpljenje da istima pisem isto po vise puta na razlicitim temama..Ovo se ne odnosi na @ nims ovde nego na sve koji su vec vise puta tako nesto radili..

jeste da si jos odavno ovo rekla al ja cu se ipak osvrnuti na ovo iznad napisano jer sam ostala bez ikakvog odgovora.znam da si poprilicno zauzeta,al valjda cu kao postavljac ove teme dobiti neki odgovor.nadam se...ja da ista znam odmah bih sebi odgovorila:D..al posto ne znam ...recite mi ,bre,nesto:dash:
 
olivera katarina pazi kad nemogu da verujem da neko tako tumaci znam da te svi sad spopadaju i dave i razumecu ako nemozes i moju da pogledas ali covek bez nade je nista ma sta god kazu zvezde aposto je moje ime Nada ja se nadam da ces zvirnuti i u moju kartu.Ja sam imala brak za sobom koji se raspao na moju srecu verujem da to ima veze sa karmom pa me interesuje sta kazu zvezde za II i dali ce ga uopste biti hvala puno puno puno puno unapred pa ako imas vremena plizzzzzz.......
 

Back
Top