uporedni horoskop...

Znaci citam i ne verujem. 4x postavljas isto pitanje. Doslovno te mrzi da pogledas uputstvo da sama okacis svoju kartu, pa cak i nakon sto ti vip to trazi. :dash:
U zadnjem postu te mrzi i stare karte da citiras nego ti nas upucujes da mi pratimo tvoje postove.... ja nekad totalno ne verujem koliko su neki ljudi bezobrazni i bezobzirni u potraznji.
Jel' ti uopste razumes da trazis necije vreme da protumaci ono sto tebe mrzi da okacis kao sliku?:nono:

Okej, hvala na razumevanju! Ako ne zelis da pogledas , ne moras. Hvala u svakom slucaju ! Ja sam rekla da prosto ne znam da nadjem te karte a ni da stavim,pokusavala sam ali slabo mi ide engleski i ne znam.Zato sam vise puta ponovila moje pitanje!
I ne znas me, tako da nemas pravo da mi govoris kako sam bezobrazna ili ne znam ni ja sta. Ovo je necija dobra volja, ako ne zeli niko da mi ucini onda okej, ne mora. Nikoga ne teram ni na sta!
Hvala!
 





Nas dvoje...Bili smo skupa 4 godine...prekinuli...pre par meseci..sad smo ponovo u nekoj, ne bih to baš nazvala vezom. Ustvari najiskrenije bi bilo ovo - ja ne znam šta smo sada! A mislim da ni on ne zna šta želi da budemo sada...
Jel može neko da baci pogled?
 
da li moze neko da protumaci moj uporedni horoskop ?[
URL=http://imageshack.us]
uporednidungeonakk2.gif
[/URL]
 
Ko god je rad da odgovori,tebe smo zatrpali pitanjima ali ako si voljna bilo bi super!

sa strane 17 na temi Polje dece u natalu...


Citat:
Original postavio nims Pogledaj poruku
Hvala Virpulic,jako bih volela da znam jer radimo na tome ima godinu dana ali za sada bezuspesno a navodno je sve ok i kod njega i kod mene.Jos jednom veliki pozdrav


Ti ces sigurno da imas decu i nemoj da te to brine, posto sumnjas u sebi i strepis da nece toga biti i da si mozda matora vec..zaboravi to, kvadrat Saturna iz lava nije mogao da dozvoli radjanje pre, i da si ostajala trudna, tvoje vreme je tek od 31 pa na dalje, jupiter je sada pozitivan ali Saturn moze da pravi teskoce ili odlaganje, posebno hormonalnu tezinu kad bude bio u kvadratu Neptunu..ovako, ima sanse od kraja juna do kraja avgusta pa onda od oktobra do decembra i ako tu ne upali, slobodno se opusti, kad Jupiter bude bio u Vodoliji je jako pozitivno za tebe i ne moze da ne bude..sada ima izvesnih teskoca, ali moze i da odrzavanje trudnoce uslovi to, no, ako ne bude, bice tokom iduce godine sigurno pa onda i dalje sa Jupiterom u Ovnu i Blizancima..ne brini zaista.Tek je taj period 31-32 pa na dalje jako bitan za tebe..

pa iskreno ne verujem svojim ocima u 2 i 32 ujutru da potpuno isto pitanje postavljas..da li je moguce da ja bolje pamtim sve vas nego vi mene jednu?No da si bar jedina..nego nekad preskocim bilo kakav komentar a nekad zaista ne mogu..:hahaha:
 
Da, na zalost ima nas koji radimo nocu pa tako malo damo oduska sebi na forumu i netu. Pitanje nije bilo isto niti postavljeno iskljucivo tebi. Odnosilo se na uporedni horoskop,nas odnos,zajednicki zivot itd...samo nisam banalizovala pitanje. No, izvini na uznemiravanju...
 
Hajde ovako, jednom sam vec bila rekla ali da ponovim, ko nije dobio nikakav odgovor od mene i ko me nije nista pitao , kome nisam rekla nista, nek se izdvoji i postavi pitanje da ne trazim po temi ovde jer se ne snalazim u ovoj guzvi kome jesam a kome nisam radila i vec pricala o buducem partneru..pitanja tipa - "rekla si da mi veza prava stoji u 30-toj a sad mi je 26-ta i hocu li ostati do kraja zivota ili biti srecna sa ovim covekom" - moracu da preskocim..Imam jako malo slobodnog vremena, ali i jako dobro pamcenje i mada vas ima ovde gomilica povelika, kao i na celoj Astrologiji, u principu pamtim kao slon i znam da sam nekom nesto rekla negde..pa me nemojte proveravati bez potrebe..Onaj ko hoce dopunu neka se tako izjasni pa kad stignem cu odgovoriti, onom kome nije jasno neka pita ponovo to sto mu nije jasno ,samo mi nemojte traciti vreme uzalud jer vam sve ovo pisem prvom slobodnom prilikom i besplatno potpuno...sto mogu i znam ja vam iznosim, sto ne mogu naglasim ali zaista nemam strpljenje da istima pisem isto po vise puta na razlicitim temama..Ovo se ne odnosi na @ nims ovde nego na sve koji su vec vise puta tako nesto radili..
 
nims;6835913[COLOR="Red":
]Hoce li biti srece,dece u nasem braku?[/COLOR]
Hvala!

Da, na zalost ima nas koji radimo nocu pa tako malo damo oduska sebi na forumu i netu. Pitanje nije bilo isto niti postavljeno iskljucivo tebi. Odnosilo se na uporedni horoskop,nas odnos,zajednicki zivot itd...samo nisam banalizovala pitanje. No, izvini na uznemiravanju...


onda sam stvarno ja potpuno izlapela jer sam tvoje pitanje procitala bas onako kako pise i pitala jasno da li to pitas mene..na sta sam dobila odgovor koji sam dobila....ako ga u medjuvremenu ne obrises.......

u svakom slucaju, tebe nisam ostavila do sada bez odgovora na svako tvoje pitanje, pa izvini molim te ako sam JA TEBE uvredila i nisam bila jasna..:super:
 
Vip, ko je kome sta rekao na forumu je totalno ne bitno.Mi laici smo tu da postavljamo pitanja,vi da odgovorite kada,ako,mozete,zelite,admini da brisu haos.. Postavila sam pitanje bilo kome,sama si se ponudila i ne vidim cemu ova polemika ni oko cega...
 
vipcurlic,

evo dve karte pa mi, molim te, reci kakva je sansa ove veze,nesto se mnogo ujedamo, ali cini mi se kao da je vredno...

thx
 

Prilozi

  • astro_2gw_02_d.56100.12066.jpg
    astro_2gw_02_d.56100.12066.jpg
    35 KB · Pregleda: 6
  • astro_2gw_01_t.56070.10952.jpg
    astro_2gw_01_t.56070.10952.jpg
    33,6 KB · Pregleda: 3
Koliko mi se cini da sam bar ja na vecinu ovakvih pitanja odgovorila istim osobama na drugim temama, a tema je stala, pa pokusavam da vidim sta i kome treba da se odgovori..i nista mi nije jasno...guzva prevelika..ko je aktuelan neka se javi ako nije sa moje strane dobio nikakav odgovor...

meni nije odgovoreno,proslo je vec skoro 4 meseca :(
zanima me ishod veze,posto prolazimo kroz strasan period,veza nam je pod velikim pritiskom,ali se nedamo :) zanima me ishod veze,brak i deca plizzzzzzz
 
@curlyhair meni se iz tvog uporednog cini da ti s ajedne strane prema njemu osecas jaku sexualnu privlacnost i strast i vidis u njemu prirodnog partnera i neku vrstu zastitnika i bliskost i kao da ti tezis da sa njim imas brak, a sa druge strane si pomalo sebicna u odnosu na njega. On oseca da pripada tebi, povremeno te idealizuje, ali u sustini te dozivljava kao osobu koja ga povredjuje i kao da je pomalo razocaran vezom. Postoji i problem u ljubavnoj komunikaciji i da tu neko nekome ne pokazuje dovoljno ljubav. Ne cini mi se kao veza koja ce se zavrsiti brakom, ali je znacajna iz nekog razloga za oboje (konjukcije ic i mc )
Neka pogleda jos neko. Toliko od mene.
 
Ja se kao malo zaljubila....Sve je pocelo neobavezno, ali sada je vec malo ozbiljnije bar kod mene. Za sada veza funkcionise na nivou strasti ali dobro tek je pocetak ...
Mentalna komunikacija medju nama je odlicna i on je izuzetno fina i nezna osoba, jako mi je prijatno u njegovom drustvu. Medjutim, volela bih da mi neko kaze kako se astroloski slazemo, to jest kakav je potencijal za ovu vezu, ako nije previse uopsteno :)
Pozdrav!
p.s. Ja sam spolja u krugu

 

Back
Top