uporedni horoskop...

a je l` bi mogao neko da pogleda jos jednu sinastriju?
Mi se mnogo volimo a i zapenili smo nesto da se vencamo i imamo mnogo dece, je l` bi bio neko ljubazan da baci pogled da li smo se stvarno nasli ili smo samo prsli?

pliz,je l` bi mogao neko da baci pogled... kako ovo funkcionise iz astroloske perspektive

ja 4.6.1986. 12:20 Pancevo
on 29.01.1979 03:15 Pancevo

pliz, pliz...
 
Da li neko moze da pogleda i da mi kaze nesto o potencijalu moguce veze izmedju dvoje ljudi sa ovakvim natalnim kartama. Prva moja, druga njena.

Hvala unapred.
 

Prilozi

  • astro_ack_01_miki_hp.44546.8524.gif
    astro_ack_01_miki_hp.44546.8524.gif
    12,6 KB · Pregleda: 0
  • astro_ack_02_riz_hp.44589.8866.gif
    astro_ack_02_riz_hp.44589.8866.gif
    11,6 KB · Pregleda: 0
rodjena sam 01.07.1986. u 9 i 15 ujutru u Beogradu i u vezi sam vec 10 meseci sa strelcem koji je rodjen 03.12.1986. u 5 i 50 ujutru u Beogradu. Zanima me dalja ljubavna situacija nasa dal je mozda moguce nesto ozbiljnije u buducnosti. Bili bih vam jako jako zahvalna...

rodjena sam 14.06.1987 u 16 i 10 u Beogradu i zanima me da li je moguce nesto ozbiljnije sa deckom koji je rodjen 03.11.1987. u 13h u Beogradu. hvala

Posto postoji neki redosled,ja imam vremena,odgovor kad stigne........
JA sam rodjena 02.06.1982 u 00:05,Senti,a ON 14.02.1982 u 18:35,takodje u Senti.....Kako izgledamo sa vase tacke gledista....Hvala

da li neko moze da mi kaze par reci,da li ova veza moze da opstane
ja 30.10.1981 prizren 20:15
on 16.09.1983 beograd 11:40

hvala i pozzz

Pozdrav svima,

imam veliku nedoumicu da li ostati u vezi u kojoj sam ili batalitii i ne gubiti vreme i ici dalje, da li ova moja veza ima buducnost i da li je to taj...
rodjena sam 09.06.1978 u 22h45 Novi Sad a on 30.01.1968 u 19h15 Beograd

u napred hvala na odgovoru !

20.02.1976.beograd u 16:45h.njegov 21.03.1977.beograd u 5:50h.moj.U najkracim crtama nase slaganje,buducnost nasa?U braku smo hoce li ovo opstati do kraja?Unapred zahvalna i hvala.

ONA 18.12.1981.Smederevo u 03:50h, ON 14.04.1981.Subotica u 17:00h.Zanima me kakvo je nase slaganje i kakva je buducnost ove veze?

pliz,je l` bi mogao neko da baci pogled... kako ovo funkcionise iz astroloske perspektive

ja 4.6.1986. 12:20 Pancevo
on 29.01.1979 03:15 Pancevo

pliz, pliz...

Koliko mi se cini da sam bar ja na vecinu ovakvih pitanja odgovorila istim osobama na drugim temama, a tema je stala, pa pokusavam da vidim sta i kome treba da se odgovori..i nista mi nije jasno...guzva prevelika..ko je aktuelan neka se javi ako nije sa moje strane dobio nikakav odgovor...
 
Da li moze neko da mi odgovori na moje pitanje. Na predhodnoj strani je moj post.Hvala!

ja ove karte "ne gledam", trebaju mi ove koje stoje na dnu strane gde je tvoje pitanje, sa planetama i stepenvima na njoj, datumima i godinama rodjenja..da sve vidim sta sa cim stoji u natalu, proverim aspekte pa tek gledam jednu pored druge..i to ako veza traje, ako je samo pocela, reci cu ti uklapa li se u tvoj horoskop ili ne, ako ti nije on "sudjen", ne gubimo vreme onda na detaljisanje....i normalno uvecane karte, ove tvoje ne mogu ni da se uvecaju, bar kad ja kliknem na njih nista se ne desava..
 
Joj ali ja ne znam kako da postavim te druge karte.Ako tebi ili nekome ne predstavlja veliki problem da mi stavi te druge karte neka mi to ucini jer mi je stvarno bitno.
Rodjena sam 24.07.1985. u 06:30h u Beogradu a decko 13.12.1987. u 05:30h takodje u Beogradu. Imali smo neke krizice,dve godine smo u vezi i kakvi su nam aspekti u buducnosti?
Nadam se da ne trazim previse i hvala od srca!
 
Hehehehehe...... Sta napisah ja? Nase natalne karte? Ne razumem se bas u natalne karte ali toliko znam da je ovo sto sam postavila daleko od natalnih karata....Moze mala pomoc.Bice da sam ispustila nesto.Gledala sam ono upustvo sto je Vip napisala ali......:dash:
 
vipcurlic,

evo karata, pa me zanima potencijal ove veze, moze, ne moze i kakva je potencijalna buducnost. u vezi smo.

hvala
T- njena
D - moja
 

Prilozi

  • astro_2gw_01_t.56070.10952.jpg
    astro_2gw_01_t.56070.10952.jpg
    33,6 KB · Pregleda: 3
  • astro_2gw_02_d.56100.12066.jpg
    astro_2gw_02_d.56100.12066.jpg
    35 KB · Pregleda: 2
Plizzzzzzz sta znaci kad partneri imaju konjukciju severnog i juznog cvora sa jedne i istu takvu konjukciju sa druge strane?
:cmok: dobrodosla ovde. Ja te citam tek 1dan i bas je za pohvalu kako pises ljudima :klap:

Cvorovi su sa knjiskog aspekta uplit karme u relaciju. Ja ne zastupam taj stav ako se ne radi o JMC i kontaktu sa licnom planetom.
Uz malo logike =>cvorovi su uvek u opoziciji. Ako su u opoziciji to znaci da planeta koju "kontaktira" jedan cvor je itekako pod uticajem i drugog. Dakle to sto su vam cvorovi takoreci u opoziciji nije ne znam kakav raritet. Dalje: cvorovi nisu materijalne tacke, ali i kao takve one imaju ciklus kretanja koji je nesto preko 18godina (proveri ako te interesuje, meni nije spektakularna info). To prakticno znaci da SVAKO na nekih 4-5 godina ima veliki krst cvorova, a na oko 9 godina tranzitni cvorovi prelaze preko natalnih, cineci veliku opoziciju.
Da bi situacija na vasem (ti+partner) nebu bila kao sto je opisujes to samo znaci da je izmedju vas oko 9godina razlike... ali to je cela jedna generacija ljudi, tako da je neuporedivo vaznije posmatrati da li i kako uticu na ostatak charta a ne samo njihov medjusobni polozaj cije tumacenje nece doneti nista epohalno.

hint: jako mi je interesantan uticaj hirona u sinastrijama, od kuce gde pada, do kontakta sa ostatkom charta. Da se svasta nauciti iz toga, probaj mozda ti se dopadne igra. Ne mogu da se setim ko ali neko sa foruma ima hiron na dc-u? Ako cita nek' se prijavi da se igramo na njegovoj/njenoj sinastriji.
 
:cmok: dobrodosla ovde. Ja te citam tek 1dan i bas je za pohvalu kako pises ljudima :klap:

Cvorovi su sa knjiskog aspekta uplit karme u relaciju. Ja ne zastupam taj stav ako se ne radi o JMC i kontaktu sa licnom planetom.
Uz malo logike =>cvorovi su uvek u opoziciji. Ako su u opoziciji to znaci da planeta koju "kontaktira" jedan cvor je itekako pod uticajem i drugog. Dakle to sto su vam cvorovi takoreci u opoziciji nije ne znam kakav raritet. Dalje: cvorovi nisu materijalne tacke, ali i kao takve one imaju ciklus kretanja koji je nesto preko 18godina (proveri ako te interesuje, meni nije spektakularna info). To prakticno znaci da SVAKO na nekih 4-5 godina ima veliki krst cvorova, a na oko 9 godina tranzitni cvorovi prelaze preko natalnih, cineci veliku opoziciju.
Da bi situacija na vasem (ti+partner) nebu bila kao sto je opisujes to samo znaci da je izmedju vas oko 9godina razlike... ali to je cela jedna generacija ljudi, tako da je neuporedivo vaznije posmatrati da li i kako uticu na ostatak charta a ne samo njihov medjusobni polozaj cije tumacenje nece doneti nista epohalno.

hint: jako mi je interesantan uticaj hirona u sinastrijama, od kuce gde pada, do kontakta sa ostatkom charta. Da se svasta nauciti iz toga, probaj mozda ti se dopadne igra. Ne mogu da se setim ko ali neko sa foruma ima hiron na dc-u? Ako cita nek' se prijavi da se igramo na njegovoj/njenoj sinastriji.

Hvala, ovo mi je bilo zapalo za oko pa sam pomislila da ima neko znacenje, inace jos se ne zabavljam sa uporednim horoskopima, prvo cu da tumacim na sebi (experimentalno):lol:, pa da probam na drugima:lol:.
Problem sa ljudima je sto svi zele ceo natal!!!!!!!!!! A to stvarno jeste mnogo, jedna karta cela oduzme par sati, bar meni.
 
@ flp jedna karta - cela - i posle mnoogo godina rada uzima po vise sati, ako hoce covek doobro da je pogleda i pri tom, ipak ne vidi sve odjednom

@web - ja licno imam Kiron na Dsc i neminovno, osnovno njegovo znacenje je Odricanje svesno i nesvesno od onoga gde je, tako su meni davno predocili oni koji su tada bili profi astrolozi...koliko sam ja iskustveno videla , nije bilo osobe koja je imala poziciju kirona kao ja, na samom Dsc ili u konjukciji sa njim, a da se nisu na neki nacin "odrekli" tog prvog partnera zvanicnog..svesno odustajanje , odricanje od te veze i sl..
 
@ flp jedna karta - cela - i posle mnoogo godina rada uzima po vise sati, ako hoce covek doobro da je pogleda i pri tom, ipak ne vidi sve odjednom

@web - ja licno imam Kiron na Dsc i neminovno, osnovno njegovo znacenje je Odricanje svesno i nesvesno od onoga gde je, tako su meni davno predocili oni koji su tada bili profi astrolozi...koliko sam ja iskustveno videla , nije bilo osobe koja je imala poziciju kirona kao ja, na samom Dsc ili u konjukciji sa njim, a da se nisu na neki nacin "odrekli" tog prvog partnera zvanicnog..svesno odustajanje , odricanje od te veze i sl..

Znam, ja svoju posmatram poduze, ali cak i kad nesto vidim u svojoj karti nekako poreknem, bilo dobro ili lose, redovno, valjda zato sto sam previse licno ukljucena u svoju kartu:lol::lol::lol:. Recimo prosle godine mi je jupiter bio u kvadratu sa natalnom venerom, a to u natalu donosi ljubavne afere, pa sam nekako povezala da ce nesto lose da mi se desi u vezi sa tim i kod tranzita (nije bio jedini takav aspekt), ali sam onda sebi rekla ma jok, na kraju je sve ispalo bezveze, bas onako kako su zvezde rekle.
 
@ vip
ja kopirala svoj post sa 14-te strane...pa ako budes imala vremena...

hello again! sestra me je zamolila da joj postavim karte... ona je rodjena 01.08.78., sa ovim deckom je 5 godina ali nekako, kako bih rekla...stagniraju...nista ne pokrecu, ni zajednicki zivot, ni brak.. on ceka da sredi svoju losu finansijsku situaciju a ona se nada da ce se to stvarno i desiti... ima li tu buducnosti?


 
hello again! sestra me je zamolila da joj postavim
Bas me pogodilo ovo.
Tvoja sestra ZNA da je kraj neminovan ali ne moze da ga pusti.
1. Pluton kvadrat mars traje vec neko vreme, boli je ...i bolece sve dok ne nauci da pusti i korenito izmeni sve u simbolici marsa (vlada njenom petom, osnovna simbolika =muskarac). To ce se desiti za neko vreme (pl ide retrogradno, pa kad ponovo pocne direkciono kretanje onda ce shvatiti -tj najkasnije do tad).
2. Istovremeno se desava tranzit urana na veneru koja je vladar njene sedme -nagli razilazak sa partnerom
3. Saturn koji stoji na gazdi njene osme -nju je strah sta dalje


Sestra treba da se skoncentrise na 2 pozitivne stvari sad: trigon urana na jupiter, kao i tranzit jupitera kroz drugo polje -retko dobra mogucnost za stvaranje novca ...obicno honorarno

Inace decko s astroloskog aspekta je prototip materijaliste. Sunce+venera (mat vrednosti) su u drugoj kuci, medjutim ono sto smeta jos vise jeste na vrhu druge je merkur koji vlada tudjim novcem :-( On zeli tudj novac, merkur je u izgonu i pored neptuna, trudice se u zivotu da obmane barem jednu osobu. Jupiter u osmoj imace srece u tom polju. Sunce venera u jarcu sa trigonom saturna -do toga ce stici u drugoj polovini zivota, ali postojace uvek taj jarcevski tvrdicluk da je to njegovo.
 
Bas me pogodilo ovo.
Tvoja sestra ZNA da je kraj neminovan ali ne moze da ga pusti.
1. Pluton kvadrat mars traje vec neko vreme, boli je ...i bolece sve dok ne nauci da pusti i korenito izmeni sve u simbolici marsa (vlada njenom petom, osnovna simbolika =muskarac). To ce se desiti za neko vreme (pl ide retrogradno, pa kad ponovo pocne direkciono kretanje onda ce shvatiti -tj najkasnije do tad).
2. Istovremeno se desava tranzit urana na veneru koja je vladar njene sedme -nagli razilazak sa partnerom
3. Saturn koji stoji na gazdi njene osme -nju je strah sta dalje


Sestra treba da se skoncentrise na 2 pozitivne stvari sad: trigon urana na jupiter, kao i tranzit jupitera kroz drugo polje -retko dobra mogucnost za stvaranje novca ...obicno honorarno

Inace decko s astroloskog aspekta je prototip materijaliste. Sunce+venera (mat vrednosti) su u drugoj kuci, medjutim ono sto smeta jos vise jeste na vrhu druge je merkur koji vlada tudjim novcem :-( On zeli tudj novac, merkur je u izgonu i pored neptuna, trudice se u zivotu da obmane barem jednu osobu. Jupiter u osmoj imace srece u tom polju. Sunce venera u jarcu sa trigonom saturna -do toga ce stici u drugoj polovini zivota, ali postojace uvek taj jarcevski tvrdicluk da je to njegovo.

Hvala puno na vremenu! Upravo sam joj procitala tvoj post.... kaze da je neverovatno koliko je sve tacno, pre par dana je resila da sa kumom krene da radi honorarno :D
Nego, problem je sto ne moze da ostavi decka, nema snage.... jos 1000 nekih drugih stvari u zivotu su joj se totalno iskomplikovale, ne treba joj jos taj haos oko raskida... a ne mogu nikako zajedno...
U svakom slucaju, hvala jos jednom! :heart:
 
Hvala puno na vremenu! Upravo sam joj procitala tvoj post.... kaze da je neverovatno koliko je sve tacno, pre par dana je resila da sa kumom krene da radi honorarno :D
To je SJAJNO!!!! Zaista ce imati finansijski uspeh na tom polju, tako da sta god da je u pitanju nek' se opusti i uziva :super:
Nego, problem je sto ne moze da ostavi decka, nema snage.... jos 1000 nekih drugih stvari u zivotu su joj se totalno iskomplikovale, ne treba joj jos taj haos oko raskida... a ne mogu nikako zajedno...
Da... zato sam i rekla da mi je zao. Pluton nosi neverovatnu energiju... ali drzi kao magnet dok te ne polomi. Sto se duze opire, to ce je vise boleti i onda na kraju rusi stare stege... ovo je jedan od najtezih tranzita koji srecnici ni ne dozive. On daje snagu fenixa, ali da bi uzleteo moras prvo pasti... bas na dno. Pomoci ce joj (ma kako paradoxalno) tr uran i taj honorarni novac u tome. Sve u svoje vreme, vec je dosta pregurala i bice bolje ...samo jos malo :klap:

Sve najbolje i tebi i sestri
 
Joj ali ja ne znam kako da postavim te druge karte.Ako tebi ili nekome ne predstavlja veliki problem da mi stavi te druge karte neka mi to ucini jer mi je stvarno bitno.
Rodjena sam 24.07.1985. u 06:30h u Beogradu a decko 13.12.1987. u 05:30h takodje u Beogradu. Imali smo neke krizice,dve godine smo u vezi i kakvi su nam aspekti u buducnosti?
Nadam se da ne trazim previse i hvala od srca!
Da li moze neko meni da odgovori , molim vas , hitno mi je .Vec sam napisala post.
Hvala od srca!
Da li moze neko da mi odgovori na moje pitanje. Na predhodnoj strani je moj post.Hvala!

Znaci citam i ne verujem. 4x postavljas isto pitanje. Doslovno te mrzi da pogledas uputstvo da sama okacis svoju kartu, pa cak i nakon sto ti vip to trazi. :dash:
U zadnjem postu te mrzi i stare karte da citiras nego ti nas upucujes da mi pratimo tvoje postove.... ja nekad totalno ne verujem koliko su neki ljudi bezobrazni i bezobzirni u potraznji.
Jel' ti uopste razumes da trazis necije vreme da protumaci ono sto tebe mrzi da okacis kao sliku?:nono:
 
To je SJAJNO!!!! Zaista ce imati finansijski uspeh na tom polju, tako da sta god da je u pitanju nek' se opusti i uziva :super:
Da... zato sam i rekla da mi je zao. Pluton nosi neverovatnu energiju... ali drzi kao magnet dok te ne polomi. Sto se duze opire, to ce je vise boleti i onda na kraju rusi stare stege... ovo je jedan od najtezih tranzita koji srecnici ni ne dozive. On daje snagu fenixa, ali da bi uzleteo moras prvo pasti... bas na dno. Pomoci ce joj (ma kako paradoxalno) tr uran i taj honorarni novac u tome. Sve u svoje vreme, vec je dosta pregurala i bice bolje ...samo jos malo :klap:

Sve najbolje i tebi i sestri

E, mnoooogo ce se obradovati kad cuje ovo! Hvala hvala hvala .... :heart: si
:cmok:
 

Back
Top