uporedni horoskop...

Koliko vidim tebi je stalo i razmisljas da je vreme da se nesto menja u vezi, i da bi cak mogla i da se udas za njega. Jeste on neko ko ti mnogo znaci, po tvom natalu gledam, neka Elle pogleda uporedni koji si postavila, ona se lako snalazi u njemu, ja volim natale ...
kako ti je Jupiter u trigonu sa Mesecom 11 polju koji vlada asc i kako ulazi u polje braka uskoro, moze da se desi i potreba za porodicom i trudnocom kod tebe... Koliko vidim da je Rak i da su vam Sunca lepo aspektovana, saturn jedan i drugi u sekstilu..
Eto,vratila se i webhanuma sa odmora..pogledace neko jos ..malo strpljivosti samo

hvala hvala hvala....
a sta ce biti....:confused:
sacekacu Elle....ili nekoga ko je raspolozen :-P
 
IAKO SAM POSTAVILA OVO ISTO PITANJE PRE 10 DANA VEROVATNO NISTE VIDELI PA AKO NIJE PROBLEM DA MI POGLEDATE UPOREDNI HOROSKOP MENE I MOG DEČKA.... planiramo nešto ozbiljnije u narednih nekoliko meseci.....ZAJEDNIČKI ŽIVOT


EVO SU NAŠE KARTE
UNAPRED ZAHVLNA
 

Prilozi

  • deki natal.jpg
    deki natal.jpg
    35 KB · Pregleda: 11
  • natalna tajchiko.jpg
    natalna tajchiko.jpg
    34,3 KB · Pregleda: 8
Nešto ste gledali ali više smo komentarisale njegovo stanje posle smrti majke... ali nismo konkretizovale njegov i moj odnos... čisto sam radoznala.... ali tebi Vip ne mogu dovoljno da zahvalim na savetima i odgovorima koje si mi dala

OD SRCA TI HVALA
 
molim vas, postavila sam karte, moze li neko da mi kaze da li ce biti nesto od ove veze. Hvala

samo da dodam, gledala sam tumacenje @Webhanume i zaista se slazem sa njenim vidjenjem, obojma nailazi period bitan za emocije, brak i porodicu i vredi biti uporan..Njemu je 39-40 bitna za brak i dete ( a zeli ga vec neko vreme), a o tebi da ne pricamo, dopunicu nesto ako smatram da fali na temi o deci, ako vidim nesto sto web nije spomenula a smatram da je bitno..zaista je jako bitno da se oslobodis pritiska koji imas u sebi da bi Jupiter odradio posao (posebno u drugoj polovini 2008 i u 2009 godini)...
 

Kako su oboje impulsivni tipovi i nekako slicni, sve se izgleda desilo pomalo ubrzano..Njemu dete vidim u 24-toj ali moram da dodam da se nije nadao nesto bas svemu ( ili da je mislio da je dete drugog pola) ili da se oseca nezreo i nedoraslo celoj situaciji..daleko da nece da voli dete, samo kazem, ako je devojcica, on je nesto hteo sina..do 27-28 moze lako da trazi sina..jeste mlad i impulsivan, nekako se uklapaju njih dvoje, mozda to ne izgleda sa strane tako ali jeste tako..Uran i mesec u polju braka..sreca pa su u sekstilu suncu,oseca se slobodan i kad je ozenjen ili to namece svojoj zeni...E, sad, 30te su mu krizne ili u porodici njegovoj ili u braku, s obzirom da je Pluton u kvadratu suncu u 10 polju, mada jupiter kao vladar dela polja je u 8 i sekstilu sa plutonom, pa ne mora nuzno da znaci brak i odnosi vec i mozda partnerski poslovi..to zahteva dublju analizu..
kod nje, mlada jeste ali joj je trebala porodica na neki nacin, kao da se tako oseca vrednom i sigurnom, i kod nje se vidi mogucnost za drugo dete za jedno 3-4 godine..no bracni status mora da se proprati i u njenim 30-tim godinama..
 

Back
Top