USPEH u BILO KOM poslu! (ne prodajem nista, besplatan savet!)

zzzzzzz

Zainteresovan član
Poruka
115
Postovanje!


Kazu neki, ima para u pekarstvu... Ima! Neki se obogatise, a neki i pukose!
Kazu, ima para u nekretninama... Ima! Neki se obogatise, a neki ne prodase stanove a zidali pozajmljenom lovom!
Pa kazu, lova u medijima... Jeste! Eto ga Pink, imperija, ali eto i toliko raspalih, propalih i jadnih televizijica...

U cemu je znaci lova?
U boljem radjenju bilo cega od drugih koji rade to isto. I u pecurkama je lova i u svemu...
A za to je potreban pametan, hrabar, korak ispred, premazan, iskusan , obrazovan menazder. I bolji od drugih! ovo je kraj saveta, sledi moja ponuda, pa ne morate citati dalje...

Ako nekom treba MENADZERCINA, moze me kontaktirati. Hvala!

promena:angazovan sam tako da nisam vise na raspolaganju ; nadam se da ce gornji saveti koristiti nekom.
 
Da li je specijalnost ne znam, ali...
zzzzzzz:
Cao!

Neki ce se setiti ove teme od proslog leta. A sada je sve jos bolje!
GARANCIJA: Prvi cas je DZ, tako da nema rizika, a onaj ko shvati da mu to pomaze i odgovara javice se sam na drugi, treci...
DISKRECIJA I LAGANICA: Sve ide putem neta, izlozite problem, pa dobijete odgovor...
PRAKSA: Moguci prakticni casovi u BG-u, idemo zajedno u muvanje, zavodjenje...

To je to, javljajte se na private a moze i javno, ako ima pitanja...
Ide leto - budi macan!

Ps. sve ovo moguce je i za devojke, zene...koje bi da zavedu (a mozda cak i zadrze:))nekog dobrog macana.
Toliko! Budi macan! Budi macka! Leto je! 8)
Detalji se mogu videti ovde http://forum.krstarica.com/threads/149307
 
pajamaca:
:lol:
dobar si:)
šta ti je uža specijalnost?

Ima par delatnosti gde sam ekspert, ali specijalnost mi je menadzment, bukvalno u smislu izvornog engleskog glagola "to manage".Ja upravljam procesom, organizujem ga i razvijam, brze bolje i ludje nego neko drugi. Npr.zelis da otvoris kliniku. Ja nisam hirurg, ali umem da nadjem najbolje i da ih ubedim da rade za tebe, umem da osmislim identitet klinike, nadjem ti gradj.zemlj. izdejstvujem dozvole i napredne sertifikate, nadjem klijente i poslove. A isto to umem ako bi da prodajes kokice. Ili sta god 8)
Ti radis to sto umes i volis,a ja brinem da ti se to i isplati;-)
 
MDFMK:
Bre pa ovo je neki ubermensch. :shock:

Ume da zavede bilo šta, da uspe u bilo kom biznisu...

Pa da ima smisla... i ja da sve to mogu bih sigurno provodio vreme na krstarici, umesto da zidam Imperiju danju i fukam ceo ženski Holivud noću... :roll:

Tvoje ogranicenje si jedino ti. Ne shvati kao prozivku, stvarno sam u drugarskom fazonu. Ako bi zaista to voleo, kreni, gradi, ciglu po ciglu. I ne kritikuj me sto to pocinjem ovde, jer i ti pocinjes ovde zar ne? Ili samo gubis vreme, ne znam...
 
zzzzzzz:
Tvoje ogranicenje si jedino ti. Ne shvati kao prozivku, stvarno sam u drugarskom fazonu. Ako bi zaista to voleo, kreni, gradi, ciglu po ciglu. I ne kritikuj me sto to pocinjem ovde, jer i ti pocinjes ovde zar ne? Ili samo gubis vreme, ne znam...

Ja jesam svoje ograničenje!

I da, ovde zaista gubim vreme... tj. dzabalebarim...

Nego je fora što zvučiš kao da si pročitao neku opštu knjigu iz menadžmenta, verovatno si u toku nekih menadžment studija, i sad najednom te puklo da si novi Bil Gejts... Red je da probušim mehur, jer ne ide to tako...

Mislim ono, sve je to lepo, ali osim briljantnog menadžerstva, ti treba BAR jedna od sledeće dve stvari: konkretna genijalna ideja, ili velika početna sredstva...

Mislim, ono, uvek možeš naći dva čoveka koji imaju to... ali onda treba roditi džinovsku harizmu da ih ubediš te ti povere te dve tako lepe stvari... ako to imaš, onda sa srećom brate!
 
pajamaca:
znači one man show.
e, kolko koštaš?
el na sat?
kako se iznajmljuješ?
imaš li pdv? može li virmansko plaćanje?

Pozdrav Ogiju;-)

A kostam po dogovoru, i sto je jos vaznije: po ucinku! Znaci minimalna osnovna plata i progresivno rastuci bonusi zavisni od rezultata. Primera radi, ako je u pitanju kozmeticki saloncic, dovoljno je da mi omogucis telefonsku liniju, sendvic i sok. I tako dok te ne napravim na ime i mesto na kom se zakazuje mesec dana unapred...a onda bi mogla, morala i zelela da mi dajes i neke parice kako bismo zajedno rasli jos vise, do spa centra, i brandname salona koji moze da zivi od prodaje prava na svoje ime salonima u unutrasnjosti i sirom grada...i preko, sto da ne? Cikago, Frankfurat:-)))))))))))) Super ti je i naziv, pajamaca...to je buduci brend, to je znak! Ako se ne bavis kozmetikom, pocni! Verujem u to! I tu sam da podrzim. Imam i kontakte i kadrove u toj oblasti i znanje (kao i u svakoj, to ste vec skontali:))) let's work!
...a ako bi neko hteo da mu vodim i unapredjujem neki veci posao, tu bi vec pricali o osnovnoj plati, destimulaciji za ispodprosecni rezultat i bonusima za natprosecne rezultate. Tek stvaram ime, i zato sam vrlo POVOLJAN, i MOTIVISAN da POBEDIMO!
Sto se tice pdv-a, radio bih za tebe po ugovoru o delu, a sto se tice virmana, virMANI me toga, Srbija je ovo:-)
 
MDFMK:
Ja jesam svoje ograničenje!

I da, ovde zaista gubim vreme... tj. dzabalebarim...

Nego je fora što zvučiš kao da si pročitao neku opštu knjigu iz menadžmenta, verovatno si u toku nekih menadžment studija, i sad najednom te puklo da si novi Bil Gejts... Red je da probušim mehur, jer ne ide to tako...

Mislim ono, sve je to lepo, ali osim briljantnog menadžerstva, ti treba BAR jedna od sledeće dve stvari: konkretna genijalna ideja, ili velika početna sredstva...

Mislim, ono, uvek možeš naći dva čoveka koji imaju to... ali onda treba roditi džinovsku harizmu da ih ubediš te ti povere te dve tako lepe stvari... ako to imaš, onda sa srećom brate!


Ti si neki gotivan lik...100%...samo sto si zarobljen kliseima kao i vecina, a ja sam taj koji kida lance i oslobadja, i vodi ka profitu i rastu...
DA! citam odabrane knjige o menadzmentu ali cisto kao zabavu, inspiraciju...
DA! studiram menadzment, jer je tradicionalno znanje azbuka koja se podrazumeva. ko ne veruje, neka pogleda Rodic MB koji je imao i taj veliki kapital o kome pricas, ali su pukli zbog tako banalne stvari kao sto je remecenje finansijske ravnoteze! Znaci mora se biti inovator i carobnjak, ali mora se imati i kalkulator i znanje racunovodstva...
DA! imam genijalne ideje, sto i nije toliko tesko ovde gde se sve radi naopako, lenjo, neambiciozno i primitvno. Pogledaj tojotu pogledaj jugica...eto gde smo mi...bolje dobre tike nego jugo:-), evo ove sad nike+ sa iPodom i meracima pritiska, brzine...
NE! ne treba ti ogroman kapital, ja se nudim upravo onima koji bi da ga stvore. Vrednost tvog kapitala nije samo u njegovoj cifri vec i u njegovom kvalitetu, tj. stopi prinosa sopstvenog i ukupnog kapitala, koeficijentu obrta, vlasnickoj strukturi (sopstveni, pozajmljeni)...znaci bolje imati 1000eura koji se vrte jednom nedeljno i odbacuju jos 1000eura prinosa nego imati lenjih 10000eura sto cuce u banci na 3% godisnje. A da vam kapital ne bi bio lenj, treba vam KAPITAL BILDER;-) a to sam ja (ovo cu registrovati u ponedeljak:)) znaci nebitno je jesi li obucar, frizerka ili veleuvoznik, bolji menadzer-bolje poslovanje! Radis ono sto volis, a ja brinem da ti se to i isplati.

Rece probusices moj mehur, tj.balon. A ja kazem super, kupicemo jos bolji, jer cu kao dobar manager osigurati taj balon;-)

I na kraju, posto si izneo dosta pretpostavki, evo i nekih mojih: ti si urbani, skroz ok lik, iz bg-a, palilula, dorcol...izlazis u tramvaj..mozda underground...volis pivo...pogodih li nesto? mozda sam i vidovit;-)

Imas pice od mene kad se obogatim;-) pozdrav!
 
Neko je spomenuo ogroman potrebni kapital... Hajde da vidimo
da li vise vredi imati 1 000eura i mene ili 100 000eura?

1000eur + ja,menadzer <<>>
<<>>
ulazem u visokoprofitni <<>>
biznis 800eur i 200eur u robu <<>>
sa stopom prinosa 100%

koeficijent obrta mi je
recimo 300, znaci godisnje
zaradjujem 300x200eur znaci
60 000 cisto

100 000eur bez mene, menadzera

pare cuce u orocene u banci
pod kamatom 5%
lova je orocena na godinu dana
pa je koef.obrta 1, godisnje
zaradjujes CISTO 500eur.


Znaci, meni je 1000eur donelo 60 000eur a tebi je 100 000 donelo 500...za dve godine vec mogu da te kupim!

Ako se neko pita a koji mi je to biznis...pa npr neka se raspita za cene voca na kvantasu i na zelenjaku, a zatim neka vidi koliko dana u godini radi pijaca zelenjak (uzeo sam da je 300, zbog praznika ovo ono...)

Flegme su za knjigovodstvo...A NERVOZNI MENADZER CEKA NA POSLODAVCA!!!
 
zzzzzzz:
Neko je spomenuo ogroman potrebni kapital... Hajde da vidimo
da li vise vredi imati 1 000eura i mene ili 100 000eura?

1000eur + ja,menadzer 100 000eur

ulazem u visokoprofitni pare cuce u orocene u banci
biznis 800eur i 200eur u robu pod kamatom 5%,
sa stopom prinosa 100%

koeficijent obrta mi je lova je orocena na godinu dana
recimo 300, znaci godisnje pa je koef.obrta 1, godisnje
zaradjujem 300x200eur znaci zaradjujes CISTO 500eur.
60 000 cisto

Znaci, meni je 1000eur donelo 60 000eur a tebi je 100 000 donelo 500...za dve godine vec mogu da te kupim!

Ako se neko pita a koji mi je to biznis...pa npr neka se raspita za cene voca na kvantasu i na zelenjaku, a zatim neka vidi koliko dana u godini radi pijaca zelenjak (uzeo sam da je 300, zbog praznika ovo ono...)

Flegme su za knjigovodstvo...A NERVOZNI MENADZER CEKA NA POSLODAVCA!!!
Posle ovakve analize ostaje samo jedno pitanje: Što ne budeš samom sebi menadžer?

Ako je računica tačna sledeće godine ćeš od tih 60000 zaraditi 3600000 ili ti nešto preko 3.5 miliona evra.

Nemoj samo reći da nemaš 1000 evra da investiraš u sebe?!
 
Nećemo sada da vređamo banke poređenjem sa D. i J., a što se tiče para koje su tamo ostale... moje nisu tamo nikada ni bile, pa nisu ni mogle da ostanu.

Banke su posao i kao i svaki posao mogu da propadnu, ali je za otpočinjenje bankarskog posla potrebno znatno veća količina para, tako da se banke ne otvaraju a i ne propadaju preko noći.

Mora da si našao neku stvarno dobru banku kada uspeju da te iznerviraju tek na šalteru. ;)
 
Banke su posao i kao i svaki posao mogu da propadnu, ali je za otpočinjenje bankarskog posla potrebno znatno veća količina para, tako da se banke ne otvaraju a i ne propadaju preko noći.
O tome ti pricam, nemoj mi reci da su piljari sa kvantasa u istoj rizicnoj grupi...

A za banke, sto manje zoves i ides manje nerviranja8-) .Jedino resenje koje sam nasao sem onog malko nelegalnog - da sa AK47 udjes unutra i ....sve zavrsis:twisted: .
 

Back
Top