Suicid DSS-a!

fortress

Zainteresovan član
Poruka
321
DSS podrzava Tomislava Nikolica za predsednika Skupstine RS!
Potez vredan prezira svakog posvecenog demokrate ove napacene zemlje.
Komentari na forumima su u 99% istovetni:
1. "Ja se duboko izvinjavam svim pametnim gradjanima Srbije što sam dao svoj glas na izborima DSS-u i tako na mali način doprineo ovim dešavanjima na političkoj sceni Srbije u vezi vlade.
IZVINITE KOMŠIJE, PRIJATELJI, RODJACI. IZVINITE SVI KOJI ĆETE PATITI SLEDEĆIH GODINA.
A, tebi Koštunice, tebi Veljo koji si me tako lepo zavrnuo, poručujem da ste politički mrtvi. 'ebo vas Toma...svi ste vi isti.
Sram da vas bude.
(Dragan, 7. maj 2007 12:09) "
2." Veljo Veljo, providan si k'o kesa. To su sitni, pilicarski fazoni koji nazalost uspevaju kod velikog broja nasih ljudi. Pravis rezervnu varijantu u slucaju novih izbora. Pitam se samo kako ce za Tomu Nikolica da dignu ruku oni poslanici iz NS koji su presli iz SPO-a u vreme kad nisu mogli ni u snu da budu zajedno sa radikalima? Sto se tice G17+, pozdravljam njihov stav ali bi bolje bilo da i oni nisu pilicarili posle izbora. Kostunica ne bi mogao da radi ovo sto radi da su dali podrsku Tadicu, odnosno Djelicu kao kandidatu za premijera. (Nele, 7. maj 2007 09:02) "

Pruzimo podrsku tehnickom predsedniku srpske vlade da istraje u nameri da konacno otkrije karte i svoje licemerje, neka mu dobri Bog da snage da povuce poslednji politicki potez!
 
Divan dan za Srbiju. Glasacki kapacitet lobija koji stoji iza svih nesreca koje su nas snasle se otkinuo za 300 000 ljudi.

Ostalo si jos radikali i sps-ovci, ali sa njima cemo lako.
 
Zuti su u panici cim moraju da se lazno predstavljaju kao glasaci DSS-a :D
90% glasaca DSS-a su patriotski orijentisani i nikako se ne mogu smatrati bliskim zutom preduzecu. Uostalom dovoljno je setiti se kampanje koju je vodio DSS i bice jasno kom birackom telu se obracala ta partija.
Samoubistvo DSS-a bi bilo ulazak u koaliciju sa zutom mafijom.
 
fortress:
DSS podrzava Tomislava Nikolica za predsednika Skupstine RS!
Potez vredan prezira svakog posvecenog demokrate ove napacene zemlje.
Komentari na forumima su u 99% istovetni:
1. "Ja se duboko izvinjavam svim pametnim gradjanima Srbije što sam dao svoj glas na izborima DSS-u i tako na mali način doprineo ovim dešavanjima na političkoj sceni Srbije u vezi vlade.
IZVINITE KOMŠIJE, PRIJATELJI, RODJACI. IZVINITE SVI KOJI ĆETE PATITI SLEDEĆIH GODINA.
A, tebi Koštunice, tebi Veljo koji si me tako lepo zavrnuo, poručujem da ste politički mrtvi. 'ebo vas Toma...svi ste vi isti.
Sram da vas bude.
(Dragan, 7. maj 2007 12:09) "
2." Veljo Veljo, providan si k'o kesa. To su sitni, pilicarski fazoni koji nazalost uspevaju kod velikog broja nasih ljudi. Pravis rezervnu varijantu u slucaju novih izbora. Pitam se samo kako ce za Tomu Nikolica da dignu ruku oni poslanici iz NS koji su presli iz SPO-a u vreme kad nisu mogli ni u snu da budu zajedno sa radikalima? Sto se tice G17+, pozdravljam njihov stav ali bi bolje bilo da i oni nisu pilicarili posle izbora. Kostunica ne bi mogao da radi ovo sto radi da su dali podrsku Tadicu, odnosno Djelicu kao kandidatu za premijera. (Nele, 7. maj 2007 09:02) "

Pruzimo podrsku tehnickom predsedniku srpske vlade da istraje u nameri da konacno otkrije karte i svoje licemerje, neka mu dobri Bog da snage da povuce poslednji politicki potez!


Zar nisi ti do nedavno bio glasac DS-a a ne DSS-a? :p
 
Zanimljiva je ova DSS logika. Znaci za DSS je "logicno" da Nikolic bude predsednik Skupstine jer je SRS dobila vecinu na izborima, a nije im "logicno" da u eventualnoj koaliciji sa DS Djelic bude premijer iako je DS na izborima osvojila vise glasova od DSS !!!???
(Iva, 7. maj 2007 17:33)

Право у центар !
 
Kiowa:
Zanimljiva je ova DSS logika. Znaci za DSS je "logicno" da Nikolic bude predsednik Skupstine jer je SRS dobila vecinu na izborima, a nije im "logicno" da u eventualnoj koaliciji sa DS Djelic bude premijer iako je DS na izborima osvojila vise glasova od DSS !!!???
(Iva, 7. maj 2007 17:33)

Право у центар !

Iva izgleda kao i ti nije dobro razumela o cemu se radi.

Izglasavanje Nikolica je logicno zato sto je SRS pojedinacno osvojila najvise glasova. Izglasavanje Djelica bi bilo logicno ukoliko bi se formirala vlada u protivnom to nema smisla.

Iva nije razumela da SRS nije formirao vladu sa DSS nego da je predsednik skupstine neophodan za daljnji rad iste i da je logicno da on bude iz stranke koja broji najvise glasova.
 
ratnistrateg:
Iva izgleda kao i ti nije dobro razumela o cemu se radi.

Izglasavanje Nikolica je logicno zato sto je SRS pojedinacno osvojila najvise glasova. Izglasavanje Djelica bi bilo logicno ukoliko bi se formirala vlada u protivnom to nema smisla.

Iva nije razumela da SRS nije formirao vladu sa DSS nego da je predsednik skupstine neophodan za daljnji rad iste i da je logicno da on bude iz stranke koja broji najvise glasova.

Прочитај још десетак пута на глас шта је Ива написала па ће ти можда бити јасно .
 
Kiowa:
Zanimljiva je ova DSS logika. Znaci za DSS je "logicno" da Nikolic bude predsednik Skupstine jer je SRS dobila vecinu na izborima, a nije im "logicno" da u eventualnoj koaliciji sa DS Djelic bude premijer iako je DS na izborima osvojila vise glasova od DSS !!!???
(Iva, 7. maj 2007 17:33)

Право у центар !

Није.

Логинчно би било да је Тадић после избора дао оставку и рекао:
"Довео сам странку до пораза и само 22% гласова, сматрам се одговорним и подносим оставку"

Проблем је што демократе ниакко нису хтели да прихвате пораз на изборима, него су себе и друге лагали да постоји неки "Демократски блок". Сада се показало да не постоји.
Било би мноо безболније да су ово урадили у јануару.
 
Alekasandar2:
Није.

Логинчно би било да је Тадић после избора дао оставку и рекао:
"Довео сам странку до пораза и само 22% гласова, сматрам се одговорним и подносим оставку"

Проблем је што демократе ниакко нису хтели да прихвате пораз на изборима, него су себе и друге лагали да постоји неки "Демократски блок". Сада се показало да не постоји.
Било би мноо безболније да су ово урадили у јануару.
pa u pravu za ovo zavaranje sa demokratskim blokom al ne razumem kakav je DS dozivela poraz kad je osvojila duplo vise glasova nego prosli put.
 
Alekasandar2:
Није.

Логинчно би било да је Тадић после избора дао оставку и рекао:
"Довео сам странку до пораза и само 22% гласова, сматрам се одговорним и подносим оставку"

Проблем је што демократе ниакко нису хтели да прихвате пораз на изборима, него су себе и друге лагали да постоји неки "Демократски блок". Сада се показало да не постоји.
Било би мноо безболније да су ово урадили у јануару.

Управо тако. "Демократски блок" је измишљотина оних који желе да поделе Србију.
 
Alekasandar2:
Није.

Логинчно би било да је Тадић после избора дао оставку и рекао:
"Довео сам странку до пораза и само 22% гласова, сматрам се одговорним и подносим оставку"

Проблем је што демократе ниакко нису хтели да прихвате пораз на изборима, него су себе и друге лагали да постоји неки "Демократски блок". Сада се показало да не постоји.
Било би мноо безболније да су ово урадили у јануару.

Da Tadic da ostavku na koju fukciju...?
Predsednika Srbije? To nema smisla sto pricas.
Uostalom DS je osvojio 900.000 glasova.
To je poprilicno narocito u odnosu na rezultate od januara 2004.
 
fortress:
Ja se duboko izvinjavam svim pametnim gradjanima Srbije što sam dao svoj glas na izborima DSS-u i tako na mali način doprineo ovim dešavanjima na političkoj sceni Srbije u vezi vlade.

fortress:
Znaci ti se kao ldp-ovca izvinjavas nekome sto si glasao za DSS, za koji uopste nisi glasao :D (tj kobajagi citiras Ziku i Miku sa nekog tvog LDP foruma)

A ja koji sam glasao za DSS, OPET cu da glasam za DSS.

I izvinjavam se gradjanima Srbije sto je Ceda Jovanovic najgori sljam.
 
Koliko ja svu ovu gungulu shvatam za sve gore navedene ( bez izuzetaka i sa dodatkom svih onih koji sede u skupstini) ovaj napaceni narod bi trebao da izdvoji jos neku malu crkavicu da kupi jaja po niskim cenama( da ne kazem muckove) i da daruje gore navedene ispred skupstine.Sram ih bilo sve odreda,dok ljudi jedva prezivljavaju sa crkavicom , oni izvode lose pozoristne predstave u parlamentu ali za bogami finu paricu( 110.000 dinara je bas lepa svotica).
 
Salvantis:
A ja koji sam glasao za DSS, OPET cu da glasam za DSS.

Neces, Salvantis, neces...
Bice te sramota :oops: .

BtW: Citat je preuzet sa jednog od popularnih foruma, kao ilustracija ogorcenosti gradjana Srbije...Stavio sam 2 i usput ih numerisao. To nisu moji stavovi ali im se radujem.
A ja? Ja nisam ni LDP. Pogadjaj dalje.
 

Back
Top