strasno...

jel jeste ili nije?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
jel mislite vi da je strasno cega sve nema ovde, ili nije strasno cega sve ima ovde?
isto, jednog mog druga zanima, a sramota ga da pita, da li je bitnije samo juriti za najraznovrsnijim seksualnim dogodovstinama ili posvetiti i neko vreme ucenju pravopisa?
 
pa rile shta da ti kazem, nije to nikakvo chudo, eto i ljubav i sex je neshto shto zanima i voli svaki chovek na planeti, pa i pismenog i nepismenog, glupog i pametnog, dosadnog i zanimljivog, stoga je negde i ochekivano da se ovde moze prochitati svashta i sresti svakakve nule i jedinice... :D
 
"Posvetiti neko vreme ucenju pravopisa"....Pa nas jebeni jezik ima sto milijardi pravopisnih pravila od kojih u nekim varijantama srpskog jezika ona koji inace vaze, odjednom prestaju da vaze ili je pravilno i ovako i onako...

Bitnije je juriti za dogodovstinama...nego ostati NE izivljen i ostati uZkracenim za pricama kako su ljudi stupili u intimnim odnosima :)
 
HEHEHEHEHHEHEHEHHE, ja volim seks ali kad je pravilan:) ima i nepravilnih seksova, jel te...apåosto ovde PISEMO o seksu, slazem se da jepotrebno pratiti neka osnovna pravila pisanja ( ja mnoga preskacem jer mi je tako brze...volim brz seks:) )...
 
Borg_Queen:
pa rile shta da ti kazem, nije to nikakvo chudo, eto i ljubav i sex je neshto shto zanima i voli svaki chovek na planeti, pa i pismenog i nepismenog, glupog i pametnog, dosadnog i zanimljivog, stoga je negde i ochekivano da se ovde moze prochitati svashta i sresti svakakve nule i jedinice... :D

assembler assembler:)
 
lyon69:
"Posvetiti neko vreme ucenju pravopisa"....Pa nas jebeni jezik ima sto milijardi pravopisnih pravila od kojih u nekim varijantama srpskog jezika ona koji inace vaze, odjednom prestaju da vaze ili je pravilno i ovako i onako...

Bitnije je juriti za dogodovstinama...nego ostati NE izivljen i ostati uZkracenim za pricama kako su ljudi stupili u intimnim odnosima :)


Lyon, blago tebi, vidim da si potpuno u toku sa ovim NOVIM pravopisnim pravilima.
Ja nikako da ih savladam. Mozes li, molim te, da mi pomognes? Valjda nemam osecaj ZA FEELING, kad je gramatika u pitanju. :lol:
 

Back
Top