S NEBA, PA U REBRA...

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Iliti, drmne vas kad najmanje ocekujete... Cini mi se da ukoliko imate problema da nadjete pravu osobu, samo treba da prestanete da je trazite, a ona ce naci vas... ili se nadjete... ili... ma, razumete sta hocu da kazem! U stvari, ni ja ne razumem... cek da probam da razjasnim: Sto sam vise bio usamljen, sto sam panicnije pokusavao da nadjem srodnu dusu, to mi je bilo gore, sve su bili sami promasaji. Zadnjih godina veze su mi bile vise fizioloski experimenti, osecanja u tragovima, povrede, uvrede, totalni promasaji su se redjali. Postoji neka blokada kod usamljenog coveka (pazi, usamljenog, ne samog!), koja mu ne dozvoljava da pokaze svoje najbolje JA, sprecava druge ljude da ga sagledaju na pravi nacin i samim tim upada u zacarani krug iz kog se cini da nema izlaska. Onda, kada se stvarno najmanje nada, desi se ono pravo... Da li vam se to nekad desilo?
 
ja sam to da kazem osetila na kozi zarko sam zelela da nadjem kako ti kazes srodnu dusu ali nikog nije bilo na vidiku...i onda odjednom (nemam pojma kako) sam se opustila i bila sam na pragu zanimljivih druzenja i veza(u jednoj takvoj sam i trenutno a na danasnji dan mi je 3 godine-da se pohvalim) :) :) :)
 
NatasaNatasa:
Pa jeste desilo se kad sam se najmanje nadala ... samo je glupa formulacija ''Treba prestati da tražite'' ... pa niko od nas nije išao i tražio .. možda se samo potajno nadao (a čovek ne može da prestane da se nada).
Pa nisam mislio na trazenje svecom po mraku, a sa tobom se uopste ne slazem, svi mi trazimo nekog kad smo sami. Ako neko prilazi devojci, zar to nije trazenje? Ako se nasmesis nekom ko ti se dopada, zar i to nije trazenje?
 
piskaralo:
ja sam to da kazem osetila na kozi zarko sam zelela da nadjem kako ti kazes srodnu dusu ali nikog nije bilo na vidiku...i onda odjednom (nemam pojma kako) sam se opustila i bila sam na pragu zanimljivih druzenja i veza(u jednoj takvoj sam i trenutno a na danasnji dan mi je 3 godine-da se pohvalim) :) :) :)
upravo sam o tome govorio, a za 3 god, cestitam, samo nastavite
 

Back
Top