odgovor hitno!!!!!!!!!!!

albatros:
zdravo svima, zanima me jedno posle koliko dana ili nedelja devojka oseti prve mucnine(jutarne) ili ti znake trudnoce, i koliko moze da kasni menstruacija jer se plasim da nisam vec znate sta.
hvala unapred na odgovorima :wink: :wink:

pa mozes da ne osetis nikakve simptome, a da si opet trudna...takodje moze da ti zakasni mesec dana a da to opet ne znaci da si zaglavila... :oops:
 
Menstruacija moze da kasni i devet mjeseci... E, kad poslije tolikog vremena dobijes kontrakcije, to ce sigurno biti znak da ces da dobijes mecu, a kad pukne vodenjak, sigurno ce da curi menstrualna krv... :roll:
Kod ginekologa idi odmah, nemoj s tim da se igras...
Mozes da budes trudna, a da imas krvarenje koje podsjeca na menstruaciju, isto kao sto menstruacija moze da izostane, a da nije trudnoca u pitanju...
A trudnica uopste ne mora da ima mucnine... So, budes li ti cekala da osjetis mucnine kako bi se uvjerila da si trudna, mozes se jednog jutra probuditi sa stomakom do zuba...
 
albatros:
zdravo svima, zanima me jedno posle koliko dana ili nedelja devojka oseti prve mucnine(jutarne) ili ti znake trudnoce, i koliko moze da kasni menstruacija jer se plasim da nisam vec znate sta.
hvala unapred na odgovorima :wink: :wink:
Ako ti kasni vise od 10 dana do 14, znaci da si ostala u drugom stanju.Ja sam osetila mucninu u roku od dve nedelje ali zavisi od zene nije svakoj muka u trudnoci.Kupi test i proveri.
 
Vili:
albatros:
zdravo svima, zanima me jedno posle koliko dana ili nedelja devojka oseti prve mucnine(jutarne) ili ti znake trudnoce, i koliko moze da kasni menstruacija jer se plasim da nisam vec znate sta.
hvala unapred na odgovorima :wink: :wink:
Ako ti kasni vise od 10 dana do 14, znaci da si ostala u drugom stanju.Ja sam osetila mucninu u roku od dve nedelje ali zavisi od zene nije svakoj muka u trudnoci.Kupi test i proveri.
Ma batali test...decka za ruku i kod lekara...
15_2_129.gif
 
Prvi simptomi se pojavljuju u 5 nedelji trudnoce kada najranije moze da se vidi i na ultrazvuku. Do tada je vec trebalo da ti izostane jedna menstruacija. U petoj nedelji krecu mucnine, osecaj malaksalosti...
E sada uvek postoji procenat zena koje imaju to "lazno" krvarenje koje moze da zavara, kao i zene koje prodju celu trudnocu bez tegoba u stilu povracanja...
Testovi za trudnocu su 90% pouzdani (pise tamo objasnjenje da nece biti tacan rezultat u slucaju nekih promena... bla...bla pise tamo sve lepo da ja ne lupam). Mozes ih uraditi najranije posle pet do sedam dana.
Good luck!
 
albatros:
zdravo svima, zanima me jedno posle koliko dana ili nedelja devojka oseti prve mucnine(jutarne) ili ti znake trudnoce, i koliko moze da kasni menstruacija jer se plasim da nisam vec znate sta.
hvala unapred na odgovorima :wink: :wink:

Moja cura se isto tako bila uspanicila, pa se posle ispostavilo da je samo kasnilo 10-tak dana. Relax, ali poseti doktora ili kupi test.
 
Covece,uh pa ti si sigurno ni na nebu ni na zemlji,jeb..,Letos sam imao iskustvo,resili smo to kod ginekologa,pazi sta ti pricam moja riba je bila Rh- ako znas sta je to(rezus faktor negativan) pitaj je za to obavezno jer buducnost ti nije lepa sigurnooo.Moze da kasni koliko god hoce :D Zene su to pazi,obicno 5-10 dana,za sve ostalo vodi je kod ginekologa,nekog dobrog.Plod se vidi tek posle 3-4 nedelje od zaceca a najbolje za 'NOZ' je oko 7-8 nedelje od zaceca.Skupljaj lovu to kosta oko 200 eura sa sve pregledima
 

Back
Top