Garda svetog cara Lazara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova gospoda koja su se organizovala kako bi branila SSZ ce samo prvaiti sranja i nista vise... i opet ce biti snimaka kojih smo se nagledali pethodnih godina i opet cete mislisti da svet radi protiv vas i da vas svi mrze, a vi niste nista pogresno uradili...... :roll:
 
Bio sam na skupu u Krusevcu. Razocaran sam reakcijom policije ( mada mislim da majice JSO ne treba nositi nego majice garde na skupu iste ), razocaran sam reakcijom Srba uopste koji izgleda ne reaguju vise ni nasta osim na krmetinu i socijalizam koji im goji guzice. Razocaran sam cak i socijalistom SPS koji je i pored toga sto je ratni veteran ipak socijalista - borac protiv crkve, monarhije, pripadnik organizacije koja je nacrtala granice i predala Kosovo siptarima znaci - nepokajani kojem nije mesto pored jednog cara Lazara i bilo kog Kosovskog junaka. Andreja koji je takodje organizator licno poznajem i za njega imam mnogo dobroga da kazem.
Sto se tice milicije i dobrovoljaca: Sta, musavi siptari prete nekakvim nasiljem ako ne bude po njihovom a da iz Srbije se cuje samo N. Kandic, S. Biserko i ostala bagra? Da nema nikoga da pokaze zube odavde? Zar smo postali gomila govana? Sta, ako ode Kosovo onda cete im prodavati imanja po Sumadiji i konacno postati svi Beogradjani? U politicki pritisak mora postojati i neki sasvim drugaciji, da se zna da se nece dati uopste ono se ne daje u svakom normalnom narodu u svetu u kojem se na takvu pretnju odgovara spontanim uzimanjem oruzja sto gardu Cara Lazara cini mozda najlegitimnijom pojavom na ovim prostorima.
 
Ma, zezam se, nema tu spontanog uzimanja oruzja. Najjaci likovi, njih 1000 najobucenijih su u prvom planu, ostali dobrovoljci - po potrebi. Tu ne postoji anarhija, strategija se razradjuje pazljivo a gubitci se svode na minimum. Ta odabrana ekipa moze uci na Kosovo u toku noci i obzirom da je veoma obucena moze stici bilo gde i napraviti mnogo toga a da ih niko ne vidi, ljudi nisu za podcenjivanje uopste.
 
Trenutno se oko 10.000 ljudi prijavilo za upis, neki su cak i sa stakama dolazili. Pored gore opisane reakcije policije ogroman broj pandura je pozdravio osnivanje izrazivsi nameru da se prijave. Sama organizacija je protekla bez reklamne kampanje i organizovanog dolaska busevima a cak su odyebali i politicare jer su neki ( da ne pominjem koji ) trazili svoju reklamu a da zauzvrat im kupe uniforme. Kada im je saopsteno da vis nije rec o politici i politickom marketingu pomoc im je uskracena. Sami su kupili svoje uniforme za 30 - 40 E koje posteno ne lice ni nasta ali bar za pocetak neka posluze.
 
slusaj ovako.cujem ova prepucavanja pa i ja de se javim.Ja kada se prijavljuijem boli me k....rac ko vodi sta radi itd ja se prijavljujem da se borim za SRBIJU jer mi nemamo gde iz ove zemlje.Ako jebeni amerikanci ratuju u iraku,somaliji....sto mi ne bi ratovali ZA SVOJU TERITORIJU na kojoj su se nakotili siptari tako da treba svi da se prijave.Ako neko moze da mi da broj organizacije da se prijavim.PS sluzio sam vojsku 99 na slatini tako da mi nije strano i da bih odmah posao nocas za SRBIJU.
 
Opet smeta organizovanje Srba (i to u Srbiji) ... dok za one županije i ostala udruživanja niko ne haje... još uvek

ne smeta organizovanje.
smeta bezakonje.
ovi likovi su neki sabani koji ne smeju i nece u pravu vojsku i lakse im je da krkaju prase i oslobadjaju kosovo iz najblize kafane nego stvarno nesto da urade.
OVAKVIM organizovanjem su POTPUNO isti kao i one vehabije.
 
Obersturmfuehrer:
ne smeta organizovanje.
smeta bezakonje.
ovi likovi su neki sabani koji ne smeju i nece u pravu vojsku i lakse im je da krkaju prase i oslobadjaju kosovo iz najblize kafane nego stvarno nesto da urade.
OVAKVIM organizovanjem su POTPUNO isti kao i one vehabije.

Mislim da si u pravu, sto se tice "krkanja praseta..." to je tako vec godinama, ali ako postoji nerasformirana OVK na Kosmetu, ako postoje organizovane i naoruzane vehabije povezane sa Al Kaidom - u Raskoj oblasti, ako u Crnoj Gori postoje naoruzane teroristicke grupe cije vodje, samo pola sata posle hapsenja, posecuju americki ambasadori, ako se na sva usta prica da ce, ako ne dobiju nezavisnost, siptari poceti (mada ne vidim da su prekidali) nasilje na Kosmetu, onda je i prirodno da se kao odgovor na sve to zlo sto se desava formiraju paravojne i paradrzavne organizacije. Opet se desava kao i pocetkom devedesetih da Srbi nisu prvi poceli sa formiranjem takvih organizacija. To je , kako rece neko sa foruma, samo odbrambeni mehanizam jedne nacije. Odgovor obicnog naroda mimo drzave koja , mozda trenutno, ne moze da ih zastiti, ali taj jedan trenutak "nezasticenosti" moze biti sudbonosan za celu naciju. Zato i podrzavam osnivanje tih organizacija, ali da se razumemo, samo osnivanje, ali ne i delovanje mimo drzave...
 
SiIent Bob:
K'o da smo Muslimani... sve neke milicije, garde, sveti ratnici... koje vodi čovek iz Socijalističke Partije Srbije... Mislim, smešno bi bilo da nije tužno...

To tvoje poredjenje "k'o da smo muslimani..." nije nimalo umesno. Ne znam sta si ti po veroispovesti, ali ja sam hriscanin - pravoslavac, a sto se tice muslimana i islama meni nista nije ni smesno ni nazadno sto se tice njihove vere, cak sta vise, da imalo razumes islam, verovatno bi vise postovao svoju veru ako si hriscanin. Postuj drugoga i ispostovaces sebe... :wink:
 
Necrophaguos:
Mislim da je ta Garda svetog cara Lazara odlicna ideja, treba da se skupe sve te "patriote" da krenu na Kosovo, da ih Siptari sve lepo pokolju, pa da mi u Srbiji mozemo da organizujemo Gandza mars i da se normalno borimo za svoja prava
Ja mislim da je garda odlicna stvar najpre za vas jer vam niko nece spasavati dupeta kada sipci dodju jednog dana pa mislim da najpre treba vas, narkomane, pedere i ostale poslati dole pa posle da nastupe pravi ljudi sa kojima siptari nisu imali nikada sansu pa nece i ovaj put. Polako samo...
 
Obersturmfuehrer:
ne smeta organizovanje.
smeta bezakonje.
ovi likovi su neki sabani koji ne smeju i nece u pravu vojsku i lakse im je da krkaju prase i oslobadjaju kosovo iz najblize kafane nego stvarno nesto da urade.
OVAKVIM organizovanjem su POTPUNO isti kao i one vehabije.
Decko, ovi likovi su bez ikakve podrske drzave spremni da sami sidju dole u jako malom broju ali ipak dovoljnom sto se njih tice za razliku od vas koji biste ipak krkali vutru dok neko odradi posao za vas. Ne smes njih poistovecivati sa vehabijama nikako, to znas i sam. Oni nisu otisli u tursku ili albaniju da dizu pravoslavne ustanke, pa da cak i to rade opet nisu isti. Sabani koji nece u vojsku nisu ponajvise jer su bili na ratistu svi. Ne znam, takvi likovi kao vi redovno svoje licne karakteristike pripisuju onima kojima nisu dorasli nikako a verujem da si ti upravo takav kako njih pokusavas da opises ovde. Sidjite lepo vi medju siptare sa njima pa ih onda lepo karakterisite kao drugove u borbi, ovako nemate pravo.
 
sto se tice onog gore komentara da idem u vojsku radim na tome. ali ne u VS nego planiram u legiju stranaca. treba mi jos samo kes za kartu do pariza.
druga stvar sto se tice garde. mislim da je to odlicna ideja jer koliko mi se cini a istorija to dokazuje mi srbi smo podlozni parama i za saku dolara prodacemo svoga brata. samim tim treba okupiti patriote u slucaju da kosovo proda nasa sadasnja vlast. mada kao sto svi mi znamo u ratu uvek ima stvari oje pocine razni pojedinci( mislim na silovanja, ubijanja dece, zena, starih, pljackanja i sl.) e to treba odmah odstraniti tj. ne dozvoliti im da budu u jednoj tako svetloj i cistoj gardi. mada postoji i jos jedna opcija tu. da se svi primaju mada da imaju stroziji zakoni za ratna krivicna dela. ko ukrade izlazi iz garde i 5 godina zatvora. tako nesto. naravno tu bi bila i povecana kontrola lica koja su bila podlozna teskim krivicnim delima na osnovu kzs. mada tu treba jos poraditi. ko ce da rukovodi tom armijom da ne postane necija privatna vojska. odakle stizu finansije. sta posle rata. kad spomenuh ovo sta posle rata mislim da bi bio fer da posle rata ukoliko dodje do njega ljudi koji su predvodili ovu vojsku proglase izbore na svim nivoima u sto kracem roku. ukoliko je njihov rat bio posten narod ce ih izglasati. mada mislim da bi politicari barem sada trebalo da se ujednine jer kosovo je srpska zemlja i tu treba da imaju jak stav.
toliko od mene za sada
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top