licitacija neudatih...

Mnogo dobre robe se proda bez garancije....Mišu!


Kviskoteka je opet u modi.....
Minuta vremena i pitanja upućena osobi A, osobi B, osobi C........

Ili ono američko kružno upoznavanje svako sa svakim po 5 minuta.

Što se mene tiče, može , samo javi kad i gde je sledeća licitacija.
Naravno da pre licitacije treba otići i pregledati robu u svom prirodnom okruženju.....

P.S: Klijent mi se oženio preko SMS na TV.Prvi put poslao sms da hoće da se oženi , samo ozbiljne poruke, javila mu se slatka klinka od 18 god, još i bogata i sa mirazom, to smo saznali kasnije, i blic......Svi sretni i zadovoljni....njoj došlo, ima i takvih slučajeva, nisu svi za opciju čekaj do 35.godine pa onda se srećno udaj.....
 
Hahaha ... Ja sam cula za licitaciju neozenjenih. Devojke se lakse udaju (bar se meni tako cini). Znate za ono selo u Vojvodini sa rekordnim brojem nezenja? Devojke su spremne da odu i jako daleko da bi se udale, a muskarci cuvaju ognjiste :))) hehehe
 
rile_laki_oblak:
muskarci, kakva su vaša razmišljanja o takvom običaju,koji nije zastupljen u ovim krajevima?
a nije za mene, majke mi, jednog mog drugara zanima...
Pa nije žena krava pa da je prodaš onom ko da više!!!! Već zamišljam tu scenu kako prodavac okupljenim klijentima hvali "robu": "Dragi moji, sa vaše leve strane..jeee..štand br.1...Udavače do 20 godina, dobro očuvane, uhranjene, bez polno prenosivih bolesti, ne znaju da kuvaju ali brzo uče!!! A sa vaše desne strane..udavače od 20 do 25 godina starosti....Sortirane su u dve grupe... one sa zavrčenom srednjom i one sa višom školom....Fakultetski obrazovane, mlađe od 25, prijatnog izgleda i sa pedigreom...licitiraćemo na zatvorenoj aukciji, samo za odabranu klijentelu (sa dubokim džepom, naravno)....I na kraju , u susednoj sali je veliiika rasprodaja udavača "sa fališnom", svih uzrasta i zanimanja! Naravno, cena varira u zavisnosti od oštećenosti "robe"....!!! Primamo i kreditne kartice!!!"
 
Stanite licitatori. Jel sad trebamo da gledamo koliko je vlasnika promenila, kolika joj je kilometrazha, koje je godi$te, koliko tro$i na godinu dana, da li je pro$la obavezni tehnichki kod vaginekologa i kakav joj je software instaliran.
Meni je dovoljno da ume da skuva chaj i isprzhi jaja.. (osim $to mora da bude lepa, bogata i perverzna) :D
 
neudate su neudate iz jednog od ova dva razloga:
1) zato što su imale /imaju neki problem - u tom slučaju ružno je i grubo sprdati se s njima na taj način
2)zato što je to (još uvek/inače) njihov izbor - u tom slučaju ne vidim u čemu je problem
 
a sta je to speed dating.aha sad videh, gledala sam to na bbc prime.meni to..ja ne znam sta mi je to, jer nisam dozivela.a cula :lol:
i kako drugacije ako je dating,a nije privatno?
sta? posaljes neku od onih delova licnosti koja je tog momenta spremna za speed
kravata na devojci je strava.naravno kad je cela kombinacija srecno odradjena.
 

Back
Top