sta da radim pomazite??

shadow88

Početnik
Poruka
1
zdravo,imam decka,puno ga volim kao i on mene, upoznali smo se pre godinu dana,ma super je jedini problem je to sto moji nece da ja budem s njim i to samo sto su nekada u proslost imali neku svadzu s negovim roditeljima.......sta da radim da li da se borim ili da prihvatim sudbinu ...(mada moji nece direktno da kazu ali vidim po reakciji)STA DA RADIM DAJTE NEKI SAVET????
 
treba se boriti ako si sigurna da vredi borba za takvu osobu i da ona oseca isto. Roditelji nekad silno mogu da pogrese kad je u pitanju ljubav jer ne znaju tacno sta je u nasim glavama. Sedni da ozbiljno popricas sa njima. Nece ti biti lako to znam iz iskustva ali probaj da budes sto konkretnija u svojim stavovima prema njemu ali i prema roditeljima. Ne zaboravi da ti roditelji zele uvek dobro samo sto u svojoj zastiti ponekad preteraju
 
pravi Romeo i Julija :lol:

Tvoja je odluka ali mislim da tebe i njega ne treba da dotice svadja medju roditeljima, borite se za sebe i probajte razgovorom da resite svi zajedno tu situaciju da bude opustenije i vama i njima
 
O Bože :roll:
Pa raskini, šta drugo. Mislim, ako se roditelji ne slažu sa tvojim izborom koji, uzgred, traje godinu dana, šta drugo možeš osim da raskineš? Uostalom, ne želiš sigurno da zatrudniš :shock: sa njim, pa da onda stvorite novi život, a da se babe i dede ne vole??? Na šta bi to ličilo... siroto dete između pobesnelih baba i deda... raskini odmah :?
 
shadow88:
zdravo,imam decka,puno ga volim kao i on mene, upoznali smo se pre godinu dana,ma super je jedini problem je to sto moji nece da ja budem s njim i to samo sto su nekada u proslost imali neku svadzu s negovim roditeljima.......sta da radim da li da se borim ili da prihvatim sudbinu ...(mada moji nece direktno da kazu ali vidim po reakciji)STA DA RADIM DAJTE NEKI SAVET????

Kad sam bila u tvojim godinama, mojim roditeljima ni jedan moj decko nije odgovarao. Da sam na to gledala kao na "prst sudbine", verovatno ne bih imala momka do dana danasnjeg.
Treba da znas da roditelji nisu uvek u pravu, i ako imaju dobre namere.
Uzivajte u svojoj ljubavi i probajte da se ne opterecujete preterano roditeljima, jer to i te kako ume da ugusi ljubav.
A oni ce vec, nakon nekog vremena, dici ruke, videces.
 
Pa nije, ustvari sam čekala da dođe postavljačica teme i napiše nešto u stilu: "Aaaaaaa šta njih briga, to je moj dečko, moj izbor, vodimo ljubav, a ne rat....."
Iliti, prevedeno - ona vrlo dobro zna odgovor, mis' čuj da joj mi kažemo da li da raskine sa dečkom zbog roditelja ili da ostane sa njim :?
Ako hoće da se izjada super. Ili savet kako da objasni svojima, i to super.
A ovakvo traženje saveta je očigledno navođenje na odgovor.
 
shadow88:
zdravo,imam decka,puno ga volim kao i on mene, upoznali smo se pre godinu dana,ma super je jedini problem je to sto moji nece da ja budem s njim i to samo sto su nekada u proslost imali neku svadzu s negovim roditeljima.......sta da radim da li da se borim ili da prihvatim sudbinu ...(mada moji nece direktno da kazu ali vidim po reakciji)STA DA RADIM DAJTE NEKI SAVET????

"Postoje dve vrste budala...One koje odustaju kada im neko zapreti i one koje misle da ce pretnjom nesto postici"
Paolo Koeljo rece jednom...
Mislim da je ovo bilo dovoljno da znas sta treba da uradis...
 
shadow88:
zdravo,imam decka,puno ga volim kao i on mene, upoznali smo se pre godinu dana,ma super je jedini problem je to sto moji nece da ja budem s njim i to samo sto su nekada u proslost imali neku svadzu s negovim roditeljima.......sta da radim da li da se borim ili da prihvatim sudbinu ...(mada moji nece direktno da kazu ali vidim po reakciji)STA DA RADIM DAJTE NEKI SAVET????
Tako ti Dzoganija ne svadjajte se,odnosno ne svadzajte se :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top