Демократе

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
"Демократе" су 1991 викали да се не сме помоћи србима у крајини.

"Демократа" Тадић је прошао поред братунца да би се поклонио муџахединима у сребреници.

"Демократски" лидер је 1999 подржавао бомбардовање србије.

"Демократе" сваки дан преко медија шире антисрпски фашизам.

У братунцу су пре пар дана су срби који су изгубили своје најмилије подигли споменик српским жртвама.

Српски логораши у босни никад неће да забораве кроз све шта су они прошли. Само ко је проклет хоће да то заборави и да опрости, што се опростити не може.

Погледај шта имају срби у сребреници који су своје најмилије изгубили од твојих муслимана, шта они имају да кажу за твоје "демократе":
http://www.novosti.co.yu/code/navig...a&vest=90994&search=bratunac&datum=2007-04-15

Прочитајте шта је србин Славко Шибалија преживео од твојих "демократа" у сарајеву. Он неће никад то заборавити, нити опростити:
http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=16&status=jedna&datum=2006-06-27&feljton=5336

Заборавити геноцид над србима, заборавити 847 побијених срба на косову од доласка окупатора, и остали геноцид над србима хоће само "демократи" да се заборави. Кажеу демократе: "хоћу у запад, па макар преко српских лешева".
 
Nije ni rekao da zeli rat, vec da , kako on kaze "demokrate". omalovazavaju stradanje srpskog naroda i olako prelaze preko srpskih zrtava i slepo slusaju ZAPAD.
Dokaza da je upravo ovako je nazalost mnogo.
 
Cossack:
Nije ni rekao da zeli rat, vec da , kako on kaze "demokrate". omalovazavaju stradanje srpskog naroda i olako prelaze preko srpskih zrtava i slepo slusaju ZAPAD.
Dokaza da je upravo ovako je nazalost mnogo.
Jest, jos kad bi argumentovali tako nesto...

Tako i ja mogu bez ikakvih argumenata reci da je to cista glupost, sto i jeste... a od te "gomile dokaza" ja nevidjeh ni jedan.
 
Napisao sam par puta da su braca Mazreku koja su masakrirala 200-300 Srba u Kleckoj i spalila ih krematorijumu osudjena na 20 god za vreme Slobe (neki iz UCK su tada pobijeni u akciji napada na konc. logor u kome su Srbi pa cak i neki Albanci drzani i ubijeni).
Medjutim su doticni za vreme DOS-a jednostavno pusteni posle 2 godine provedene u zatvoru !!!
A kada se uzmu u obzir sva hapsenja srpskih vojnika i izrucenja Hagu i sve sto cujemo na TV-u o STRASNOME SLOBI i NJEGOVOJ VOJSCI I POLICIJI KOJA JE KRIVA ZA SVE lako je zakljuciti da je upravo tako, a mozda i gore.
 
Cossack:
Napisao sam par puta da su braca Mazreku koja su masakrirala 200-300 Srba u Kleckoj i spalila ih krematorijumu osudjena na 20 god za vreme Slobe (neki iz UCK su tada pobijeni u akciji napada na konc. logor u kome su Srbi pa cak i neki Albanci drzani i ubijeni).
Medjutim su doticni za vreme DOS-a jednostavno pusteni posle 2 godine provedene u zatvoru !!!

Ne znam nista o tim konkretnim slucajevima, ali zar sudstvo nije "nezavisno" tad bilo, bar nezavisno od DOSove vlasti, oni su i Bagzija pustili iz zatvora, trgovacki putnik i te fore, izdrzava kao porodicu,...

To ti nikakav argument nije u ovoj prici... dalje? Imas jos neki?

Cossack:
A kada se uzmu u obzir sva hapsenja srpskih vojnika i izrucenja Hagu i sve sto cujemo na TV-u o STRASNOME SLOBI i NJEGOVOJ VOJSCI I POLICIJI KOJA JE KRIVA ZA SVE lako je zakljuciti da je upravo tako, a mozda i gore.

Nije bas za sve, ali za dosta toga jeste...
 
Tesko da je sudstvo nezavisno , pogotovu kada je takav olos bio pusten na slobodu i to za vreme DOS-a, ima jos ovakvih slucajeva, napisao je, ali ni ja ne kazem da je APSOLUTNO tako kao sto postavljac teme tvrdi, vec da ima slucajeva na osnovu kojih se lako moze to reci itd.

Slazem se u vezi Slobe.
 
Atreid:
Ne znam nista o tim konkretnim slucajevima, ali zar sudstvo nije "nezavisno" tad bilo, bar nezavisno od DOSove vlasti, oni su i Bagzija pustili iz zatvora, trgovacki putnik i te fore, izdrzava kao porodicu,...

To ti nikakav argument nije u ovoj prici... dalje? Imas jos neki?



Nije bas za sve, ali za dosta toga jeste...
sta si ti?ko si ti?
 
Atreid:
Ne znam nista o tim konkretnim slucajevima, ali zar sudstvo nije "nezavisno" tad bilo, bar nezavisno od DOSove vlasti, oni su i Bagzija pustili iz zatvora, trgovacki putnik i te fore, izdrzava kao porodicu,...

I? Pa Djindjic je i poginuo u unutarpartijskom mafijaskom obracunu. Sudstvo je konstantno pod kontrolom stambolicevaca, a to sto se kolju oko love to je vec njihov problem, ali i problem cele Srbije koja je kolateralna steta njihovih mafijaskih poslova.
 
Cossack:
Napisao sam par puta da su braca Mazreku koja su masakrirala 200-300 Srba u Kleckoj i spalila ih krematorijumu osudjena na 20 god za vreme Slobe (neki iz UCK su tada pobijeni u akciji napada na konc. logor u kome su Srbi pa cak i neki Albanci drzani i ubijeni).
Medjutim su doticni za vreme DOS-a jednostavno pusteni posle 2 godine provedene u zatvoru !!!
A kada se uzmu u obzir sva hapsenja srpskih vojnika i izrucenja Hagu i sve sto cujemo na TV-u o STRASNOME SLOBI i NJEGOVOJ VOJSCI I POLICIJI KOJA JE KRIVA ZA SVE lako je zakljuciti da je upravo tako, a mozda i gore.


upravo tako dosmanlije su pustale na slobodu najzloglasnije siptarske teroriste. seme im se dabogda zbog toga zatrlo.
 
А спалили су и дрогу, 600 кг у обреновачкој термоелектрани, надзирао Чеда . :lol: :lol:

Срби су зли и кад су жртве, то је права демократија. :confused:
 
Atreid:
Jest, jos kad bi argumentovali tako nesto...

Tako i ja mogu bez ikakvih argumenata reci da je to cista glupost, sto i jeste... a od te "gomile dokaza" ja nevidjeh ni jedan.

Ти си ко хашки трибунал. Доћу српкиње које су систематски биле силоване од муслимана и хрвата, хашки трибунал их одбије. Доћу српски логораши хашком трибуналу да сведоче, и да се похватају звери који су их унаказили и пуно срба зтрпали у масовне гробнице, хашки трибунал их одбије. Хашки трибунал је ко шпанска инквизиција. "Демократе" не могу милошевићу никад да опросте што је и мало помогао јадном српском роду у вуковару, крајини и босни. "Демократе" су хтеле да се одмах сва помоћ спречи, и мирно да гледају како се на ражањ пеку срби и силују српкиње. Е па нека вам је "демократима" криво. Милошевић је проклет, што је издао. Али је нешто и помогао. "Демократе" НИШТА.

Погледај сведочанства преживелих из првог конц логора у Босни:
https://video.google.com/videoplay?docid=3483629315788255490&q

Погледај како је хашки трибунал помогао насеру орићу и пљунуо на српске жртве. То је ваш хашки трибунал.
http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=3&status=jedna&vest=90994&datum=2006-07-01
 
Jerry Ropero:
ne interesuje njega to Sorab1. On je Bosnjak. A oni srpskim suzama ne veruju.

To sta sam ja po nacionalnosti to tvoja briga nije, niti sam se ja izjasnjavao na ovom forumu...

A, sto se tice bilo cijih suza, to nije bitanje vjere, za pitanja vjere se obrati u tebi najblizu crkvu, pitanje "srpskih suza" je pitanje zakona i prava, a ne osveta i politikanstva...
 
svetolik trpkovic:
Chavez je homoseksuacalac i shef gey ogranka omladne SRSa pod nazivom Zenica 84. :mrgreen:

Јомини, требали се обратити администратору да би ти дао бан овом? Или ћеш обављати модераторски посао по правилима и бановати га без да се обратим администратору?
 
Sorab1:
Јомини, требали се обратити администратору да би ти дао бан овом? Или ћеш обављати модераторски посао по правилима и бановати га без да се обратим администратору?
Sta tii imas protiv Chavesovog seksualnog opredeljenja?
 

Back
Top