Samsung E250

Smirna

Početnik
Poruka
5
Veliki pozdrav svima! Ja sam nova ovde i imam jedno pitanje koje me muci u poslednje vreme. Bas sam pozelela ovaj model telefona i videla (sto je opste poznato) da Telekom i Telenor imaju popuste na ovaj tip Samsunga uz obavezan prelazak na postpaid. Jedino je pitanje "kom cu se privoleti carstvu", tj. sta je povoljnije, jeftinije... sta ce manje da me boli :? Help! Sta vi mislite? Hvala unapred.
 
Bolje ti je da uzmes paket Telekom-a. Uz bel 100 (80 minuta u mrezi, 20 van mreze) i 200 besplatnih poruka ucesce je oko 2400 dinara. Ugovor se potpisuje na 24 meseca. Posto su vecina ljudi Telekomovi korisnici, da zakljucis ugovor kod Telenora, imaces mnogo minuta van mreze, tako da ce ti racunu biti dosta veci.
 
Hvala na odgovorima :)
Bila sam na oba sajta i meni se ucinilo da je taj paket Bel 100 kod Telekoma najpovoljniji, jedino sto sam oduvek bila prepaid korisnik, pa mi je malo frka da predjem na postpaid i to da se obavezem na dve godine, a da se nadam da me nece oshishati... Ipak, zivimo u Srbiji, zemlji cuda u kojoj je sve moguce :(
Dobro bi mi doslo necije iskustvo u vezi sa ovim. Pozdrav!
 
Ja sam koristio Bel 100 - sada koristim Bel 150 :) Pricam podosta a racun mi dodje ukupno oko 1300 dinara (pricam o sadasnjem paketu - Bel 150).Moj savet ti je samo da pazis i proveravas koliko ti je ostalo minuta i koliko poruka od paketa koji si uplatila - sve sto prekoracis se naravno naplacuje.
 
Smirna:
Veliki pozdrav svima! Ja sam nova ovde i imam jedno pitanje koje me muci u poslednje vreme. Bas sam pozelela ovaj model telefona i videla (sto je opste poznato) da Telekom i Telenor imaju popuste na ovaj tip Samsunga uz obavezan prelazak na postpaid. Jedino je pitanje "kom cu se privoleti carstvu", tj. sta je povoljnije, jeftinije... sta ce manje da me boli :? Help! Sta vi mislite? Hvala unapred.

IDI U SERVIS PA KUPI MOB POSTPAID JE SR**JE
 
Post paid je sranje ???? Ja za 880 din imam 150 minuta pricanja i 150 poruka - ako za te pare uspes da preko pre paida posaljes toliko poruka i pricas toliko minuta javi se - u suprotnom nemoj da dajes komentare bez argumenata.
 

Back
Top