POZIV NA BOJKOT FORUMA KRSTARICA DOK SE NE ISPUNI ZAHTEV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srpski.patriota

Obećava
Banovan
Poruka
81
Želim da pitam kako je moguće da posle višenedeljnih provokacija, uvreda, vulgarnosti šiptara na pdf. Priština, na temi : "KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA, A NE DOŠO.... "bude banovan korisnik DraGo70, koji je odgovorio više nego kuturno u odnosu na to šta su pisali korisnici King Lir, Fender_s, Vintage i sl.
I kako je moguće da je korisnik DraGo70 banovan iz prve, bez ikakve opomene.
Dok su ovi šiptari banovani tek posle par dana psovanja i vređanja Srba.
Da napomenem i to da se ti šiptari uvek iznova registruju pod drugim imenom, a moderator Jomini ima zakasnele intervencije nakon par dana.
Nije fer da korisnik DraGo70 bude banovan bez ikakve opomene ili upozorenja , da napomenem i to da je on osoba koja od 2004. godine učestvuje na forumu Krstarica, da mu je svaki od 2 976 postova više nego smislen i koristan i da je on jedna od najkulturnijih osoba na ovom forumu. Kada su šiptari uspeli njega da isprovociraju, onda je sve jasno, sem zašto je banovan DraGo70.
Želim da pozovem na bojkot foruma Krstarica sve učesnike, dok se korisniku DraGo70 ne skine ban
....il mi nismo Nemanjin soj???
 
Tek sad sam saznao da je Drago70 banovan na pf Pristina, i apsolutno se slazem da je uvek bio jedan od najkulturnijih i najkorektnijih clanova ovog foruma.

Inace na taj podforum stalno dolaze raznorazni siptarski provokatori (i ostali koji se tako osecaju) koji postavljaju teme poput : "Srbi smrde jer se ne kupaju", kace slike majmuna, i uopste provociraju i vredjaju na najpodliji i najbezobrazniji nacin; greota da je bas Drago nastradao zbog takvog olosa.
 
Polly Jean:
Biće mu skinut ban kad Kosovo bude srpsko.
Samo ti bojkotuj i vozi što dalje....


a što se ti osećaš pozvanim da komentrišeš???
znam, zato jer si jeftin provokator!
pa dodji na Prištinu da malo porazgovaramo, pošto je tamo bezvlašće, pa da ti objasnim par stvari .... a i
lepo ćeš se slagati sa ljopcima tamo
jer nemaju mozga isto kao i ti :razz:
 
srpski.patriota:
Želim da pitam kako je moguće da posle višenedeljnih provokacija, uvreda, vulgarnosti šiptara na pdf. Priština, na temi : "KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA, A NE DOŠO.... "bude banovan korisnik DraGo70, koji je odgovorio više nego kuturno u odnosu na to šta su pisali korisnici King Lir, Fender_s, Vintage i sl.
I kako je moguće da je korisnik DraGo70 banovan iz prve, bez ikakve opomene.
Dok su ovi šiptari banovani tek posle par dana psovanja i vređanja Srba.
Da napomenem i to da se ti šiptari uvek iznova registruju pod drugim imenom, a moderator Jomini ima zakasnele intervencije nakon par dana.
Nije fer da korisnik DraGo70 bude banovan bez ikakve opomene ili upozorenja , da napomenem i to da je on osoba koja od 2004. godine učestvuje na forumu Krstarica, da mu je svaki od 2 976 postova više nego smislen i koristan i da je on jedna od najkulturnijih osoba na ovom forumu. Kada su šiptari uspeli njega da isprovociraju, onda je sve jasno, sem zašto je banovan DraGo70.
Želim da pozovem na bojkot foruma Krstarica sve učesnike, dok se korisniku DraGo70 ne skine ban
....il mi nismo Nemanjin soj???
get a life....



aje isqliraj ******. ostavi neka se pluju rasisti medjusobno....


a da je moderator platjen posao, verovatno bi te poslushali
 
Objašnjenje i UPOZORENJE za sve forumaše ukoliko posećuju pdf Priština :

Ne tako davno na istom pdf-u se desilo rafalno banovanje većeg broja forumaša koji su tada bili redovni posetioci pdf-a Politika, a sve je krenulo na identičan način. Pronela se vest da neki šiptari tamo divljaju (ali bukvalno, sa slikama poklanih Srba i sl.) pa su mnogi odavde posetili pdf Priština i adekvatno im odgovorili, s obzirom da nekoliko dana NIKO od moderatora, administratora Krstarice nije reagovao...Tek tada se pojavljuje konjica u vidu neselektivnog banovanja (moja malenkost je imala tu čast da bude kolateralno banovana), da bi kasnije Jomini objasnio kako tamo nema moderatora, pa eto... :shock:

Mnogi od nas su kasnije vodili rasprave sa našim modreratorima i "ultra-mega-giga" adminima, ali džabe...

Verovatno da mnogi pamte tu situaciju i dokle se došlo na ovom pdf-u, a spomenuću samo jednog od mnogih koji su izdejstvovali da se uvede kakav-takav red ovde - Marlon. Na kraju, pošto im je postao preterano težak za svariti, izdejstvovali su i njegovo "samoubistvo" na pdf-u...

Dakle, istorija se na Krstarici ponavlja, ovoga puta je stradao Drago, što nikom koje upućen u situaciju na pdf-u Politika, ne može biti jasno...Od umerenjaka koji nisu "prodali dupe za večeru " se prave navodno extremisti, pa se shodno tome i banuju.

Mislimo o tome...
 
mali adađo:
a što se ti osećaš pozvanim da komentrišeš???
znam, zato jer si jeftin provokator!
pa dodji na Prištinu da malo porazgovaramo, pošto je tamo bezvlašće, pa da ti objasnim par stvari .... a i
lepo ćeš se slagati sa ljopcima tamo
jer nemaju mozga isto kao i ti :razz:
Ma ne obracaj paznju na tu poly/fagy kreaturu, beznacajni madZarski trandza-terorista, koji nije siguran ni kojeg je pola, ali ga to ne sprecava da vodi virtualni licni krstaski pohod za pripajanje Vojvodine Madjarskoj.

Isti mentalni sklop kao i siptari na Pristini, sem sto je ovaj mnogo veca baba cak i od njih...
 
Ajrone,

Ne, vrlo dobro znam o čemu govorim - pdf Priština, a ti svoje komplexe leči negde drugde, zabole me baš što su te smenili i ko je sve tražio tvoju smenu, ja sa tim veze nemam...I 'oladi više, evo tražiću da ti vrate titulu ultra - moderatora, napravi anketu i ja glasam ZA! Happy now?

Pdf Priština služi kao zamka.

Kad već ne mogu ovde pred svima da nekoga izbace, to se čini na već opisan način. Puštaju se lajavci i manijaci, kad im se suprotstavite budete banovani. Doduše, to se može i ovde desiti.

Bojkotom se ništa ne rešava, jer zna se ko bi se pridružio bojkotu. Ovi ostali bi očas posla otvorili još po koji alter-nik čisto da stvore privid nekakve rasprave i sukoba mišljenja. Mnogi su to ovde otvoreno priznali, a Jomini još uvek nije imenovao nikove koji se služe takvim podvalama, ne znam da li je učinio nešto da ih spreči, ali sumnjam u to.
 
idol...:
krstaritza je shiptarska organizacija

Voleo bih da mi pojasniš kako si došao do tog zaključka?
Imali smo ovde raznorazne simulatore ali i prave predstavnike svojih nacionalnosti i ne vidim šta ima tu loše?

Jer, ako u Beogradu ima na desetine burekdžinica sa "sarajevskim burekom" da li je Beograd muslimanski grad? Ako u Beogradu Crnogorci drže mnoge firme, da li je Beograd glavni grad Crne Gore? Ako u Beogradu živi na hiljade Hrvata da li je Beograd hrvatski grad?
Ili je Beograd jedini pravi primer demokratije na Balkanu?
A sada da mi pojasniš to sa Krstom...
 
Архангел:
Ajrone,

Ne, vrlo dobro znam o čemu govorim - pdf Priština, a ti svoje komplexe leči negde drugde, zabole me baš što su te smenili i ko je sve tražio tvoju smenu, ja sa tim veze nemam...I 'oladi više, evo tražiću da ti vrate titulu ultra - moderatora, napravi anketu i ja glasam ZA! Happy now?

Pdf Priština služi kao zamka.

Kad već ne mogu ovde pred svima da nekoga izbace, to se čini na već opisan način. Puštaju se lajavci i manijaci, kad im se suprotstavite budete banovani. Doduše, to se može i ovde desiti.

Bojkotom se ništa ne rešava, jer zna se ko bi se pridružio bojkotu. Ovi ostali bi očas posla otvorili još po koji alter-nik čisto da stvore privid nekakve rasprave i sukoba mišljenja. Mnogi su to ovde otvoreno priznali, a Jomini još uvek nije imenovao nikove koji se služe takvim podvalama, ne znam da li je učinio nešto da ih spreči, ali sumnjam u to.

Odustao sam od komentara jer uz tvoje blago zaobilaženje istine sa ovim delom ovde i ponašanjem pojedinih korisnika koje veličaš a kojima se u mnogočemu izlazilo u susret, zaista ne znam šta se dešava sa Prištinom pa mi ostaje da verujem da je tako. Mada bi po linearnom razmišljanju mnogih odavde trebalo da mudro zaključim da je i to izmišljeno.
Usput ako neko kao nazovi intelektualac kaže da ga bole ona stvar onda je dušu dao za kamiJon na pijac a ne za akademske rasprave...
 
Архангел:
Pdf Priština služi kao zamka.

Kad već ne mogu ovde pred svima da nekoga izbace, to se čini na već opisan način. Puštaju se lajavci i manijaci, kad im se suprotstavite budete banovani. Doduše, to se može i ovde desiti.

Bojkotom se ništa ne rešava, jer zna se ko bi se pridružio bojkotu. Ovi ostali bi očas posla otvorili još po koji alter-nik čisto da stvore privid nekakve rasprave i sukoba mišljenja. Mnogi su to ovde otvoreno priznali, a Jomini još uvek nije imenovao nikove koji se služe takvim podvalama, ne znam da li je učinio nešto da ih spreči, ali sumnjam u to.
Meni je jedan stariji forumas (ga ne imenujem) nedavno pricao isto sto i ti kazes, tako da mi se cini da je upravo to sustina ovde.
Samo da li je Drago trajno banovan ili ne? A zaista bi bila prava steta da jeste...
 
Iron Lord:
Odustao sam od komentara jer uz tvoje blago zaobilaženje istine sa ovim delom ovde i ponašanjem pojedinih korisnika koje veličaš a kojima se u mnogočemu izlazilo u susret, zaista ne znam šta se dešava sa Prištinom pa mi ostaje da verujem da je tako. Mada bi po linearnom razmišljanju mnogih odavde trebalo da mudro zaključim da je i to izmišljeno.
Usput ako neko kao nazovi intelektualac kaže da ga bole ona stvar onda je dušu dao za kamiJon na pijac a ne za akademske rasprave...

Ja govorim istinu i držim se teme, a tebi sam se obratio samo zbog tvoje žalopojke koja veze nema sa temom. Kao što si i sam rekao, ne poznaješ tu "priču", a vrlo je poučna, što će ti verovatno moći potvrditi i Drago čim se (i ako se) vrati. Inače, nemam problem sa fer fajtom (može i više njih spram mene), ali ako neko zloupotrebljava svoju poziciju kao što to čine modovi/admini, onda je to obično iživljavanje...Lepše rečeno - kreiranje stanja na pdf-ovima...

A to ako neko kaže da ga zabole ona stvar ne umanjuje njegov intelektualni i svaki drugi kapacitet...Stvar stila...
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4170462&postcount=597

Мислим, да стрељамо оне што се свађају ?! Нормално. Кога је брига ко је крив - удри.
Али ... ? Нема али, од вас тражим само једно, а то су две ствари : рад ред и дисциплина. :lol:

Да ли ће се поправити ове конекције с форумом, већ себи личим на мазохисту. Рече Салвантис - одем попијем, поједем, одслушам вести ... лоадинг ...
sm_grey_face6.gif
 
Iron Lord:
Ja se ne bih petljao u rad policije jer ona sigurno predstavlja državu
Ne, delanje policije je samo izvršni oblik usvojene državne forme (eh, kako bih rado rekla - suštine, al' ... :) ). Državu predstavlja Narod preko svojih izabranih zakonodavnih tela. Nemamo ni Skupštinu, ni Parlament, ni Pedsednika, ni Premijera. Ni Kralja. :) Ni vojnu Huntu. Niti se neko samoproglasio, niti su formirana tela koja su 'usvojena forma' rezultatom našeg izbora.
Zašto? Toliko je ništavna volja biračkog tela?
Ko Nas predstavlja? :)

@Aleksandar2, pa post2x? :lol: :lol:
 
Salvantis:
Meni je jedan stariji forumas (ga ne imenujem) nedavno pricao isto sto i ti kazes, tako da mi se cini da je upravo to sustina ovde.
Samo da li je Drago trajno banovan ili ne? A zaista bi bila prava steta da jeste...

Da, a svako ulaženje u raspravu sa administratorima ili modovima se završava po oprobanom, birokratskom receptu - nisam upućen, nisam ovlašćen, nije moguće (iako jeste moguće), pitaćemo nadležne, videćemo i tako u krug...

Što se tiče banovanih korisnika - elementarna forumska kultura nalaže otvaranje jedne "lepljive" teme sa spiskom banovanih korisnika, gde bi modovi objavljivali ko je i koliko banovan. Ne mora da bude otvorena za raspravu, neka je drže pod lokotom, ali neka je naprave...

Tako bi znali da li je Drago (i ostali) trajno banovan. Ovako, lako mogu da "skinu" koga kod hoće i nikom ništa.
 
Poštovani forumaši,

svaki od nas je pri prijavljivanju mora ukucati da priznaje pravila ovog foruma.
Sva ta pravila su na svjetskom nivou. Da se to poštuje ne bi nam treba nikakav kontrolor etc. Ako se to svjesno krši onda je taj korisnik uša u klub na prevaru. :|

Moje iskustvo je da se ta pravila ođe veoma često i grubo krše. :roll:
Od jedne interesantne teme dođe u tren do ličnih i do zla boga uvredljivih obračuna i to traje po nekoliko postova:roll:
Ko to može objasnit? :|

Srpski jezik smatram jednim bogatim jezikom sa kojim se može jedna ista misao tako mnogo puta napisat a sve sa drugačijim riječima. Ođe malo pa malo i - ulični žargon :evil:
Jes da sam na forumu "zelen" i više pratim komentare no što se javljam.
Prateći sve te komentare često pomislim da su se ođe ugnjijezdile dvije-tri struje koje jedna sa drugom šuruju i neistomišljenike nemilosrdno čereče. To nije svrha ovog trga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top