Big Brother VIP. Kako vam izgleda?

sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje.sranje. :shock:
 
Ma uzas ! To mi je isto ko da gledam Grand ! Kic i sund ! Gomila neobrazovanih kretena koji misle da su neko i nesto !!! Grozno ! Jos kad je neka smaracica od tih ukucanki izjavila da joj je omiljena knjiga Alhemicar... :roll: A osecam da je o toj knjizi samo prochitala na netu,cisto je cula da knjiga postoji,ali procitala je,ne verujem bas,isuvise ima dobar recnik,pun gresaka al nema veze,to je sad IN... :roll: Necu vise da se nerviram ! Gde ide danasnja mladost uz takve emisije ?!? :roll:
 
e ovako
pošto sam jako pratio onaj non-celebrity serijal, odlučio sam da bar pogledam ko su kandidati. ovo je užas da gore ne može biti. prvo nepoznata glumica, pa par najgorih kokošaka iz granda, zapušteni i zaboravljeni fudbaler, maneken koji je i lep i pametan ljubi ga majka, onaj zadrigli Džaba D Maca, neki nepoznati likovi (više od pola ne znam ko su). toliki je raspad da nema pozivitne osobe koju bih podržavao (Djankarlo).
ali verujte da sam sad, da bih otkucao ovaj komentar otišao na VB sajt da se podsetim ko su svi ti anonimusi. kontam da su sve veće ličnosti odbile, pa ono daj šta daš, makar bili i u senci više od deset godina.
Iskreno mi je bilo žao Big Laleta užasno kad sam ga video. ne znam zašto. znam da je seljačina, i da se natovario para na pinku, ali videti čoveka koji je propao, a pritom nije više mlad, a trudi se da bude nasmejan uz komentare 'vratiću se ja', 'badabum i eto trika', stvarno mi bilo krivo. klasično saosećanje sa starijim, ma ko on bio.
nekako mi od svih, Danijela deluje najnormalnije i najskromnije, ovo katastrofa. ona slikarka kao da je sa Marsa pala, Em'na bolan bez komentara. Pedja the boy može da bude zanimljiv, ali je sav nadmen i kao neki šmeker ustvari samo izgleda debilnije i debilnije. ali vidi se da ima neke manire.

sve u svemu, teško da je moglo gore (eventualno da su ubacili onog škripavog racoon-like voditelja vesti na b92, Harisa Džinovića i Sinana sa sve 'ej otkad sam se rodio, sreće nisam imao')
ojha
 

Back
Top