Koliko volite pse?

TINA-11-LOVE

Početnik
Poruka
5
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:
 
ja Volim sve zivotinje, imala sam koker spanijela 8 godina, i onda je cica moja uginuo... koliko sam ga volela ne mogu ni da opisem, plakala sam mesecima za njim, nedelju dana nisam isla u skolu, nisam funkcionisala... i svi su mi savetovali da uzmem novog kucu, al moji nisu dali... a sad kad razmislim mozda i bolje, jer nijedan ne bi bio moj Koki... :( Boze koliko mi nedostaje... :sad: :cry:
 
TINA-11-LOVE:
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:
Da
Mnogo
ne propustam ni jedan dan
grlimo se po ceo dan, pa kad ona moja besnulja pocne da me lize po licu dodje mi da umrem od srece. A tek kad vidim da joj moja cerka pere zube *a inace je rec o prilicno agtresivnom psu u smislu da niko ne sme dadpridje nasem dvoristu ili ne daj boze dira nasu decu* mislim da je to vrhunac ljubavi psa i coveka\Posto je toliko pametna i cini mi se da je naucena rodjena, ponekad pomislim da je mozda reinkarnirani covek
..
 
Ja obozavam sve zivotinje,ali bas sve! Pse imam ceo zivot. Imala sam nemackog ovcara, kokera, boksera, maltezera i desetak mesanaca(dok sam imala dvoriste). Trenutno imam bigla. Njega vodim svuda sa sobom,setam ga preko 6h dnevno jer zivi u stanu. ne kupam ga jer sampon lose utice na kozu psa. veterinar nam dolazi na svaka 3 meseca da mu da vitamine i da proveri da li je sve u redu. Hranu mu kuvam svaki dan da bi bila sveza,jede i jednu bananu dnevno. jako smo vezani jedno za drugo. I sta mislite da li volim pse. :P
 
Do sada nisam imala psa :sad: , ali ih obozavam ! Cim budem imala sve uslove , i budem sigurna da mu nece nedostajati ni malo paznje i ljubavi , uzecu jednog . Naravno , to ce morati da saceka ... U svakom slucaju oni su , s pravom se kaze , najbolji covekov prijatelj !
 
Moja kuja Sonja ima 4,5 godine i definitivno je najgluplji pas na svetu. Ali je prelepa, vesela i ja je obozavam onako retardiranu sa jednom jedinom stanicom u mozgu. Nikad me niko u zivoru nije voleo kao to kuce. Kad odem negde pa se vratim Sonja se u pravilu upisa od srece. Prava mala tvornica ljubavi. Prosto mi bude neogodno kojiko me voli: Neko sam veće razmišljao kako će Sonja jednog dana da mi umre, i - zaspao sam u suzama.
 
Ja mog Lesija volim iako ne mogu da ga setam svaki dan ,zato sto imam zdravstvene probleme a i probleme sa komsijskim psima, a on je plasljiv.Nasla sam ga na ulici vlasnik se nije javio i eto,Htela sam da ga dam u bolje ruke eto toliko ga volim.Vremenom smo se zblizili.:heart:
Sada mora da bude u boksu koje ima i malo dvoriste pa on moze da vidi sve sta se desava okolo,javljam mu se kad odlazim i kad dolazim kuci ,vodim brigu o hrani i zdravlju .I oko cesljanja malo zabusavam zato sto me bole ledja ali kad god mogu cetkam ga i maalo se igramo i mazimo.
Pitam se koliko ga volim.E da i "dresirala" sam ga malo zna za fuj,sedi ,zdravo,javlja se kad ga pozovem.Ne mogu da ga naucim uz nogu da ide, da sam imala sredstava dala bi ga na dresuru ali onu bez batina i eto.
Volim ga manje nego on mene u svakom slucaju a on je ostvarenje mojih snova,jer sam uvek volela sve filmove,pesme i sve tako o zivotinjama a i film "Lesi se vraca kuci".
 
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:

Da,imam jednog psa (shtene).
Da,redowno.
Narawno da se igram :) prece biti da se ne igram ja sa njim nego on sa mnom ;)
Da,wolim ih,i mazim i pazim :D
Kupam ga :)
Odg sam :mrgreen:
 
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:

imam nemackog ovcara 4,5 meseca
obozavam ih
izvodim ga redovno
igram se obavezno
mazim ga i pazim
kupam ga cesto ali sad malo cesce jer je toplije
pozzzzzz:D:super:
 
obožavam pse:) imam jednog mešanca, nađenog na ulici pre 2 i po godine! Igramo se svaki dan, mazimo, češkamo, naravno, kad on to hoće i koliko hoće. Ponekad je raspoložen za igru, tad uzme lopticu ili neku staru patiku:) i igramo se dok mu ne dosadi :D
s obzirom na to da imam dvorište i da on spava u podrumu (ima svoj "krevet"), zimi ga ne kupamo, ali leti obavezno bar dva puta. Pse koji žive u stanu treba redovno kupati, ali on je ugl napolju i ima jaku dugu i gustu dlaku, pa mi zimi ne pada na pamet da ga izlažem opasnosti od prehlade. Češljam ga redovno, odn zimi jednom nedeljno, leti svaki dan jer se tad jako linja.
Trudim se da ga prošetam skoro svako veče. U principu, sve fiziološk potrebe obavi u bašti, tako da mu s te strane nije neophodna šetnja, ali mali uživa u njoj, posebno u susretu sa drugim kucama:lol:
 
Najvise na svetu!Poklanjam mu svo svoje slobodno vreme i vise od toga.Redovno se setamo dva puta dnevno po nekoliko sati,zimi malo krace,jer je ne podnosi bas najbolje.U pitanju je patuljasti pinc.U dvoristu takodje provodi dosta vremena,ali dajem mu sebe celu,jer mi svi imamo svoje prijatelje,svoje serije koje pratimo,svoj posao,decka....a oni imaju samo nas i nikog vise.
 
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:

ja mog labradora i mesanca volim svim srcem i pazim na njih
 
Imam psa, tj. jednu mesanku od 2 god. njene stence od dve nedelje, i stene zlatnog retrivera od cetiri meseca- i volim ih najvise na svetu... setam ih, mazim trosim nesnosno puno para na njihovu negu i kupam ih samo vodom, jer sam Retriveru iziritirala kozu samponom za pse, pa smo odlucili da je bolje voda i redovno cetkanje...
 
Imam jedno pitanje...ne znam da li bas pase ovde, ali cu ga postaviti.

Kako se ponasati u sledecem slucaju:
Setam svog kera (Coton je upitanju, to navodim da bi imali u vidu njegovu velicinu) i priblizava mi se pas koji je srednje velicine, tj. 4 puta veci od moga. Zovem gazdu, tj. molim ga da ga pozove...pas ga ne slusa. Gazda je prestao da ga zove. Ja molim ponovo gazdu da ga pozove ili da ga zaveze. Pas ga ne slusa i pocinje da skace po meni, jer sam jamoga podigla. Moram da naglasim da moj pas ima fobiju od drugih kerova., nikad ih nije volela. Ima samo dva druga, i njih bas nesto ne voli. ***. postujem tu njenu volju.

Sta da radim u takvoj situcaiji?? Imala sam srecu sto taj pas nije bio agresivan, ali jednom je i bio. No na svu srecu tada je moj momak bio samnom pa smo ga oterali recima.

I tada kada smo oterali tog psa, rekli smo mu mars, gazdarica je rekla "pa kako vi sad tako njemu kazete, to nije uredu". i onda sledi "i ti kao volis zivotinje, tj pse"... Sad se pitam ko je tu lud. Ja volim svog psa i pazim ga, a treba da pustim da ga tvoj ujede. A ti tvoga volis sto te briga za njega i sto ga tek tako pustas.
Sta da sam ga sutnula. Mislim, ipak je skakao na mene ne bi li moga dohvatio. (znam da ne treba dizati svoga kera i uzimati ga u narucje, ali ona je jako mala i plasi se, a i ne uvidjam zasto uopste dolazim u tu situaciju. Kad bi se svi lepo pridrzavalai pravila i drzali svoje na lancu bilo bi sve divno).
I onda sam imala jos jednu situaciju kad mi je gazda pretio i nazivao me kravom i kozom. Jer sam oterala njegovog (ista situacija, ja je drzim a on skace na mene i prlja me).

Ne mrzim ja nikoga, samo ne volim takve gazde koje nemaju razumevanja za druge. Kontam da ce biti sada razlicitih misljenja u vezi ovoga, ali nadam se da ce imati neko neki savet za mene ili utesnu rec.

pozz
 
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:

1. da
2. pa delimicno oko dva puta dnevno....
3. daaaaaa ......
4. daaaaaaaaaaaaa....
5. pa sa samponom mozda jednom mesecno a ovako 1 nedeljno...
 
1. Narawnooooooooo,i to pse :) mnozina :)
2. wolim ih najwise,psi su moja pasija :)
3. narawno da se setaju a ako nekad nemam wremena opet su aktiwni jer su na sajli pa imaju pristup ogromnom dworistu :)
4-...narawno da se igramo,mazimo i pazimo...kupanje je leti sa odgaowarajucim samponima za pse, igramoi se non stop,po dworistu igracaka ko decu da imam :)
znam i bez owih pitanja koliko wolim pse :))) pozz :)))
 
Žozi, ja te razumem, moj pas je samo duplo veći od tvoje devojčice. ;) Šta da ti kažem, preti inspekcijom. Uzvrati istom merom. Ili jednostavno izbegavaj mesta kuda inače šetaju drugi psi. Probaj prvo lepo da kažeš tom drugom vlasniku da skloni psa jer će da te isprlja, zapreti mu računom sa hemijskog čišćenja i tužbom za nanetu duševnu bol, pretrpljeni strah... Sa budalama ne možeš normalno. Tek kad im je džep ugrožen, shvatiće te ozbiljno.

BTW Ja već odavno sa jednom ženom koja kao nema svog psa ali stalno sa njom ide pas koji je nju "usvojio", mešanac oko 3 puta veći od tvoje kuce. Idu oni tako, on, naravno, ni ogrlicu, ni povodnik, i zaleće se da se tuče sa mojim Gizmom na šta ona viče "Ju, ju!" "Ma šta ju, ju, gde mu je povodnik?!" :kletva::rtfm::vudu: Otad gleda kroz mene kad se sretnemo a mislim i da me opanjkava kod ostalih kučkara u gradu, sreća pa je malo ko uzima za ozbiljno. :roll:
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru,

Srela sam tog psa i njegovog gazdu ponovo i ovo je drugi put bio da skace po meni....nisam nista rekla, samo sam slozila facu i ocistila se onako ocigledno, da skapira da me pas isprljao.
Nemam reci, al treci put ce neko da nadrlja, nemam zivaca za takve budale.

Al tvoj odgovor mi je bio bar neka vrste "utehe" da znam da nisam ja budala, vec tako neki koji nemaju razumevanja za druge...
al mislim da nije resenje da se mi skrivamoi izlazimo u strahu sa nasim psima u setnju dok se drugi opasniji psi setaju bez povoca...

Ja bi je opusteno prijavila inspekciji, samo da znam kako to ide, tj. koji broj treba okrenuti..

pozz
 
Koliko volim pse?Mnooooogo....Toliko ih volim da to "volim" ustvari moze da se preformulise u "obozavam":heart::heart::heart:
Naravno,mog psa volim najvise na svetu.Sad je u fazi transportnog mosta koji povezuje relacije krpelji-Fibi-Jelena.Kad delimo hranu i krevet daj da i krpelje delimo.:mrgreen:Evo juce su mi jednog skinuli sa ruke a moj pas i dalje spava samnom u krevetu.Sta cete,to je ljubav:heart:Ne mogu to neki krpelji da promene.:lol:
Volim mesance,komsijske pse,pse mojih prijatelja ma sve ih puno,puno,puno volim.:heart:
 
Koliko volim pse?Mnooooogo....Toliko ih volim da to "volim" ustvari moze da se preformulise u "obozavam":heart::heart::heart:
Naravno,mog psa volim najvise na svetu.Sad je u fazi transportnog mosta koji povezuje relacije krpelji-Fibi-Jelena.Kad delimo hranu i krevet daj da i krpelje delimo.:mrgreen:Evo juce su mi jednog skinuli sa ruke a moj pas i dalje spava samnom u krevetu.Sta cete,to je ljubav:heart:Ne mogu to neki krpelji da promene.:lol:
Volim mesance,komsijske pse,pse mojih prijatelja ma sve ih puno,puno,puno volim.:heart:

:klap::klap::klap::heart:
 
Pse volim najviše od svih životinja. Činimi se da imam mogućnosti, imala bih azil.

Psi menjaju životnu filozofiju ljudi .....

Koliko može da me nasmeje, obraduje, razveseli svaki zadovoljan pas ... toliko može da me rastuži neka lutalica na ulici .....i da satima razmišljam o tome kako ona živi, čime se hrani i gde spava.

Smatram da su izuzetni prijatelji .... da bezuslovno i bezkompromisno vole .... da su jedinke same po sebei i da ih ne treba mnogo dresirati i vaspitavati, jer nekako izgube onu svoju iskonsku, neiskvarenu draž.
 
Imam psa 8mes.inace on ce sad godinu dana da napuni u pitanju je engl.buldog i obozavam ga.Nikad pre nisam imao psa pa mi je bilo malo tesko u pocetku al sam usao u stos.Izvodim ga po 4-5put na dan od toga 2 puta ono duze malo setamo se igramo,otkako je otoplilosuncamo se i kpamo na reci i tako.
 
Ja obozavam sve zivotinje,ali bas sve! Pse imam ceo zivot. Imala sam nemackog ovcara, kokera, boksera, maltezera i desetak mesanaca(dok sam imala dvoriste). Trenutno imam bigla. Njega vodim svuda sa sobom,setam ga preko 6h dnevno jer zivi u stanu. ne kupam ga jer sampon lose utice na kozu psa. veterinar nam dolazi na svaka 3 meseca da mu da vitamine i da proveri da li je sve u redu. Hranu mu kuvam svaki dan da bi bila sveza,jede i jednu bananu dnevno. jako smo vezani jedno za drugo. I sta mislite da li volim pse. :P

Nisam znala da si imala Boxera.. jel moze neka fotka? :D
 
:rolleyes: JA IMAM 3 PSA I UŽIVAM SA NJIMA.JAKO IH VOLIM I POŠTUJEM.
DA LI VI IMATE PSE?KOLIKO VOLITE PSE?DA LI IH REDOVNO IZVODITE U ŠETNJU?
DA LI SE IGRATE SA NJIMA?DA LI IH VOLIT MAZITE I PAZITE?DA LI IH KUPATE?
VOLELA BIH DA ONAJ KO PROČITA MOJU PORUKU ODGOVORI NA OVA PITANJA.
JER ĆETE TEK TADA ZNATI KOLIKO STVARNO VOLITE SVOG PSA ! :rolleyes:

Ima zenkicu boxera, zowe se Bela.. Mnogo je wolim, ona je za mene kao sestra, koju nemam.. Narawno da je redowno wodim u shetnju, tri puta je izwedem po sat, i josh 3 puta da obawi swoje.. Skoro swe shto radim-radim sa njom.. uchim, jedem, pre sam i spawala, wodim je na kafu sa ortakinjama, idem sa njom kada idem da se widim sa dechkom... :D:D Swo swoje wreme gledam da prowedem sa njom...;)
 

Back
Top