Spavati sa dve zene ... cudo od uzitka..!!!

Kazu mi neki mushkarci da je jako teshko opsluziti dve zene, osim ako nisu bisex pa se medjusobno vataju.

Nikad ne bih volela da budem jedna od te dve jer je meni malo i jedan mushkarac, a kamoli pola.


Shto se tiche kombinacije sa dva mushkarca, e, to cu kad tad da ostvarim, samo da nadjem dvojicu voljnih da budu u drushtvu mushkarca i plus da ne budu kilavi kao zadnja dvojica.
 
moze..i tek kako moze...malo kreativnosti..obdarenosti u raznim oblicima i uspeces i tri ako si u veni tog dana...a to kao jednu ***** druga mi pusi...pusti to...probaj dok si u jednoj da lizes drugoj ili ona tebi da lize jaja ili da ih mazi...a zatim kad kad ga izvadi ona sama i posisa sok sa njega koji je od njene prijateljice pa onda............jos mnogo toga...probaj te...sve se moze..
 
Vesela_zena_beogradska:
Kazu mi neki mushkarci da je jako teshko opsluziti dve zene, osim ako nisu bisex pa se medjusobno vataju.

Nikad ne bih volela da budem jedna od te dve jer je meni malo i jedan mushkarac, a kamoli pola.


Shto se tiche kombinacije sa dva mushkarca, e, to cu kad tad da ostvarim, samo da nadjem dvojicu voljnih da budu u drushtvu mushkarca i plus da ne budu kilavi kao zadnja dvojica.

Predji na mladje muskarce.:lol: shala

Ne moze ti jedan biti malo osim ako ne volis u isto vreme i u guzu i u pi,cu.
 
ludopileglodjekosku:
Eto, opet se ljutiš!!! Ma, skočiće ti pritisak, čoveče, a onda....baj, baj, potencijo.... :lol: I kakve su ti to vulgarnosti. Ja tebi to nikada ne bih napisala! Stidi se! Vrlo nedžentlmenski od tebe, da znaš!!!
ma ne bre .. samo ne zelim da se raspravljam sa osobama koje ne poznajem..a ti si prva provocirala u smislu..sanjao sam da sam spavao sa dve zene...daj bre komplesas batali me...ili se ispravi...smesan si...
 

Back
Top