JOČIĆ PRAVI SVOJU JEDINICU!

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić odlučio je da izdvoji Protivterorističku jedinicu (PTJ) iz sastava Žandarmerije i podredi je ličnoj kontroli. Znači, odgovaraju samo njemu. Treba podsetiti da većinu ljudi u PTJ čine veterani JSO, čijim se komandantima sudi za ubistvo Đinđića, kao i ostale ''podvige'' (Ibarska, Stambolić). Možda i ovo nešto govori o pozadini tih zločina. Zašto i on nije saslušavan na sudu? Dalje, Jočić izgleda misli da će večito biti ministar. Opširnije o ovome imate ovde.
 
nesha taxista:
Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić odlučio je da izdvoji Protivterorističku jedinicu (PTJ) iz sastava Žandarmerije i podredi je ličnoj kontroli. Znači, odgovaraju samo njemu. Treba podsetiti da većinu ljudi u PTJ čine veterani JSO, čijim se komandantima sudi za ubistvo Đinđića, kao i ostale ''podvige'' (Ibarska, Stambolić). Možda i ovo nešto govori o pozadini tih zločina. Zašto i on nije saslušavan na sudu? Dalje, Jočić izgleda misli da će večito biti ministar. Opširnije o ovome imate ovde.


Nisam baš toliko lud da bih umeo da komentarišem ovaj najnoviji potez.
Još uvek pokušavam da prevedem na engleski "punoletni obijač trafika postao ministar policije moje države"
 

Imam ideju za nova obeležja na beretkama:
beretka.gif


loriciel.jpeg

novajlije će imati mače

Psygnosis-5.jpg

a stare kajle - sovu
 
I to taj potez je ucinio u trenutku dok je on ministar tehnicke vlade. Znaci vlade koja bi morala da obavlja samo najneophodnije postupka. Ja se njega licno jako plasim jer je to covek bez ikakve harizme, koji nije nijednom se pojavio u nekom intervjuu, dosao je niotkuda i niizcega idosao tako visoko da se zbog njega prave problemi oko formiranja vlade, da on stiti JSOovce kako u sudu tako i van njega. On je neka jos mracnija verzija Cede iz vremena Djindjica. Samo bez harizme i sa jos mracnijim postupcima i namerama.
 
Jočić je debil, ali u celoj srpskoj istoriji smo i imali debile za ministre unutrašnjih poslova, Mihajlović, Vlajko, Sokolović...tuga jedna!
Jočić je jedan poltron koji nema grama mozga i kao takav je udarna pesica svog lidera. Sve ono što Koštunica misli, a nesme da kaže, to uradi "teletabis-obijač trafike"
Nama treba mnjenje da stvori takav pritisak da ga otera sa tog mesta, kao što je urađeno sa Veselinovim, onog glupačom Čolićkom i ostalim teletabisima...
mislim da smo spremni kao društvo za takve poteze
 
Хе,хе,хе......шта је било. Узмували се дежурни фићфирићи........ да не би можда и полицију да расформирате а дрогу брже боље да легализујете... е јадни......неће да може.......
 
Zarathustra:
Ма мутан је тај Јочић к'о Дунав... :roll:
Интересатно, једни се нон-стоп подмећу да држе финансије, а други МУП... леп су тал пронашли
Dinkić hoće finansije jer mu celokupno članstvo radi u Poreskoj Upravi, i ako pukne, ode stranka kao da je nikad nije bilo.
Ne znam kakva je situacija u policiji, ali me ne bi čudilo da je po partijskom ključu, sve do šefa odeljenja.
 
filatelista:
Dinkić hoće finansije jer mu celokupno članstvo radi u Poreskoj Upravi, i ako pukne, ode stranka kao da je nikad nije bilo.
Ne znam kakva je situacija u policiji, ali me ne bi čudilo da je po partijskom ključu, sve do šefa odeljenja.

Ма да, у праву си.....ник не ваља - само је добар онај Шутановац амерички шпијун...
 
Blic- ne znam da li je stwarno ovako lose kao sto ovi iz Blica pisu, moguce je da su malo pristrasni.
Jocic ce verovatno naredne 4 godine biti ministar i ima pravo da organizuje policiju kako on zeli u skladu sa Ustavom.
Ako direktno odgovaraju njemu- on ce i biti odgovoran za sve u vezi te jedinice.
Jocic je najuspesniji ministar policije u istoriji Srbije-naravno da treba da ostane ministar.
Covek je zavrsio fax i dobar je u svom poslu, pa ako je debil - treba nam vise takvih "debila".
 
nesha taxista:
Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić odlučio je da izdvoji Protivterorističku jedinicu (PTJ) iz sastava Žandarmerije i podredi je ličnoj kontroli. Znači, odgovaraju samo njemu. Treba podsetiti da većinu ljudi u PTJ čine veterani JSO, čijim se komandantima sudi za ubistvo Đinđića, kao i ostale ''podvige'' (Ibarska, Stambolić). Možda i ovo nešto govori o pozadini tih zločina. Zašto i on nije saslušavan na sudu? Dalje, Jočić izgleda misli da će večito biti ministar. Opširnije o ovome imate ovde.
pa izgleda da misli da ce vecito biti veciti ministar policije,a isto tako misli da ce njegov voljeni i ljubljeni gospodar i vlasnik njegove duse - kostunica biti veciti premijer,pa da ce zauvek ostati u njegovoj zastitnickoj senci.
i sta drugo ocekivati u zemlji ciji je ministar policije obijao kioske kao mlad ( ljubi ga majka,sve su to nestasluci iz mladosti - toliko o dss-ovskom postenju i cestitosti koje zna se ko potencira na forumu)
a taj je odavno dokazao da je glup ko tikva,i kad ne bude kostunice na vlasti nestace ko da ga nikad nije ni bilo :)
 
Zapravo Koštuninedžad jeste sposoban ali je najgori čovek koji se pojavio na političkoj sceni posle Miloševića. On je sposoban da manipuliše političkom moći i ostvari svoje ciljeve, to što ti njegovi ciljevi ugrožavaju Srbiju nije njegov problem. Jedini čovek koji je bio sposobniji od njega, ali je tu sposobnost koristio za dobre ciljeve je na žalost pod zemljom.
 

Back
Top