Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?

mrakodol

Početnik
Poruka
49
Dakle ne mogu da se odlucim izmedju ploca:
Intel DP965LTCK "Lemont"
Intel DG965RYCK "Rogers City"
Intel DG965WHMKR "Westchester"

Koja je po VAsem misljenju najbolja i zasto...
Po mom misljenju ove dvije zadnje, jer imam i grficku na njima koja podrzava DirectX 10....ali bih volio da cujem i vase misljenje...narocito u vezi procesora...da li podrzava koja od njih dual quad core?

Hvala vam unapred!
 
Evo koje proc. podrzava zadnja:
Support for an Intel® Core™2 Duo processor in an LGA775 socket with a 1066 or 800 MHz system bus
Support for an Intel® Pentium® D processor in an LGA775 socket with an 800 or 533 MHz system bus
Support for an Intel® Pentium® 4 processor in an LGA775 socket with an 800 or 533 MHz system bus
Support for an Intel® Celeron® D processor in an LGA775 socket with a 533 MHz system bus
 
Klothius:
Ja bih uzeo ovu poslednju zbog 7.1 HD zvuka,integrisane grafike(ako se slucajno nesto desi sa grafickom imas zamenu). Inace svaka ploca koja podrzava C2D podrzava i QUAD. Neke ce mozda morati da se flashuju,ali to nije nista strasno.

Pa i ja sam mislio ili tu zadnju ili predzadnju....zbog graficke(podrzava DirectX 10) i zvuka. Ali nsaim znao da li ploca koja podrzava C2D podrzava QUAD...mada sam vidio da su istoj nm tehnologiji radjeni i imaju isti Socket i tako to ali nsiam bio siguran....ako je tako onda sam mnogo mirniji!

Hvala Vam mnogo!

Ostanite tako brzi sa odgovorima i tacni! :-)To se trazi u danasnje vrijeme kad se brzo treba stici do informacija.

Hvala jos jednom!
 
Klothius:
E al' samo da ti kazem nesto-ne ocekuj da igras Crysis sa ovom integrisanom grafikom. Za to ti treba prava gfx kartica.

Ma nista se ne sekiraj! Nisam ni do sada igrao igrice pa ne vjerujem ni da cu u buduce...ne sluzi mi racunar da bi igrao samo igrice vec da radim sto za faks sto za sebe samog...Ali hvala na obavjestenju...
 

Back
Top