prostitutke

Pitao sam jednu jel daje popust uz indeks, i rekla je da ne daje pa sam samo nastavio dalje... šteta, imala je dobrih 16 godina, a samo što je izašla iz kombija, bio bih prvi taj dan! ;)
 
prave zene...ogromnog srca i velike hrabrosti...uvek u najvecim sranjima.se nasla jedna od takvih da pomogne..pricam o pravim prostitutkama,,ne tamo neke sa plavog mosta i te kokoske...to su prave zene...steta sto nas balkanski mentalitet ne dozvoljava...ma ja bih bas mozda jednu takvu za zenu...
 
ha ha ha.......Ako mislimo na one na visem nivou,ne mislim nista lose o njima.Meni su drugarice htele stripera dovesti za rodjendan...i ....nama lepo....zezanje....sve super....a kada decko ode da se foliramo i kazemo da je fuj!?! Zasto?? Jedino ga bas ne bih za muza.....
 
joGooOOD:
Noup,ne bih platila zigola za to,obostrano je zadovoljstvo takod a bih se potrudila da nadjem plen za to vece :p lenji idu kod kurvi...lol
Evo, ja ti odradim posao za dzabe i trazim da ti to radim josh par puta svakodnevno narednih 10 godina.
Dogovoreno?
 
ma sve je to ok, ja i ne treba da se trudim da "dobijem " seks, obicno moram da se branim od napadaca:):):) ali zigolo...hm...PROFESIONALAC....bas me zanima kako bi to bilo....da li uopste znaju nesto bolje od "obicnih" ...?
 
Upoznala ja jednom jednog zigoloa, ili zigola. Radio je kao por.no glumac, kad je bio mladji, za neke strane produkcije. Naslushala sam se zanimljivih pricha. Zvao me, kao posmatracha, na snimanje por.no materijala u jedan beogradski hotel, ali nisam otishla, pa mi posle bilo krivo. Njegov princip rada je bio ovakav: najpre ide na vidjenje sa dotichnom damom u neki kafic, tu se dogovore oko cene, i u vezi termina. Cena je bila fiksna, nego su postojale razne varijante, za noc, za dan, za sat, dva, tri, za eventualnu trojku, za sam njihov odnos. Nije upraznjavao analni seks i sado/mazo. Na tom vidjenju znao je da li ce moci da se regularno uzbudi ili ce morati da popije vijagru :) Ipak je on profesionalac i on mora da ka.ra, a ne da mu padne ****, ili da svrshi za 5 minuta. Voleo je taj posao, mada jeste chinjenica da nije bio izbirljiv i da se raspon godina kretao od 18 do 60.
 

Back
Top