prostitutke

Nisam nikad dao lovu za sex i mislim da to nikad i necu ali... Kostalo me je par puta toliko \ne placa se sve parama/ i tako da sam se pokajao sto nisam platio najskuplju ... Sigurno je da bih na kraju bio i srecniji i bezbrizniji.
 
vaseron:
prave zene...ogromnog srca i velike hrabrosti...uvek u najvecim sranjima.se nasla jedna od takvih da pomogne..pricam o pravim prostitutkama,,ne tamo neke sa plavog mosta i te kokoske...to su prave zene...steta sto nas balkanski mentalitet ne dozvoljava...ma ja bih bas mozda jednu takvu za zenu...

Kakvog plavog mosta?
 
Tayler Durden:
Ja verujem da svaki normalan muskarac
treba da proba sve u zivotu osim muskarca...

A platio sam jednom i prostitutku...nista posebno,
za te pare sam mogao da se provedem ludo u gradu
i jos da nadjem ribu za sex

Kako da ne. Po tome izgleda da su sve ribe besplatne samo se prostitutkama placa. I to sto kazes da treba probati sve osim muskarca jesi li mislio da ovce, koze, ptice,...?
 
More_bre:
ja sam jednom probao i tu varijantu sexa sa prostitutkom
i nije mi se dopalo, a evo zašto:

kombinacija je bila da se ona reklamirala na internetu
tako što je ostavila broj .....

Nije ni cudo kad se bojis doktora, za tebe nema nurse fantazija. Sto nisi rekao da imas fobiju od bijelog pa da to odradite pod tusem?
Daj mi taj link oli???
 
Placate vi mnogo vise nego shto mislite. Vidish ribu, zgodna,obuchena ka da je izashla iz Granda, opalio bi je na pola jedan. Morash da joj pridjesh (ako imash prilike), da se folirash, da je lazesh mazesh, da se kuckash sa njom, da eto barem jednom izadjesh i ako si punishic koji keshom ostavlja utisak (garderoba, kola i tako te stvari na koje tvoja potencijalna lovina pada), mozesh da se nadash da cesh je opaliti to veche. Ako nisi premazan svim bojama ili pun kesha, morash josh da je lazesh folirash i tako dalje da bi ti napokon dala, i da bi je ti mozda opalio josh koji put. A onda kada se jako brzo zasitish jer su emocije ravne nuli, samo istresash jaja, shutnucesh je i tu se ne zavrshava tvoja agonija. Ona nastavi da te zove, da ti pishe poruke i sl. jer se nada ili tvom keshu ili vezi izmedju vas dvoje. A ti kolutash ochima svaki put kade vidish njeno ime na displeju. Koliko je takvih "hebacha". Mnogo. Ko je retard onda, onaj koji plati za veche k.urvu ili ovaj kojeg sam opisao?
p.s. Po meni obojica, ali mi je manji retard onaj koji plati prostitutku.
 
NovaIsta:
nista tako jeftino, hvala lepo 8-)

ovaj smrdljivko beskurovic me banovao...

ovaj, hteo sam samo da ti docaram kako je to biti sa zigolom, posto nikad ne bi radio
taj posao jer se ne trudim da zadovoljavam zene vec samo sebe, pa sam roknuo cenu neke
jace bg k.urve, mislim da ti se isplati sobzirom da bi zelela da vidis kako je to biti dobro jebana a nemas para da si priustis to zadovoljstvo u potpunosti... :)

pogledaj forum "de ste p.icke"
 
Mare:
Pitao sam jednu jel daje popust uz indeks, i rekla je da ne daje pa sam samo nastavio dalje... šteta, imala je dobrih 16 godina, a samo što je izašla iz kombija, bio bih prvi taj dan! ;)
c008.gif
c008.gif
c011.gif
 

Back
Top