prostitutke

Nisam koristio i necu. Eventualno bih mogao da opalim neku ruzhnu malu bogata$icu za ke$!
Ide leto narode .. Pa.. ako si bogata, zheli$ divlji sex i sluchajno svraca$ na Krstu, javi mi se na PP da se dogovorimo oko cene i termina
 
Ja verujem da svaki normalan muskarac
treba da proba sve u zivotu osim muskarca...

A platio sam jednom i prostitutku...nista posebno,
za te pare sam mogao da se provedem ludo u gradu
i jos da nadjem ribu za sex
 
Gazdarica:
Joj, ovo sam ponavljala vise puta, ali hajde de...
Zeljela sam da svom ex-u narucim prostitutku u stan i da ih posmatram, diskretno iz neke fotelje u uglu sobe...
Dobro i vrlo mudro...
a za uzvrat, evo, ja se nudim - tebi, bez materijalne naknade, da isto tako on sjedi u nekoj od fotelja, dobro privezan za nju. :shock::lol::shock::lol:
 
Gazdarica:
Hvala ti lijepo na tako velikodusnoj ponudi, ali uopste me ne privlace muskarci koje mogu da vezem... 8-)
Evo... i ako me zovu MASTER, udovoljicu toj tvojoj zelji da me POKORISH, vezesh i slobodno da kazesm da me dobro bitchujesh ;)
Nadam se da cu te zateci u full opremi, naravno, kozne cizme preko koljena, kozne rukavice, halteri i stockings, a bogami i maska na licu. Kabanica koju vec posjedujesh - nije neophodna.
Isto tako se nadam da ce nam se pridruziti i PIPI LONGSTOCKINGS !8-):shock::lol:
 
pumps:
Evo... i ako me zovu MASTER, udovoljicu toj tvojoj zelji da me POKORISH, vezesh i slobodno da kazesm da me dobro bitchujesh ;)
Nadam se da cu te zateci u full opremi, naravno, kozne cizme preko koljena, kozne rukavice, halteri i stockings, a bogami i maska na licu. Kabanica koju vec posjedujesh - nije neophodna.
Isto tako se nadam da ce nam se pridruziti i PIPI LONGSTOCKINGS !8-):shock::lol:
ohoho bice grupnjak
 
pumps:
Evo... i ako me zovu MASTER, udovoljicu toj tvojoj zelji da me POKORISH, vezesh i slobodno da kazesm da me dobro bitchujesh ;)
Nadam se da cu te zateci u full opremi, naravno, kozne cizme preko koljena, kozne rukavice, halteri i stockings, a bogami i maska na licu. Kabanica koju vec posjedujesh - nije neophodna.
Isto tako se nadam da ce nam se pridruziti i PIPI LONGSTOCKINGS !8-):shock::lol:
Pumps, imas li ti uopste iskustva sa BDSM-om?
Ozbiljno te pitam!
 

Back
Top