Vracar je postao tesan.

Savski venac-i u dvoristu nase zgrade svaki dan se vodi okrsaj ko je stao na cije mesto :shock: ...krv jos nije pala,ali je ponekad vrlo blizu toga...zadnji je bio povik najgrlatijeg komsije `nekom ce ovde da leti auto u vazduh` :shock: ...
 
Niko nema svoje mesto tj nesme da ga ima dok neplati. Ja sam imao problem sa komsijom jer je poceo da kuka da sam stao na njegovo mesto i znas sta je bilo posle ? Pa rekao sam mu da je od danas bas to moje mesto po sili zakona jaceg !
 
znam da niko nema svoje mesto,zato sam i stavila :shock: ...ali neke nabedjene velicine punim pravom kazu `moje mesto`...najodvratnije je kad se vrate u neke sitne sate,pa ako im je neko stao na `njihovo mesto` oni punim pravom legnu na sirenu da bi taj neko dosao i sklonio se. :evil:
svidja mi se kako si `osvojio teritoriju`,volela bi da si ovde u mom komsiluku cisto zato da bi nekim zadriglim matorcima ili nekim obrijanim glavama napravio pometnju.
sto je najgore,ja nemam auto,ali trpim njihovu buku u sred noci.
 
ne znam koji je blokić u pitanju, al ja sam čekao da čovek izadje da se denem na parking tamo ispred carine.......... prvo sam se čudio što moram da kružim po. c. krstu da nadjem parking......al za nbg. stvarno nisam ni pomišljao da je frka......
 
ma, najbolje je kad ideš busom. nema frke oko parkiranja, a busevi idu redovno. šta onda? što moram da idem kolima? moj brat ide kolima i dok nađe mesto za parkiranje, stigne možda dve minute ranije na posao od mene....bzvz. a živimo oboje na novom bgdu i radimo u centru grada.
 
matora63:
tamo je, verovatno, grozno...?
Itekako, prvo shto nikada nema mesta, drugo shto pauk nosi na svakih 5 min, i onda mi koji zivimo tu 20 i kusur godina moramo da sedimo po pola sata u kolima da bi se oslobodilo neko mesto, katastrofa. A na guzvu u gradu sam se navikla, prosto sam naucila da blejim u kolima dok se kolone vuku mic po mic, jezivo jeste ali sam totalno oguglala, ali parking me izludjuje.
 
ja se po gradu i ne vozim kolima, iskljuchivo po nbgu i tu nikad nemam problema sa parkiranjem, samo mozda ispred svoje zgrade kad je sveti nikola pa u vreme ruchka... nbg je dushu dao za voznju, maltene u prodavnicu idem kolima... a ko je josh uvek lud da u centar ide kolima?!?!?! josh u toku shpica? retko kome se to isplati, ali ljudi su gospoda i ne mogu da se guzvaju po prevozu... ja fino sednem, dok prochitam par strana knjige vetj sam stigla, 16ica na svaka 2 minuta i banja... u gradu sam za tili chas... a i fizichki sam velika pa me retko ko guzva u basu... klatjenje i cimanje mi prija - vezbam mishitje nogu... da svi ne idu kolima po jedan, kao shto bar 50% ljudi ide, ne bi ni bile te guzve ni problema sa parkiranjem...
 
e jeste ...šesnaja je zakon....kao o četreskec i 95tica............mada je vreme da na 28 stepeni aktiviram malog mallagutija..............nekad mi je frka da se cimam......pošto ne može da mi prtljag stane u gepek skutera.... i jbga, i kaciga i jakna da ne ozebem.. .......pa idem basom........ jedva čekam još toplije vreme ...... : )
 
ivana.bg.666.:
Ocigledno nisi posecivao blok 21 ?!

Kako nisam.Tu sam ja u blizini. Pa blok 21 ebe sto nema garaze kao ostali blokovi.
Ali ipak je NBGD i Zemun za razliku od ostalih delova grada koji su blizu centru zakon.Imas zelenih povrsina koliko hoces,reke,igralista a i sa parkingom mnogo bolje stoje. Drugar mi na Vozdovcu zivi i tamo je katastrofa.Toliko je sve nabijeno da je to strasno plus sto ova gradjevinska mafija kupuje stracare ,rusi i gradi zgrade od 3-4 sprata.Covek kupio stan posto mu se zena lozi na taj Vozdovac zgrada udalljena metar od druge zgrade.Moze da kroz prozor sobe uskoci na terasu stana iz susedne zgrade.
 

Back
Top