NAJVEĆI BLAM NA SASTANKU....

Mislim da je ovo zanimljiva tema za razgovor,to su desavanja iz privatnog zivota.
Ne prica se mnogo ali dogadjaji su interesantni. 8)

Kada sam bila u toalet,oprala sam se i nakvasila sam gacice.Morala sam da ih skinem i osusim kod njega na grejalici.Zavrsilo se lepo ali me je ipak bilo sramota .... :oops:
 
hehehe a meni se desilo i to kod njegove mame, u zurbi(puno mi se piskilo!!!!)sam svukla zajedno pantale,hula-hopke i popiskila se kroz tange!!!!Bilo mi je malo cudan mlaz :roll: ali je vec bilo kasno da bilo sta uradim.Skinula sam ih,isprala i zamotala u kesu i ubacila u tasnu.Najgore sto sam od njegove mame morala traziti druge gace!I sve joj ispricati! :oops: :oops: :oops:
 
Ja sam uplila sveta u bioskopskoj (maloj)sali (sto cini atmosferu intimnijom ili ti moj blam vecim) kad sam isla u toalet tokom projekcije.
Ne znam da li me je vise bio blam kad sam ustala na sred filma ili kad sam upalila svetla ili kad sam trebala da se vratim ....
 
Moj blam… bila sam kod decka kuci, njegov brat je izasao do samoposluge, a mi smo se ljubili na kaucu i solidno iz’vatali, i onda sam ja lepo ustala da njegovom bratu otvorim vrata, a iza mene je na kaucu ostala velika krvava fleka (dan ranije sam bila dobila, ali nisam ocekivala da ce da probije, ulozak sam promenila 2 stata ranije… Verovatno je napaljenost doprinela tome… pa sve onako djuture – krv + vlaga – majku im njihovu, izblamirase me!). A jos gore je sto je moj decko to resio da sakrije od brata, pa sam ja onda tako uspaniceno krenula kuci, skoro bez objasnjenja, a moj decko je kasnije cistio tu fleku… fuj… i dan-danas na njihovom kaucu se nazire ostatak tog blama, i setim ga se svaki put….
 
Vratolomka:
Pa sta ako je stvarno bio napaljen...?
Verovatno je mislio da ce ti to,,mljackanje,,imponovati a ti mu ladno nisi pruzila sansu:))

ko ima herca nek to isproba sa svojom voljenom osobom, ja nemam... :oops:
a jeste bio napaljen...
eh to je minus kad se u bucnom kaficu smoovash sa nekim, pa takve stvari ne primetis dok si jos tamo, nego na sred ulice...! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top