zlopamtila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Da li poznajete osobe koje ce nesto sto kazete a nije po njihovim shvatanjima , sve to upame, pamte godinama. Pamte sve lose.
Ali zato nikad ne upamte ono dobro sto ste ucinili za njih. Pri tome ih ni malo ne ugrozavate time sto ste rekli.
 
E Aco BAnovani...
To ti je tako.. I mene banovashe nakon nekoliko hiljada POSTOVA, u glavnom ISTINITIH. E sada, nedje rekoh DEBELU istinu i banovashe me.
Tako i ti.. Sigurno si nesto pametno rekao a oni te banovali
 
Aca_Banovani:
Da li poznajete osobe koje ce nesto sto kazete a nije po njihovim shvatanjima , sve to upame, pamte godinama. Pamte sve lose.
Ali zato nikad ne upamte ono dobro sto ste ucinili za njih. Pri tome ih ni malo ne ugrozavate time sto ste rekli.
Ima tvrdoglavih i iskompleksiranih ljudi, čudno je da se i ranije nisi susretao sa istima? Ako nisi, kako nisi?;)
...
Jedan veliki mislilac jednom reče:"Znam da ništa ne znam"...Ako tako budeš razmišljao, uvek ćeš težiti da saznaš više i teraćeš sebe da razmišljaš o stvarima koje ti se prezentuju, posredno ili neposredno. A tvrdoglavi "pametnjakovići" su "bezuslovno" u pravu i zato obično kroz život prolaze k'o kroz iglene uši.:lol: To im i nabija kompleks...:lol:
 
Aca_Banovani:
Da li poznajete osobe koje ce nesto sto kazete a nije po njihovim shvatanjima , sve to upame, pamte godinama. Pamte sve lose.
Ali zato nikad ne upamte ono dobro sto ste ucinili za njih. Pri tome ih ni malo ne ugrozavate time sto ste rekli.
Naravno,toga na zalost uvek ima !!! :)
 
Aca_Banovani:
Da li poznajete osobe koje ce nesto sto kazete a nije po njihovim shvatanjima , sve to upame, pamte godinama. Pamte sve lose.
Ali zato nikad ne upamte ono dobro sto ste ucinili za njih. Pri tome ih ni malo ne ugrozavate time sto ste rekli.
ja pamtim i dobre i lose stvari.
nisam luda da pamtim samo dobro,a da lose stvari koje su mi se desile guram pod tepih.iskustvo je cudo,a jednom kad se opeces,i jednom kad te jako zaboli, verovatno neces opet napraviti istu gresku...
 
Ja pamtim i lepo i ruzno, a mozda i nekad preterujem jer uvek nalazim opravdanje za druge ljude i uvek cu preci preko necega, a sebi to ne dopustam. Sad kad boje razmislim, stvarno sam budala :confused:
 
Evo ja znam da budem veliko zlopamtilo.Nema te sile koja ce mene da natera da zaboravim neciju uvredu,laz ili nesto lose.Cak i da mi se ta osoba izvini i proba da mi objasni zasto je tako postupila,ja cu mozda shvatiti prihvatiti to objasnjenje,ali necu zaboraviti.E sad normalno besmisleno je pamtiti svaku sitnicu,jer nekad neko kaze nesto sto ne treba bez namere da ovog drugog povredi.
Nemam pojma.........par puta sam nekim prijateljima zaboravila i oprostila nesto ruzno i opet su isto radili.Mislim da treba prastati samo onima koji to zasluzuju.Ako uvek prastas i zaboravljas svet ce te smatrati budalom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top