Sta se sve nalazi na vasem stolu?

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Grafiti,crtezi...bilo sto

postuje te ovde....

Kod mene ovako...

Prvo ima neki morbidan-perverzan crtez...kako neka likusa khm khm nekom liku...I pise "Vlajko volim te ah ah ah...zasto si me ispalio na sportoskom...Vlajko,znam da sam starija d tebe 3 godine...al ah Vlajko"

"Pogledaj skolu svoj andjele
i skini kontaktna sociva
videces vrata slupana
i 30 jadnika u klupama
pogledaj zbornicu svoj andjele
sve sami prosjaci
i svima su siti ciljevi,
da nas obore na popravni
pogledaj dnevnik andjele
ni jednu dvojiku neces videti
pa,budi andjeo iz osvete
i ubi sve iz prosvete....

Ribe muvam lepak duvam
pivo pijem-glavom bijem
belo volim-sito solim
travu sadim-venu radim
rokam vodku i tablete
i lepkove za parkete
UVEK COOL GO TO SCHOOL

No word-no man
no man-no women
no women-no sex
no sex-no childern
no childern no school
no school-no problem


i onda parovi:Vrile i Jasna,Vesna i Nikola,Mira i Dusan,Tanja i Vlada

ima i moja crta koju Vesna ne sme da predje:lol:
 
Sat, fixni telefon, postolje za fixni telefon, mobilni telefon, neka cinija ( pepeljara, ali je ne koristim za to ), knige : "Mi,deca, sa stanice Zoo", "Za kim zwono zwoni" i "Tako je goworio Zaratustra" ( samo prwu i poslednju i procitah.Hemingwej, oprosti :S ), adidas dezodorans, neki caletowi korali sto je qpio na buwljaku, jastuk mnogo smo jaki, mnogo praznih cdowa, casha, majica, dux, olowke...yebemliga...
 
auh pa ja ni ne vidim shta mi je na stolu poshto je sve nabacano jedno preko drugog
ahahahahaha ko da si opisala moj sto! :lol:
s tim sto me je keva juce naterala da ga sredim jer su nam dolazili gosti, tako da sad imam NIZAK nered (do pola metra iznad povrsine stola) . pretpostavljam da se ispod knjige koje su tenutno jedino vidljive nalazi mobilni (nadam se, posto ne znam gde je! ) , mp3, knjige VAN skole, casopisi.,...
na skolskom stolu - za vreme nastave redovno torba, jakna, pernica, ponekad i kesa za fizicko, tako da kad moram da hvatam beleske (kad MORAM) stavim svesku na svu tu gomilu i pisem :lol:
 
Na stolu koji se nalazi u mojoj sobi (jedan od dva) nalazi se:
ram za slike sa slikom na kojoj se nalazim sa dva druga iz odeljenja,5 skoljki koje sam dobila od drugarice sa mora,dve "case" za olovke,bojice i hemijske,3 staklene case,rad iz likovnog,neki papirici.Sve ostalo se nalazi u fioci ispod "radne povrsine".
Na drugom stolu ilivam stocicu nalazi se:3 broja casopisa JOY,dve snale za kosu i maramice.
U sobi u kojoj se upravo nalazim na stolu se nalazi:komp,tastatura,mis,kalendar,cd-ovi,stampach,posluzavnik,telefon,papiri,sat,zvucnici.
Na drugom stolu se nalze neke pare,digitron,mobilni,sveske,lenjir,hemijska,vizit kartice i lampa.
 
Ufff,na stolu mi je haos,kao i uvek:
komp (monitor,miš,tastatura,zvučnici i sva prateća oprema)
parfem
knige "Zapisi iz mrtvog doma" od Dostojevskog i "Sex za početnike" iz Kreativnog centra (mislim koja kombinacija :lol: )
brdo školskih knjiga i sveski
CDovi,mp3,telefon
igračkice i džidža-bidže koje Boga pitaj čemu služe
čokolada :9
etc.
To je dok sedim za stolom. Kad ustanem i poželim da legnem na krevet,onda te 3 tone odeće prebacim sa kreveta na sto. A nekada sam bila bolesno uredna...
 
matora63:
nije mnogo velik, ali je kameni...još nisam čula da neko ima kameni sto, sem ako nije u dvorištu...ali, pošto si sa režije, svašta se može očekivati.
HEhe... Ja taj sto, koji je btw. tezhak ko tuch, imam od kada znam za sebe. Tachnije kevin je, i ona ga je kupila kada je imala... 20 godina... :D A ja sam moj komp. sto polomio... :D Kao i prozor, kada mi je poletela kamera i udarila u njega... :D:D
 

Back
Top