IZGUBLJENA MLADOST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obersturmfuehrer:
CIA, Soros, jevreji...ko bi drugi?
oni im daju note...

Па морала би да постоји нека ОРГАНИЗАЦИЈА или УДРУЖЕЊЕ КОЈЕ ЈЕ ЗВАНИЧНО РЕГИСТРОВАНО - мора неко да потпише захтев и да удари печат... :lol: Али, ми не знамо ко можда су дилери, можда су Шиптари,
можда су чедери, можда су гејзери... можда су модови са Крсте... :lol:
 
Iron Lord bas kao sto neko rece Srbija ti daje sve (osim medijske jednakosti) ali ne smes da ugrozavas nikoga drugoga.

Drogerasi vrbuju nasu decu i od njih prave ovisnike i unistavaju njihov zivot, posto na taj nacin od njih prave zrtve i ovisnike i samim tim ogranicavaju njihovu slobodu navedeni pokret treba zabraniti.
 
Torrente-BG:
Niko nikome ne brani da se drogira ali nema taj sta da mitinguje i propagira narkomaniju.Isto vazi i za bolesne pedercine i ostale.Sta,treba sutra i nekrofili ,pedofili i ostali da mi demonstriraju i traze svoja prava.

Tacno ovakva recenica je izgovorena na radio Fokus-u povodom iste teme. To moze da znaci nekoliko stvari...ili se torente javlja tamo (sto je cist mazohizam) ili je on autor ,a drugi ga citiraju ili on citira nekog ...u svakom slucaju zanimljivo je kako neki ljudi lice ,i to lice do koske ,nepogresivo.
Za mene taj mars i nije problem ,kad se setim Jso blokade ,e to mi je problem .Kada ljudi koji treba nas da stite i brane nase drustvo ,izadju i sa oruzijem koje smo svi mi platili za zajednicku stvar kazu e sad ce mo Vam j..ti mamu maminu .A mi cutimo kao drustvo kao ljudi mi cutimo i jos im pola ljudi odobrava takve gansterske skupove.
Kakve sad ima veze dal se setaju ****** ili narkomani kada su "najsposobiji" od nas ubili svaku nadu ,zatvori li nas zarad nekih novih feudalaca.
 
Norma Kampl:
Најновија вест:
"ганџисти" одустали од марша.


"Двери" и "Образ" демантовали да имају било какве везе са "контрамаршем".

Ето, дакле.

Хи-хи-хи-хииииииииии--------------------
 
eremita:
Па морала би да постоји нека ОРГАНИЗАЦИЈА или УДРУЖЕЊЕ КОЈЕ ЈЕ ЗВАНИЧНО РЕГИСТРОВАНО - мора неко да потпише захтев и да удари печат... :lol: Али, ми не знамо ко можда су дилери, можда су Шиптари,
можда су чедери, можда су гејзери... можда су модови са Крсте... :lol:
Pa nisi bas u pravu mozemo sutra ti i ja da se odlucimo da napravimo protest zbog nemam pojma pokvarenih liftova u soliterima i da skupimo jos ljudi a i ne moramo i ne treba tu da postoji neka zvanicna organizacija ili udruzenje jedino bi verovatno svojim potpisima morali da garantujemo da ce sve biti u skladu sa zakonom i to je to.
 
pa da.....jos bolje
20 magaraca biju bolesnu osobu...
a jel, jel ti tako skupis 40 ortaka, pa odes i umlatis nekoga sa tuberkulozom?
a onima sa rakom pluca...njih razvalite jel??

a tek sto retardiranu decu volite da bijete...
 
eremita:
Кад видим овако нешто....искрено речено... помислим да је Хитлер у неким стварима био у праву........стварно........ :evil: :evil: :evil:

Pa onda je tvoj djed zajebô stvar!! Trebao je sa Njemcima da se druzi, a ne sa nama Srbima! Cekaj samo dok e nadjem, da te izlecim od tvog Nacizma..:lol::lol::lol::lol:
 
Chávez:
Nikada ove nece moci javno da se propagira pederluk, narkomanija i ostale izopacenosti, ma koliko to neki zeleli. Lepo je sto vidimo da niste zaboravili lekciju iz 2001.

Budi ubijeđen da oće. I bolje su organizovani no mi hetero.
Kad ih vidiš jado moj u Berlin dva put godišnje kad se okupe na njihove parade.
Dođu iz čitave Jevrope a i dalje... a gradonačelnik Berlina, Klaus Wowereit isto homo.
Nijedan političar nema mrvu od šanse da ga zamijeni.
A dođe ti jeftinije da opljačkaš banku no nešto pogrdno o njima prozborit. ;) Bolje muč i ništa javno.

p.s.

Oni su i najtraženiji u: gastronomiji, tekstilu, medijima, trgovini,.... jednom riječju u svim uslužnim djelatnostima... Jedino u građevinarstvu su još mali out.
Pa se sad viđi i kontaj vrijeme kad će u BG na vlast ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top