Za sarandzije!!!

mare_bjj

Početnik
Poruka
5
Vec neko vreme pokusavam da nedjem nekoga ko zna da peca sarana ali neuspesno...jel ima neki sarandzija dobre volje koji bi me uputio u osnove, opremu itd. i mozda koji put poveo na pecanje?! :D

Pozdrav svima!!!
 
mare_bjj:
Vec neko vreme pokusavam da nedjem nekoga ko zna da peca sarana ali neuspesno...jel ima neki sarandzija dobre volje koji bi me uputio u osnove, opremu itd. i mozda koji put poveo na pecanje?! :D

Pozdrav svima!!!
brate, bila ti je tema ovde na forumu, al zaboravih kako se bese zove. a o lovu sarana pocece da pise i trece oko, svaka baba je naprasno postala strucnjak za sarana! Ajd da probam malo da ti pomognem: Spremi jedno 600 E minimum za koliko-toliko pristojan pribor, ako hoces ozbiljno da se bavis time. Stapovi su ti parabolici, duzine oko 3,6 m, ako ne pecas u panjevima. Masinice velikog kapaciteta, sa slobodnim hodom spulne (opet, ako pecas u panjevima, slobodni hod ti ne treba), zatim, treba ti neki stativ, tj, rod-pod, tripod ili nesto slicno, i na kraju indikatori. Najlon treba da bude vrhunski, otporan na abraziju (zbog skoljki). O sistemima ne bih previse tupio, to ti je ceo roman. Vidi po casopisima i netu, ima i pametnih stvari
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top