civilna vojska?!

spawn

Obećava
Poruka
53
Da li iko zna da li i gde moze da se nabavi pravilnik o civilnom sluzenju vojnog roka?Koliko vidim sve je to **** lud zbunjenog i to hardcore sex!!!Mene su bacili u neko jebeno zabaviste,gde je samo nas trojica,radimo preko 40h nedeljno,radimo nocne smene,vikende,praznike....sve u svemu Srbijo majko nesrecna si do bola!!!Ako ovo procita ministarstvo odbrane samo smo se salili!Sad bi trebao da ide smesak!
 
Pa jesi nesrecna kada vojnici sluze vojsku po obdanistima i jos kukaju sto rade 40 sati nedeljno.
Decko da nisi p_ickica i da si regularno otisao da sluzis vojsku ustajao bi u pola 6 ujutro i rintao do 22h uvece i onda legao da spavas i tako svaki dan.Mada to je bilo pre Tadicevih reformi sada i oni rade koliko i ti u tom obdanistu.

Jel dolazi i mama da te podoji u obdanistu da joj beba ne bude gladna?
 
avatar_5036.gif
'bo te, koga sve ne zovu u vojsku...
 
misoni:
Тај правилник не ваља!Требало би 5 пута по 16 сати недељно,и дупло дужи војни рок,него они са оружјем.8-)

A i kakva obdanista i porodilista.
Ti koji imaju "prigovor savesti" od nosenja oruzja naoruzao bi ih lopatama i asovima pa na njivu da kopaju ili nake puteve da grade i slicno.
 
Torrente-BG:
A i kakva obdanista i porodilista.
Ti koji imaju "prigovor savesti" od nosenja oruzja naoruzao bi ih lopatama i asovima pa na njivu da kopaju ili nake puteve da grade i slicno.

E, ovo i meni upade u oči, kao i ona Salvantisova primedba - šta, bre radiš NOĆU u obdaništu, ili za praznik, kao čuvaš objekat :lol:

Može bez oružja, ali alatke u šake i piči!
 
Јес, а ја сам носио паповку на рамену и пошумљавао Подвележ ... Мајку им ј.... наринто сам се ко црнац. Целом Мостару смо копали телефонске канале ... Не знам ни број крампова које сам сломио на оном камењару ...
 
Lacibg:
Јес, а ја сам носио паповку на рамену и пошумљавао Подвележ ... Мајку им ј.... наринто сам се ко црнац. Целом Мостару смо копали телефонске канале ... Не знам ни број крампова које сам сломио на оном камењару ...

A ja po Subotici jurio madjarice.Svake nedelje sam se sisao u salonu kod jedne s_isate.Uglavim joj glavu medju s_ise i uzivancija.Kad imam izlaz u grad prvo kod nje na striganje :)
 
Заборављаш да они о томе не причају кад су при здравом разуму.Та прича иде само док се конзумирају ''аргументи'' за легализацију.:lol:
 
Torrente-BG:
A ja po Subotici jurio madjarice.Svake nedelje sam se sisao u salonu kod jedne s_isate.Uglavim joj glavu medju s_ise i uzivancija.Kad imam izlaz u grad prvo kod nje na striganje :)
Ма ја немам лоша искуства са њима.Откуд на овом форуму онај...?8-)
 
Torrente-BG:
A ja po Subotici jurio madjarice.Svake nedelje sam se sisao u salonu kod jedne s_isate.Uglavim joj glavu medju s_ise i uzivancija.Kad imam izlaz u grad prvo kod nje na striganje :)
Мени дошла риба у Мостар, ја "стего грагну", балавим, нисам пипнуо женско три месеца, а мостарци нас гледају ... Шта је, није ми јасно ? После видим, они кад изађу мушкарци иду у групи напред, а жене 10 метара назад ... Таман посла и ручицу да пипну, 'боте, ко у средњем веку.
 
E a i zamisli te iz vojnog odseka salju ih u obdaniste da sluze vojsku.
Ko zna sta taj radi nocu u tom obdanistu sigurno je neki perverznjak cim u obdanistu sluzi vojsku a ne kao svako normalan sto vojsku sluzi u vojsci.Sigurno mu nesto fali.I sad ti treba da dovodis dete u to obdaniste a znas da tu noci provodi neki poremeceni koji nije mogao vojsku da sluzi regularno vec je sluzi u obdanistu.Uzas!
 

Back
Top