Definitivno propali pregovori o novoj Vladi-slede izbori!

NIKOS_:
ne moras da se kladis i cekas jesen.pomenuta bagra se vec dogovorila i formirace vladu do 14 maja.dok su svi iz ds-a ispali tako naivni jer su verovali kostunici da ima i malo odgovornosti,medjutim on se nije promenio od 5.10.2000. ,isti je bednik bio i ostao.
e vala bas da ih vidim i na delu, mada ja ne verujem, ipak su to velike kukavice
 
Nemate pojma koliko bih voleo da vidim tu famoznu KK (kosovska koalicija) na delu!
Neka tako bude pa da se svi unutra olupaju ko loncici, da se malko procisti atmosfera od ustajalih salonskih kvazi politicara i njihovih poltrona.
Alo! Ma da li je moguce da nam Kostunije kroji kapu i dan-danas i da ce ubuduce, zaboga!
Neka se on cvrsto drzi svojih sveobuhvatnih platformi i garantovan mu je put u bastraga, gde mu je i mesto.
 
Po svemu sudeci, pregovori o Vladi su propali.
Tumacenja cemo slusati u danima koji slede: nekima ce se verovati, u druge ce se sumnjati a treci se nece ni razmatrati. Opravdanja ce, svakako biti u fukciji skidanja odgovornosti sa svoje strane. Pa ipak: hocete li glasati?
Imajte na umu da ce kampanje biti prljavije nego ikada, ovoga puta mnogo manje eufeminizirane, cak naprotiv i stoga - prilicno ubedljive.
Dobro razmislite.
Pitam vas opet: Hocete li glasati?
 
odgovor0:
ko je spreman na opkladu da ce buducu Vladu nakon izbora a pocetkom jeseni ciniti "Kosovska koalicija" (dss, ns, spo, covic) i radikali?

Pa zar nije jeftinije za sve da to urade odmah.Mogu to i sad,sto bacati pare na izbore.

odgovor0:
nece biti nikakve vlade do 1r4.maja.ide se na izbore cime se dobija jos 3-4meseca u pokusaju da se sacuva kosovo a nakon izbora vladu pravi kosovska koalicija i radikali. vlada ds i dss je na dug rok nemogucã. ds ce plartiti cenu zelju da po svaku cenu bude na vlast

Kako to mislis dobija se 3-4 meseca da se sacuva Kosovo?Kako je to bolje da ne postoji vlada i zasto mislis da to uopste ima uticaj na resavanje statusa.A DS ce platiti cenu zbog ovoliko popustanja,kamoli jos vise da popusti.
 
A tebi je to smesno?

Naravno da odmah treba da se krene sa propagandom protiv Kostunice. Pa ne moze novi Milosevic da se ponasa kao da je ovo njegova privatna drzava i da radi sta hoce mimo volje naroda.

Srbija je jasno rekla sta misli o njemu i njegovoj vladi na prethodnim izborima. Osvojio je 16 posto glasova, a on bi i dalje da kontrolise tu vladu kroz premijersko mesto, mesto ministra unutrasnjih poslova, sudstva, nacelnika BIA-e. Ukoliko tako bude nastavio da se zeza sa nama koji smo verovali i koji smo sproveli Peti oktobar, moze samo da ocekuje da ce i njemu to isto da se desi, ali sa mnogo gorim posledicama nego sto su snasle Milosevica.
 
Definitivno mora da se podvuce linija na BIA. Ne moze i MUP i BIA. Jedino ne mogu da razumem kako ce Radikali i DSS da prave koaliciju. Zasto su svi tako sigurni da ce da se dogovore. Ja garantujem da ce DSS pasti na nekih 10% na sledecim izborima, a Radikali ce imati oko 30%. Jel moze neko da zamisli Kostunicu kao premijera, a Jocica na celu MUPa i Velju na celu Saobracaja, dok ce Radikali da prihvate sta im ovi daju? Ja mislim da koliko god da su mentalno bliski da zelja za funkcijama nece moci da utoli glad svih. Posebno sto ce do tad proci jos jedno 4 meseca nesmetane vlade DSS-NS u kojoj ce moci da rade sta hoce i sto ce im se jos vise osladiti. Sve u svemu mislim da nam se ne pise dobro. Kostunica je ocigledno notorni ludak sa kojim se mora napraviti frontalna konfrontacija ako ne dodje do stvaranja nove vlade.
 
Pa ja kontam da ce ako bude novih izbora verovatno biti dva bloka kao 2000. na jednoj proevropske liberane demokrate ( DS,LDP,G17,SPO) a na drugoj proruski nacional-komunisti(SPS,SRS I DSS) samo mozda ce ovi drugi imati problema je ce opet radikali nesto muljati kako oce samo sami jedino ako ih gazde iz KGB tj FSB kako se sada zove malo ne pritisnu da postanu kooperativniji.
 
Neki ide ldp sam a ne da se prichepi uz ds.
To je i bio njihov san u startu od pochetka pregovora oko vlade.Da Chedica opet udje u ds i rovari iznutra.
Nikakvi blokovi i podele na 2 tabora.To je prevazidjeno.Upravo razlog zbog koga se nalazimo tu gde jesmo je shto se 2000/pravio konglomerat od zilion bezznachajnih stranaka.
Neka svako ide za sebe.
Moje mishljenje je da ako dodje do novih izbora 1 koji ce definitivno ispushiti je Koshtunica.I treba da plati za zelju d apo svaku cenu ostane sa svim polugama vlasti.
 
Norma Kampl:
Бојкот није лоша варијанта. (Тако сам радила већ извесно време)


Али, још боља би била следећа:


Изићи на изборе, у што већем броју, али, прецртати листић, згужвати га, или слично!

Kako ces ih samo zeznuti! Svaka ti cast. Kako neki ljudi ne razumeju i dalje da je necinjenje gore od svakog loseg postupka. Nije isto DS, DSS, SRS ili LDP. Razlike su dramaticne i onaj ko to ne vidi i sve ih izjednacava je... :evil: Necu sad da budem uvredljiv ali gajim ogromnu kolicinu prezira prema apstinentima.
 

Back
Top