Fudbal, nogomet i jos po nesto

Vanjor

Aktivan član
Poruka
1.745
Kako vam se svidja emisija?Prekjuce sam tek poceo da gledam i gledao sam samo malo jel se pricalo o Zvezdi.Ali juce je bila super emisija.Generacija Mijatovic,Savicevic,Stojkovic.Utakmica sa Hrvatskom Batica hvata onog za qr...Pa WC '98 stvarno protiv Nemaca prokockamo 2:0 i onda precka Mijatovica protiv Holandije.Zatim sa Slovenijom na EP od 0:3 do 3:3 i onda mec sa Spanijom pa 6:1 od Holandije...
 
Uglavnom sam odgledao sve emisije, ne baš sa nekom pažnjom, ali uglavnom zanimljivo je podsetiti se šta je nekad bilo jer kako je krenulo sve je gore i gore. A vidim da je malo bio zahvaćen i period u svim državama koje su nastale od Jugoslavije. Možda u sledećim emisijama, ako ih ima još, budu pričali još o novijem periodu fudbala na ovim prostorima koji je žalostan. Zanima me kako bi ga predstavili.

A najsmešnije mi je obrazloženje Slovenaca zašto je dobro što se Slovenija otcepila. Kažu da bi samo 5% igrača iz Slovenije igralo za reprezentaciju Jugoslavije i nikad se ne bi čulo za ostale. :lol:
 
Vanjor:
Lepo je receno u emisiji.Transformacijom KS u LS istocno-evropski klubovi su stavljeni u drugi plan.Jedini klub iz Srbije koji je ikada igrao u LS je Partizan u sezoni 2003.
Auuuu ma nije valjda da su to rekli. :shock: :D Sad će neki da počnu da skaču po tastaturi u želji da sroče neki opipljiviji demant na bazi istorijskih događanja. Jer svako ima svoju verziju istorije, ali je Ciganska verzija najtačnija. Verujemo svi ciganima, pa oni nikad ne lažu. :lol:
 
berluskoni:
Pa aj da skocim na tastaturu..
Samo je jedan nas klub podigao pehar koji je i dalje isti, zar ne?
Berluskoni, idi tamo po Italiji predvodi svoju mafiju :D kad nisi upoznat sa pričom od početka.
Radi se o tome da vi dokazujete da ste igrali u Ligi šampiona iako niste, pa su ovi tvoji povrh svega još kačili neke smešne tabele koje su sastavljali u krugu porodice. :lol:
 
FLUID:
Berluskoni, idi tamo po Italiji predvodi svoju mafiju :D kad nisi upoznat sa pričom od početka.
Radi se o tome da vi dokazujete da ste igrali u Ligi šampiona iako niste, pa su ovi tvoji povrh svega još kačili neke smešne tabele koje su sastavljali u krugu porodice. :lol:
Pazi sad kad nemaju sta da kazu garant ce da postuju onu njihovu sliku iz Barija.Trebal da postujemo ceo forum sa svim titulama evropskih sampiona Partizana kao kolektiva?
 
Vanjor:
Nije isti posto je na vas pocela rdja da se hvata.
Rdjav ili ne, bio je u nasoj vitrini godinu dana.....
To uostalom i nije tema....
Vezano za temu: mislim da su u emisiji trebali da posvete mnogo paznje istorijskom uspehu naseg fudbala(Zvezdi `91hahahaha), a ako nekome ta cinjenica smeta,jbg, neka sanja takav uspeh svog tima.... protiv istorije se ne moze.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top