POZE U SEKSU...u kojoj najbolje dolazite do orgazma??

POZE U SEKSU...u kojoj najbolje dolazite do orgazma??

  • misionarska poza

  • doggy stil

  • jahaća pozicija

  • lotus pozicija

  • klečeća pozicija

  • sjedeća pozicija

  • stojeća pozicija

  • novel pozicija & misionarska na stolu pozicija

  • u jednom seksualnom odnosu dovoljna mi je jedna poza

  • u jednom seksualnom odnosu volim 2 ili više poza


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nisi jedini, meni je dovoljna jedna poza najcesce i najcesce pocnemo i zavrsimo u istoj pozi, nakon orala...al prosto mi bilo bzvz da to kazem...ispadne da svi imaju zivlji sex od mene...a ne svidja mi se da tako ispadne...mada mozda i imaju...ko zna...

Ma svi vi koji imate partnera svakako imate makar seks, kakav god, a mi ostali kad se nadjemo u prilici, pa ni to ne znachi da ce sa svakim biti zivahno, ali recimo da postoji u takvim slucajevima onaj sindrom - popeo se ko dete na treshnju.
 
tokyo:
ma vidi ti to... :roll:

u anketi sam jedini kojemu je dovoljna 1poza pri jednom sexualnom odnosu :shock:

ja pa šta ste svi nezasitni toliko da vam je jedna poza premalo....

ili izgleda da opet bujna mašta radi svašta...moš mislit :lol: 8-)



.a.a.a.a.aaa vidi ove što im je stojeća poza najbolja ili novel :roll:

aham da da vidjeli na filmu pa se sadtu nešto prave...a da im curka kaže hoću da me torbaš stojećki pobegli bi glavom bez obzira... :lol: :lol: :lol:

ljudi malo više realnosti

Mislim da je ovakva vrsta omalovazavanja potpuno kretenska.
Shto se tiche stojece poze, ona podrazumeva jake mushkarce jel? I naravno obichno ide uza zid...
A shto se tiche novel poze ja sam je vrlo chesto "upotrebljavala" i uopshte nije neobichna (bar meni)... :roll:
A to shto postoje mushki i zenski primerci koji su mrcine, kojima je teshko da se iscimaju...to je vec druga pricha...
 
Butterflies And Hurricane:
Mislim da je ovakva vrsta omalovazavanja potpuno kretenska.

A to shto postoje mushki i zenski primerci koji su mrcine, kojima je teshko da se iscimaju...to je vec druga pricha...

E nek si im rekla drugarice :lol:

Dugo sam u vezi i prosto bi bilo dosadno da uvek zalegnemo isto... a i sto ne bi iskoristila sve misice... ko zna šta me čeka :D
 
Ja uopste nisam lenja u krevetu, nista mi nije tesko, niti me mrzi, al dodje mi osecaj "sad ako me pomeri, prekine il svrsi posizecu..."

Znaci neka normala mi je da sve to uradim u jednoj pozi, bilo kojoj...kako-kad...
Desavalo mi se da pocne da mi nadolazi orgazam, a on krene da promeni pozu i ja vise ne mogu...kao da nesto zakoci u meni...

Valjda je sve stvar licnih osecanja i ukusa...mada..imala sam i situacije da smo menjali poze i da je bilo super...
 
Pa ja mislism da je sushtina da ljudi prihvate da u sexu zaista nishta nije cudno...Samo je razlika u tome shta ko voli i shta mu odgovara. E sad tu dolazimo do one rechi tabu.
A perverzija je po mom mishljenju pojam koji se subjektivno definishe u skladu sa lichnim iskustvom ...
Ja sad odo kod drugarice na kafu, pa nastavljam kampovanje na temi kad se vratim..Mah mah... :)
 
Desavalo mi se da pocne da mi nadolazi orgazam, a on krene da promeni pozu i ja vise ne mogu...kao da nesto zakoci u meni...

I meni se ovo desavalo i malo sam razmishljala o tome i predpostavljam da se to rachuna kao gotov orgazam, zavrsen, koji se izgubio negde u magli .. i za sledeci idemo iz pochetka. Isto tako mi se desava kada ja samoj sebi odlazem orgazam i na kraju ili bude padanje u komu, ili se negde 'prebrojim' pa ne bude nishta, otprilike to shto je bilo, bilo je .. vishe puta je nadolazio i tu je stalo.
 
MarijA`:
Mislim da ako se sa nekim slažeš u krevetu da bi trebalo da oseti kad ne sme da stane.... taj osećaj je upravo zbog toga mnogo bitan za dobar sex....
Da oseti kad treba da se promeni poza ili da oseti kad treba da nastavi tim i takvim tempom... važi naravno i za muškarce i za žene.
...slazem se.
ali da bi se doslo do toga potrebno je dosta vremena...da se par upozna.
 
@vesela bg

Mislim nije mi drago sto se i tebi to desava...hahahahah....samo mi je lakse kad cujem da se to ponekad desi jos nekom...i da eto nismo seksualno savrseni...
Ja taj problem resavam tako sto ne menjam pozu i sve bude ok...a ako on pozeli da menjamo poze kazem mu da me pusti da ja izaberem trenutak...on jednostavno ne moze da oseti svaki put, pa moram da mu kazem...
 

Back
Top