POZE U SEKSU...u kojoj najbolje dolazite do orgazma??

POZE U SEKSU...u kojoj najbolje dolazite do orgazma??

  • misionarska poza

  • doggy stil

  • jahaća pozicija

  • lotus pozicija

  • klečeća pozicija

  • sjedeća pozicija

  • stojeća pozicija

  • novel pozicija & misionarska na stolu pozicija

  • u jednom seksualnom odnosu dovoljna mi je jedna poza

  • u jednom seksualnom odnosu volim 2 ili više poza


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nama nije....gomila zena se frustrira jer ne moze da dozivi orgazam i sebi sex pretvara u krajnje mucno iscekivanje i maltretiranje a za glumu orgazma moze da dobije oskara.....mi sex imamo radi zabave...opusteno i boli nas uvo da li ce orgazma biti i lepo se provodimo......pa onda cesto dozivimo orgazam sto je samo bonus.....tresnjica na vrhu sladoleda....
 
HelloKitty:
Nama nije....gomila zena se frustrira jer ne moze da dozivi orgazam i sebi sex pretvara u krajnje mucno iscekivanje i maltretiranje a za glumu orgazma moze da dobije oskara.....mi sex imamo radi zabave...opusteno i boli nas uvo da li ce orgazma biti i lepo se provodimo......pa onda cesto dozivimo orgazam sto je samo bonus.....tresnjica na vrhu sladoleda....
E, svidja mi se kako razmisljas! ;) Skroz si u pravu! ;)
 
E, svidja mi se kako razmisljas! Skroz si u pravu!

I ja sam tako razmishljala u pochetku. Sada ne. Odavno ne ... u jednom chasu kazes sebi - pa chekaj, u ovoj zabavi on mnogo vishe uziva, pa necu tako vishe .. I kada bih se vratila opet na pochetak, sve bih uradila drugachije. Nashla bih uzbudljivijeg partnera, poradila bih na sebi kao shto sada radim - u svakom sluchaju ne bih sebe lisila orgazma.
 
Vesela_zena_beogradska:
I ja sam tako razmishljala u pochetku. Sada ne. Odavno ne ... u jednom chasu kazes sebi - pa chekaj, u ovoj zabavi on mnogo vishe uziva, pa necu tako vishe .. I kada bih se vratila opet na pochetak, sve bih uradila drugachije. Nashla bih uzbudljivijeg partnera, poradila bih na sebi kao shto sada radim - u svakom sluchaju ne bih sebe lisila orgazma.
E, sad me, Vesela, teras da razmisljam, a to nije dobro. :( :P
Pa, i ti si u pravu. Ali, kao sto devojka rece, a i ja tako mislim, kad si opusten i oslobodjen stresa da li ce ga biti, ili nece, mnogo je lakse da dozivis orgazam, zar ne?
Znam ja jedno vreme kad sam samo o tome razmisljala tokom sexa, nervirala se, kad ce, kad ce, ono-corak. A kad sam se opustila, dos'o na prepad. :lol:
 

Back
Top