Pet Shop-ovi u Novom Sadu

Ima jedan pet shop Molly.Nalazi se u bul.oslobojenja 46c.

Evo i broj telefona : 021 / 633 - 4624 - ovo je broj od prodavnice kucnih ljubimaca
062 / 206 - 368 -ovo ti je mobilni broj od vlasnika


nadam se da sam ti pomogao. Pozz.:bye::bye:
 
Mima jedan Pet - Shop na Spensu..:aha:
Ne nzma tacno gde..ali tamo blizu bazena..koliko ja znam..
Onda pet - shop "Pedigre" ( Zeleznicka ulica ...nzm koji je broj..ali to je jedini pet - shop u toj ulici )
i Puskinova 16...po meni najbolje opremljen.. ;)
 
u tom na spensu nema skoro niceg, ima beli jez, bile su zmije, viskas od hrana za macke, za pse neke uobicajene kao sto su pedigree, chappy - mada kad sam jednom trazila tamo, nije ni toga bilo... ove ostale... nzm... znam dobru prodavnicu u Cara Lazara uluci, i8maju cak i nesto sto prodaju samo po apotekama... tamo je ok...
 
Najbolje cene su u StarPetu Bul.Cara Lazara,ali sto u proteklih 6 meseci imaju neredovne isporuke i losu nabavku robe,uzas.
Npr.kod njih je Chincilla Nature 305 din a u drugim petshopovima 440-590(na Spensu i oko Futoske pijace)

Zoovet u Stevana Musica je najbolje opremljen pet shop,uvek sve imaju i cene su kod njih najbolje -pristupacne od svih drugih 5shopova.

Oni oko Futoske pijace i na Spensu imaju zivotinje (zeke,zamije,hrckove...)
Ima i Bulevaru oslobodjenja Molly,neko je sa ovog foruma kod njih kupio degue
Neki novi u Cara Dusana,tamo sam kupovala za cincile hranu po 440 din
itd da sad ne reklamiram
 
Zoovet definitivno,narocito kod Spensa.
Hills,Royal Canin,cak su nabavili i Versele Laga granule za pse
imaju pedigree,purina,profilum i jos svasta
bas su krcati

Skoro svi petshopovi imaju hranu za macke i pse,al cene su ono bitno
Meni je bas glupo da zbog neinformisanosti ili lenjosti isti proizvod negde platim oko 600 din,a negde su bas jeftini i kod njih je 300-400 din.A kad kupujes za 4 vrste zivotinja hranu,po nekoliko proizvoda,razlika nije mala.
Petshopovi se reklamiraju i u Telefonoteci,bar ovi po NS
 
te *skupe* hrane imaju gotovo svi - royal, hills...

Dakle dame i gospodo, vrlo je vazno da isprobate hranu(tu mislim na razne vrste granuliranih)jer ono sto odgovara jednoj rasi nije bas adekvatno za drugu itd,Ono sto je najbitnije,cena nije garant kvaliteta tj. cesto uopste nije potrebno placati 500-600 din za kg(a ljudi su vrlo skloni onoj cuvenoj ''ako ne znas sta je dobro,pogledaj cenu'';)) kad se za mngo manje novca moze nabaviti granulirana hrana slicnog kvaliteta.
Sasvim je ok razmeniti iskustva ali bez isprobavanja tj.primene na psima(sopstvenim)ne bi trebalo nista uzimati ''zdravo za gotovo''.....:super:
 
Svoje pse izrazito hranim mesom.
Govedina,ovchije,kozije,piletina...to dobijaju ZIVO.
Svinjsko i kosti im kuvam.
Granule vrlo retko dobijaju u ishrani.

Zanima me,kako se snalazite i gde,shto se tice nabavke mesa za pse?
 
Sasvim je ok razmeniti iskustva ali bez isprobavanja tj.primene na psima(sopstvenim)ne bi trebalo nista uzimati ''zdravo za gotovo''

E ,svasta bravo ja sad tek videh da ne napisah ono sto sm ustvari hteo.....
Sto se nabavke granulirane hrane tice(a vrlo je cest slucaj da malo ima,malo nema dredjene vrste po Pet Shopovima pa onda bude ''daj sta das'')pokusajte sa direktnim obracenjem proizvodjacima granulirane hrane....

Ja znam za cetiri u Vojvodini;

Stipan Bosnjak Sombor ''Stibona''
Pro-Mix,Vrbas ''Bono''
Gabi,Cantavir ''Gabi''
Vet. Zavod Subotica

Stibonu- koristi moj poznanik duze vreme i jako je zadovoljan i kvalitetom i cenom(NO i Belgijski ovcar) ima vise vrsta ali je prosecna cena ako dobro znam 100 din kg
Bono- koristim ja za moje pse i zadovoljan sam i cenom i kvalitetom(Patuljasti snaucer,Westy) i ovde ima vise vrsta prosecno 100 din kg
 
upravo bila u Star Petu u NS,konačno imaju Cavia Crispy (195 din) i chincilla complete 292 din
Svaka im čast na cenama,ubedljivo najniže

U Cara Dusana 32 je otvoren Europet i odlicno su opremljeni i cene su pristupacne.
Ja sam npr kod njih jedino nasla Cavia Nature Re Balance 700g=416 din i imaju za zamorce od Vitakrafta izbor,cak i za bebe zamorce
 
Poslednja izmena:
upravo bila u Star Petu u NS,konačno imaju Cavia Crispy (195 din) i chincilla complete 292 din
Svaka im čast na cenama,ubedljivo najniže

U Cara Dusana 32 je otvoren Europet i odlicno su opremljeni i cene su pristupacne.
Ja sam npr kod njih jedino nasla Cavia Nature Re Balance 700g=416 din i imaju za zamorce od Vitakrafta izbor,cak i za bebe zamorce

Jel to onaj veliki petshop na dva sprata?
 
da li mi neko moze reci gde mogu kupiti kornjace?? i na sta treba da obratim paznju prilikom kupovine. treba da kupim za poklon. hvala unapred

Pitanje bi moralo biti malo preciznije pošto ne piše na koje kornjače se misli. U svakom slučaju kornjača nije dobar izbor za poklon, posebno ako je za dete, pošto uopšte nije laka za (pravilno) čuvanje i odgajanje, a deca (pa i odrasli koji neočekivano/neželjeno dobiju kornjaču) jednostavno ne mogu i ne znaju pravilno da se staraju o njoj.
 

Back
Top