NAXI RADIO - RADIO SA DUŠOM

sion14

Početnik
Poruka
4
Moj omiljeni radio, NAXI RADIO, postoji vec 12 godina. Radio koji je stvoren za nostalgicare, za sve one koji su zaljubljeni, za one koji vole malo romantike i poeziju... Na Naxi-ju se pustaju hitovi: Crvene jabuke, Balasevica, Kemala montena, Prljavog kazalista, Index-a, Plavog orkestra, Crvenih korala, Stjena, Hari mata harija, Dino merlina, Gibonija, Nevernih beba, Magazina, Lea marina, Zeljka Samardzica, Bjelog dugmeta, Zdravka Colica, Zane, Sergeja Cetkovica, Aleksandre Radovic...
Za one koji zive u Beogradu, mogu ga slusati na frekvenciji 96,9 Mhz a za one van Beograda, live streaming 48k AAC+ preko interneta www.naxi.co.yu
 
Dragi ljubitelju sunca moram te razocarati ali ja ne radim na Naxi radiju... Naxi radio slusam vec 8 godina i njihov sam veliki fan!!! Vecinu informacija sam prikupljao putem nihovog sajta i slusajuci radio... Mozda ja malo preterujem ovim sto otvaram forum ali time zelim da se oduzim NAXI-ju za sve ove godine sto je uz mene, sto je po mom misljenju preterano skroman i nikad se ne hvali za razliku od drugih radio stanica... Nekoliko puta sam slusao i radio NOSTALGY ali nije mi toliko ziv i veseo kao NAXI. Ceo dan neka lepa prica, malo romantike i naravno propagande, sto ja podrzavam jer se mora od necega ziveti. Iskreno nisam upucen u to od cega zivi NOSTALGY ali me nesto preterano i ne zanima... ;)
 
Imam jedno pitanje, ako mi neko moze pomoći... Čula sam jednu pesmu i to samo na NAXI radiju i mnogo mi se dopada i pokušavam da je nabavim, ali imam problem jer ne znam ni ko je peva niti kako se zove pesma... Sve što sam uspela da upamtim je refren pesme i ide ovako:
"BILA MU JE SVE NA SVETU, NIKOG TAKO NIJE VOLIO, PRODAO SE PRIJATELJ ZA SAMO JEDNU NOĆ..."
U pitanju je balada (zenski glas) i stara je sigurno oko 20-ak godina... Meni se čini da bi to mogli biti Novi fosili, ali moguće i da grešim...
Ako je nekome ovo poznato molim ga da mi pomogne :)))
Unapred hvala i pozdrav :))
:worth:
 
tek sam skoro naletela na ovu stanicu...i začudila se kako je nisam slušala ranije, pošto je odlična. baš ume da opusti.... i prisetim se nekih starih pesama koje ko zna kada bih čula da mi nije radija... dodir noći im je super emisija... :d
ko još nije slušao, preporučujem (:
 
Nije los, ali mogao bi da prosiri listu...Jesu stare pesme provereno dobre, ali i danas se pojavljuju dobre pesme koje zasluzuju bolji tretman. Nisu Balasevic, Bijelo dugme, Colic, Zana i Severina jedini pevaci u ovoj zemlji.
I imaju mnogo reklama- znam da su tu pare, ali oni su preterali.
A i kad cujem onog voditelja Dodira noci kako smara i ponavlja jednu te istu recenicu sto puta dnevno, menjam stanicu.
 
Nije los, ali mogao bi da prosiri listu...Jesu stare pesme provereno dobre, ali i danas se pojavljuju dobre pesme koje zasluzuju bolji tretman. Nisu Balasevic, Bijelo dugme, Colic, Zana i Severina jedini pevaci u ovoj zemlji.
I imaju mnogo reklama- znam da su tu pare, ali oni su preterali.
A i kad cujem onog voditelja Dodira noci kako smara i ponavlja jednu te istu recenicu sto puta dnevno, menjam stanicu.

Slazem se, lepo je cuti stare pesme, ali vec posle desetak dana dosadi, pesme se ponavljaju... zaista bi mogli da prosire listu:bye:
 
Miris sitnog belog jasmina, kafe tek ispržene...Miris cveta limuna, mimoze... :D
Slušam ovaj radio svakodnevno i muzika im nije loša, ali samo toliko. Najviše forsiraju hrvatske izvođače, što i nije loše samo po sebi, kada ne bi od svakog puštali samo po tri iste pesme.
Najgluplja emisija je "Mojih 50" gde svako ko dođe voli uvek iste pesme.

Sve u svemu, stanica nije tako loša, ali nije zaslužila frekvenciju. Bilo je i mnogo boljih stanica, koje su ukinute.
 

Back
Top