Morandi

Poruka
2.244
el slusa neko od vas?
ja sam se mnogo nalozila na neke pesme sto sam cula na onoj exXxtra radio stanici-top fm,koju stalno slusam kad sam kod kuce i u kaficu :D
a kada sam cula LOVE ME,ne znam ni kako da opisem,
odusevljava me ta pesma,svaki njen delic,sve sve feeenomenalna je...
moram podhitno da nabavim jos nesto od lika...
 
Morandi e buna! El e din Romania si el e prietenul mau. S njim sam super. Stalno se vidamo. Njegov album Mind Fields je super. Svidaju mi se svi njegovi hitovi. Ovde u kuci VB nam ne pustaju muziku, pa mi je malo nezgodno, jer ne cujem njegove super hitove. 8-)
 
Ne to je rumunski muzicar. Morandi e buna! El e din Romania si el e prietenul mau. Zato sam napisala na rumunskom da je super, posto smo mi dugari. Inace, album Mind fields je odlican. RNR My Baby taj jedinstveni hit je posvecen meni. 8-)
 
tema za sve one koji vole ovu rumunsku grupu......postavljajte ovde informacije o njima, njihove slike.....ja zaista obozavam sve njihove pesme,ali ne znam bash nishta o njima......
p.s. koje vam je njihova pesma omiljena ?????
 
el slusa neko od vas?
ja sam se mnogo nalozila na neke pesme sto sam cula na onoj exXxtra radio stanici-top fm,koju stalno slusam kad sam kod kuce i u kaficu :D
a kada sam cula LOVE ME,ne znam ni kako da opisem,
odusevljava me ta pesma,svaki njen delic,sve sve feeenomenalna je...
moram podhitno da nabavim jos nesto od lika...

hahahah..ne mogu da verujem.pre nekoliko dana prebacih je sa sestrinog moba i nisam mogla da se naslusam te pesme :shock::lol:..patetichna do bola..al stvarno je dobra;)
 
el slusa neko od vas?
ja sam se mnogo nalozila na neke pesme sto sam cula na onoj exXxtra radio stanici-top fm,koju stalno slusam kad sam kod kuce i u kaficu :D
a kada sam cula LOVE ME,ne znam ni kako da opisem,
odusevljava me ta pesma,svaki njen delic,sve sve feeenomenalna je...
moram podhitno da nabavim jos nesto od lika...

aha pa jedino im ta i valja posto je sve ostalo na isti kalup a a jesi chula onaj deo pesme negde na pola kad pochne da peva unazad jel znas sta peva ???:eek:
a to da je top fm extra extra .... nebih rekao al dobro bolje i to nego da slushas narodnjake;)
 

Back
Top