FLERT

zasto se razgovor pretvori u flert? pa i ja sam u vezi ali otvoreno i normalno komuniciram za suprotnim polom... preispitaj sebe zasto svaki razgovor pretvoris u flert?
 
Ja volim flert... I uglavnom flertujem bez cilja... Radi neke zabave, unutrašnjeg zadovoljstva... Ali čim hoću nešto ozbiljnije, uglavnom budem stidljivija... I trudim se da taj flert bude samo tako shvaćen, kao neki golicljiv razgovor...
Mada može delovati ružno - flertuješ sa nekim, a nećeš ništa sa njim. Klasično zavlačenja. :(
Dok sam bila u vezi, samo sam jednom flertovala. Ne znam zašto mi je to došlo, čak sam i izašla sa tom osobom, ali sam samo potvrdila da mi ništa taj flert nije značio...
Mada, ko zna... Bolje da sam nastavila... ;)
 
ma nije strasno kaj je to lagano flertovanje i kome bi smetalo ali kad shvatis da je se osoba sa kojom si flertovala/o primila na taj flert kako se izvuci
 
ne vidim nista lose u flertovanju,i za mene to ne znaci ne dostatak paznje od strane partnera...flert je bezbolan i dobar za samopouzdanje...ali to je cisto planktonski,bez icega vise...samo suhi flert i to je to...
 
flert je zdrav, to je vid mentalnog treninga. nema tu nista lose,sem ako tvom decku ne smeta. ja nikad ne bih flertovala ako znam da je moj decko ljubomoran i sl. mada nisam bas za flert radi flerta
 
Flert je bezazlena pojava koja je sama sebi cilj. Sve preko toga, cak i pomisao da bi to moglo biti nesto vise, vise nije flert vec "udvaranje" i "koketiranje". Presla se granica one sekunde kada osoba sa kojom (mislimo) da (samo) flertujemo pomisli da bi tu moglo nesto da bude,kada mi pomislimo na nesto vise, a pogotovu onda kada nas partner pomisli da pravimo budalu od njega/nje.
 

Back
Top