Kako ovo odraditi?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Muskarci cesto kazu sex, a misle ne ljubav. Zene kazu ljubav, a misle na kesh.

Meni se desi period od 15 dana u dve godine kad zelim biti zaljubljen, ali to nikako da izvedem jer kako je moguce biti zaljubljen u zenu koja je u tebe zaljubljena zbog kesha.
Kako da si ispunim tu zelju? Da li neko ima neki recept?
 
NovaIsta:
zasto si toliko opterecen novcem?? imas neke komplekse na tom polju? odakle ti ideja da je zenama samo novac u glavi???? je li to neko opravdanje pred samim sobom? je li ti lakse da tako mislis???

Ja opterecen novcem, a vi trazite tipove kroz kesh??? Vrlo interesantno zapazanje.

Sedi dole i imas keca do polugodista.
 
sinnke:
Muskarci cesto kazu sex, a misle ne ljubav. Zene kazu ljubav, a misle na kesh.

Meni se desi period od 15 dana u dve godine kad zelim biti zaljubljen, ali to nikako da izvedem jer kako je moguce biti zaljubljen u zenu koja je u tebe zaljubljena zbog kesha.
Kako da si ispunim tu zelju? Da li neko ima neki recept?
Najbolje bi bilo da se i ne zaljubljujes...Kakva ljubav?!
 
sinnke:
Muskarci cesto kazu sex, a misle ne ljubav. Zene kazu ljubav, a misle na kesh.

Meni se desi period od 15 dana u dve godine kad zelim biti zaljubljen, ali to nikako da izvedem jer kako je moguce biti zaljubljen u zenu koja je u tebe zaljubljena zbog kesha.
Kako da si ispunim tu zelju? Da li neko ima neki recept?

A ti imas kesh? :shock: .....smo kesh, kesh, kesh....yeahhhhh.... :lol: :lol:
 
sinnke:
Ja opterecen novcem, a vi trazite tipove kroz kesh??? Vrlo interesantno zapazanje.

Sedi dole i imas keca do polugodista.
Ej,jel i ja imam keca na polugodistu?
Ja htela da budem sa tobom i bez tvog kesha,cak ti nudila i moju vilu na Azurnoj obali,a ti me ladno odbio?Pa ko je tu sad lud,a jasilno zaljubljena u tebe :lol:
 
sinnke:
Nije mi dosadno, nego su mi jaja puna, a drkanje ne pomaze. Nikako da isteram spermatozoid koji se zaglavio i nece van. Zeli samo u pi,cu.

Onda si promashio temu....mislim,naziv je o.k....zaista ne znash shta da uradish...sa svojim genitalijama ...ali nije problem u zenama,tvom keshu.....imash ti drugi problem....koliko vidim...Generalizujesh...
 
Lepa umetnica:
Onda si promashio temu....mislim,naziv je o.k....zaista ne znash shta da uradish...sa svojim genitalijama ...ali nije problem u zenama,tvom keshu.....imash ti drugi problem....koliko vidim...Generalizujesh...

A ti, sta ti radis? Dodjes, pljunes i odes. Tako i muve rade zato i nemaju neku vrednost.
Nego napisi nesto sto ce nas naterati da razmisljamo i da nadjemo resenje ovog ne tako bezazlenog problema. Naravno ako znas, ako ne opet nije strasno. Niko ne zna sve.
 
Ako kao svoj glavni kvalitet istices to sto imas kesha, privlacices devojke koje bas to i traze. Znaci, nemoj da trazis devojku tako sto ces izaci u voznju svojim novim kabrioletom do silikonske doline, idi provozaj bajs po uscu, izvedi kera u setnju, upoznaj neku na treningu ili sta vec, ...pa javi sta je bilo
 
sinnke:
Muskarci cesto kazu sex, a misle ne ljubav. Zene kazu ljubav, a misle na kesh.

Meni se desi period od 15 dana u dve godine kad zelim biti zaljubljen, ali to nikako da izvedem jer kako je moguce biti zaljubljen u zenu koja je u tebe zaljubljena zbog kesha.
Kako da si ispunim tu zelju? Da li neko ima neki recept?
I ti ovo shvatas ozbiljno?:roll:
ne vidim kako to mozes nazvati zaljubljivanjem,zena je makar zaljubljena tokom cele god pa makar i u tvoj novcanik a ne u tebe...ali ja nikada ne bih volela da sam na mestu zene ciji decko oseti zelju na 15 dana u dve god da zeli biti zaljubljen...pa bolje biti zena koja je zaljubljena u kes svaki dan cele god i vise,nego miskarac koji oseti zelju da bude zaljubljen i to ga jos drzi 15 dana... :roll:
 

Back
Top