Zasto stititti kada je vec hakovano??????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SOLDER K

Početnik
Poruka
11
Naime od jednog druga sam dobio kod koi banke u srbiji koriste za filtiranje korisnika.I uspeo da napravim program koi moze da zaobidje lozinke bilo koje banke.Tako da ako hocu sada mogu da opeljesim bilo koju banku u srbiji,ali necu zbog razloga sto nisam kreker.Dali postoi neki deo policije koem mogu da posaljem ovaj program :confused: ?Ipak ako ikada neki kreker dobije kod i uspe da udje u bankarski sistem, odose pare koje je neko mukotrpnim radom zaradio.Hvala
 
Ti si neki opasan tip, a i dobar - mozes a neces?
Napravio si program kojim mozes da opeljesis bilo koju banku u Srbiji? Svaka ti cast!
Ne treba ti policija, idi u bilo koju banku, kazi kakav si maher i trazi da te zaposle da im stitis sistem, na osnovu znanja koje imas.

Znao sam ja da kod nas ima najkvalitetnjih programera.
Sledeci korak je da napravis program da mozes da opeljesis bilo koju banku u Evropi, a zavrsni udarac ce biti kad napises program da mozes da opeljesis bilo koju banku na svetu.

Eto tebe lepog, bogatog i zajebanog...
Budi se decko, "udarac u bakrac je oznacio da je vec podne!"
 
Voleo bih da znam zasto su mi obrisane poruke gde sam uhvatio gosn' SLODER K u lazima?
Ako je izbrisao on sam svoje poruke i tragove svojih lazi, ko je i zasto brisao i moje poruke u vezi ovoga? Sa kakvim pravom i objasnjenjem?
Molim moderatora ovog podforuma za objasnjenje
GZ, Agente,Pukovnice - nije valjda neko od vas tetak onom lazovu SOLDER K
Kad je izvredjao clanove foruma, niste reagovali?
Sta se desava?
 
codemaker:
Voleo bih da znam zasto su mi obrisane poruke gde sam uhvatio gosn' SLODER K u lazima?
Ako je izbrisao on sam svoje poruke i tragove svojih lazi, ko je i zasto brisao i moje poruke u vezi ovoga? Sa kakvim pravom i objasnjenjem?
Molim moderatora ovog podforuma za objasnjenje
GZ, Agente,Pukovnice - nije valjda neko od vas tetak onom lazovu SOLDER K
Kad je izvredjao clanove foruma, niste reagovali?
Sta se desava?

???
sa OVOG podforuma?
u kojoj temi, ja to nisam ni video?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top