seksualno optereceni manijak.......

zEcIcAaA

Obećava
Poruka
84
ljudi treba mi pomoc,sta da radim............
decko stariji 4,5 god od mene kaze da mu se svidjam...............kada biste ga videli sve bi bilo super dok ne otvori usta......a kad progovori zivot mi se smuci............
voli salu i sve to,ono decko super ali je uzasno perverzan i bas mi se gadi kad tako grozno prica.....on i najjednostavniju stvar pretvori u nesto odvratno,sa njim nema ozbiljne price,on je seksualno opterecen............
nezna da se posali na neki normalan nacin vec sve mu je perverzno i nonstop me spopada :oops: ............

sta da radim kako da mu dokazem da to nije nacin da pridje devojci??? poznajemo se tek 7 meseci i od dana kad smo se upoznali kad god se vidimo uvek nesto sere :cry: kad moram tako da kazem....!!!

nesmeta meni takva sala ali on ga bas pretera,ajde jednom dva puta ali brate kad god pricamo toje malo previse i ne gleda ispred koga prica,njega nezanima ko je oko njega..........
probala sam da pricam s'njim i sve je bilo super ali samo jedan dan i posle ajmo jovo nanovo........
ponekad me pogleda tako neznim pogledom i zaboravim sve te njegove gluposti i bas mi je drag ali kad progovori.................poneki put cak i ispred starijih ljudi :-( .........nacin na koji to kaze i kako se ponasa............
stvarno vise neznam sta da radim..........i to nije samo prema meni,jer mu se svidjam nego on je takav uopste,i sa svima tako prica........ :cry: kako da ga opametim???
 
zEcIcAaA:
kako da ga opametim???

Pazi... Ako je on takav sa svima onda je glupo da pokušaš da ga promeniš, jer, ako i uspeš u naumu, to neće biti više isti lik koji ti se sviđa! Uzmi za primer mene... Ja nisam perverzan... ali i sa mnom, retko ko može da ima ozbiljnu konverzaciju... a to nije zato što sam ja glup ili tako nešto... Čak šta više, za sebe mogu da kažem da sam jako pametan!
Postoji i druga stvar... Ako pokušavaš da promeniš osobu koja tebe gotivi, to istoj toj osobi može da postane teret i može on tebe da odje.be! Ovo znam iz ličnog iskustva... Meni je najbolja ortakinja stalno nešto "smarala" šta treba da radim, a šta ne... I evo šta se desilo... Više nismo najbolji ortaci... i ona je tužna zbog toga... ali šta ćeš...
 
Mozda nije dobio shta hoce, a ne nalazi prave rechi. Sedam meseci, ej... Mozda dechko zivi u laznoj nadi sve to vreme pa je postao veoma isfrustriran. A tebi ako je stalo do njega, trebala bi da mu izdjesh u susret, ili da ga ne drzish u laznoj nadi.
Zato evo mog predloga:
Nadjite se jedno veche, (nije bitno gde samo da vas niko ne ometa), sedi pored njega i prebaci jednu nogu preko njegove butine, ali tako da padne izmedju njegovih nogu, i pritom ga gledaj pravo u ochi stavljajuci svoju ruku na dno njegov stomaka. Posle toga bi razvoj dogadjaja trebao biti spontan...
MIslim da bi ovo trebalo da reshi problem njegovog neuobichajenog ponashanja. Ako ne, ti nadji drugog prijatelja.
 
Thruo brate da te ne poznajem rekao bih da si neki drugi lik:)
Pa pazi,da li si mu nekad otvoreno rekla da ti to smeta?
Ja se cesto salim na takve stvari i moze se reci da mi je i najbolji ortak u skoli dosta slican tom tvom liku,a cim se druzimo i ja sam delimicno takav,ali mi je jednom ortakinja prisla i rekla da joj to smeta,a posto je gotivim i znaci mi poceo sam sve manje tako da se salim,tako da sad u njenom prisustvu takve stvari skoro da i ne pominjem.
Ako sam mogao ja,moze i on,ono sto je bitno je da mu stvarno znacis,ako mu znacis i otvoreno mu to kazes postoji sansa da se promeni,uostalom ako ne pokusas ceo zivot ces zaliti i evo za kraj jedan citat"gde ima volje ima i nacina"!Pozdrav i srecno
 
hedon29:
Mozda nije dobio shta hoce, a ne nalazi prave rechi. Sedam meseci, ej... Mozda dechko zivi u laznoj nadi sve to vreme pa je postao veoma isfrustriran. A tebi ako je stalo do njega, trebala bi da mu izdjesh u susret, ili da ga ne drzish u laznoj nadi.
Zato evo mog predloga:
Nadjite se jedno veche, (nije bitno gde samo da vas niko ne ometa), sedi pored njega i prebaci jednu nogu preko njegove butine, ali tako da padne izmedju njegovih nogu, i pritom ga gledaj pravo u ochi stavljajuci svoju ruku na dno njegov stomaka. Posle toga bi razvoj dogadjaja trebao biti spontan...
MIslim da bi ovo trebalo da reshi problem njegovog neuobichajenog ponashanja. Ako ne, ti nadji drugog prijatelja.

Brate,moram samo kratko da odgovorim na ovo,ti si teska budala!
Savetujes devojku da posto decko stalno prica o seksu da se pojebe sa njim u nadi da ce posle prestati?Tebi ili treba lecenje ili ti je zadovoljstvo da drugima dajes pogresne savete,ustvari kad razmislim ako ti je to zadovoljstvo onda treba odmah na lecenje da ides jer ti imas veoma izvitoperen pogled na stvarnost!
PS da ti nisi bio dizelas u 90-tim godinama?
Cini se da nastavljas njihov stil!
 
zEcIcAaA:
ljudi treba mi pomoc,sta da radim............
decko stariji 4,5 god od mene kaze da mu se svidjam...............kada biste ga videli sve bi bilo super dok ne otvori usta......a kad progovori zivot mi se smuci............
voli salu i sve to,ono decko super ali je uzasno perverzan i bas mi se gadi kad tako grozno prica.....on i najjednostavniju stvar pretvori u nesto odvratno,sa njim nema ozbiljne price,on je seksualno opterecen............
nezna da se posali na neki normalan nacin vec sve mu je perverzno i nonstop me spopada :oops: ............

sta da radim kako da mu dokazem da to nije nacin da pridje devojci??? poznajemo se tek 7 meseci i od dana kad smo se upoznali kad god se vidimo uvek nesto sere :cry: kad moram tako da kazem....!!!

nesmeta meni takva sala ali on ga bas pretera,ajde jednom dva puta ali brate kad god pricamo toje malo previse i ne gleda ispred koga prica,njega nezanima ko je oko njega..........
probala sam da pricam s'njim i sve je bilo super ali samo jedan dan i posle ajmo jovo nanovo........
ponekad me pogleda tako neznim pogledom i zaboravim sve te njegove gluposti i bas mi je drag ali kad progovori.................poneki put cak i ispred starijih ljudi :-( .........nacin na koji to kaze i kako se ponasa............
stvarno vise neznam sta da radim..........i to nije samo prema meni,jer mu se svidjam nego on je takav uopste,i sa svima tako prica........ :cry: kako da ga opametim???
Jaoooooooooo,bezi od takvog koliko te noge nose :!: :!: :!: Iz iskustva...
 
Kresni ga.
Kad skine mrak upristojiće se, veruj mi.
E, onda će ti biti dosadan pa ćeš prvo pokušati da ga nagovariš da ti šapuće prljavštine u krevetu, a kad ukapiraš da nije to to, kupićeš sebi kožno odelo i bič, otvorićeš sebi nove horizonte i ostavićeš ga da truli u svom sitnom puritanizmu.
8)
 

Back
Top