HOKEJ

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Ni ja ne mogu da verujem da na ovom Forumu ne postoji tema Hokej. Trenutno se igra svetsko prvenstvo u Moskvi a Cesi su veceras isprasili Ameriku. Nevidljivi, u hokeju protiv Evrope, Amerika je mala sila. Ili bolje receno, nije uopste sila. :lol:
 
south:
koje prvenstvo???? :shock:

ovde se igra NHL playoff !!!
Hej bre!!!! Prvenstvo sveta u hokeju. l igra se u Moskvi. Ovo je drugo kolo po grupama. Prvu utakmicu ste dobili (Austriju sa 6:2) a ovu drugu, danas sa Cesima izgubili 5:4 iako smo igrali bez NHL igraca koji se takmice u plej-ofu kod vas. A jos smo vas namlatili kao osvetu za ono sto ste radili Jagru proslog prvenstva. Sada cekamo Kanadu, iako nije sa nama u osnovnoj grupi pa i njih da razbijemo i umlatimo. Samo nam Rusi stoje na putu kao prepreka.:lol: :lol: :lol:
 
south:
ilicu..ne pravi pometnju:D :D

svi ti cesi i rusi dodju u NHL(mislim,najbolji)
i to je najjaca liga na svetu
kraj price!!!

next.. :roll:
Najjaca liga da ali nije najjace prvenstvo! Da ne dajete toliku lovu na hokej bili biste isto sto i Zimbabve za skijanje. :lol: :lol: :lol:
 
za ovo zivi svaki hokejas na svetu
questforthecup325x235st9.jpg


i to je pocelo pre 2 nedelje :D
najboljih 16 timova, playoff..sad ih ima 8
ljudi ginu za ''cup''..
tuckerpecahit2ud6.jpg


znaci, veceras se igra najjaci hokej na planeti(igraju,dok pisem ;) )


evo raduju se :D goooool
ottawa20vs20jersey20nhldq8.jpg


ps.a ti o opet o nekom prvenstvu nesvrstanih u rusiji :shock:
 
Vidim, sve ziv Amerikanac do Amerikanca. Lukwicky, Hatvichuk...Jager, Kovalcuk, Sikora, Hasek,.......Taj najjaci hokej na svetu se igra u reziji Evropljana, koji, kao sto rekoh, tu igraju samo za lovu a u Moskvi za prestiz. A kako mi se cini, taj najjaci hokej na svetu nije se igrao citave dve godine zbog bojkota.:lol: :lol: :lol: Preselio se u Rusiju. :wink:
 
taj jager i NYR su dobili na prevaru,nocas :evil:
cist gol,5 sec do kraja nije priznat buffalu :evil:
sudije,satro gledali snimak i... ''nije gol''???
a lepo se vidi ,cak i sa vecom dioptriom,pak presao crtu :shock:

nema veze...odvalice ih buffalo u sledecoj :D

vankuver vodi 2-0..trenutno ;-)

ps. mi pricamo o hokeju ili umetnickom klizanju??
mislim na evropske igrace :D
 
south:
taj jager i NYR su dobili na prevaru,nocas :evil:
cist gol,5 sec do kraja nije priznat buffalu :evil:
sudije,satro gledali snimak i... ''nije gol''???
a lepo se vidi ,cak i sa vecom dioptriom,pak presao crtu :shock:

nema veze...odvalice ih buffalo u sledecoj :D

vankuver vodi 2-0..trenutno ;-)

ps. mi pricamo o hokeju ili umetnickom klizanju??
mislim na evropske igrace :D
Izgleda o baletu! Pogledaj svoje slike sto si postavio. :lol:
Inace. Rendzersi su se jedva provukli u plej-of. Ipak zaslugom Jagera. :p
 
Final ....................1 2 3 T
New Jersey (1-3)... 0 1 1 2
Ottawa (3-1)....... ...1 1 1 3

ottava treba jos jednu pobedu(igra se do 4) i ide dalje :D
 
p144A.gif
Pogledaj: Robert Lang, spasao Detroit. Dominik Hasek, golman San Hosea takodje Ceh, najbolji hokejaski golman svih vremena.
Spominje se jos i Schnajder (verovatno Nemac) i Svedjanin Holmstrom. Gde su ti tu Amerikanci?:p
 
v.v.ilic:
p144A.gif
Pogledaj: Robert Lang, spasao Detroit. Dominik Hasek, golman San Hosea takodje Ceh, najbolji hokejaski golman svih vremena.
Spominje se jos i Schnajder (verovatno Nemac) i Svedjanin Holmstrom. Gde su ti tu Amerikanci?:p

ne kapiram ovo najbolje i kakve veze ima lang,ali hasek brani za detroit.. :shock:
da bio je dobar kao i uvek,
ali s.jose posle vodjstva 2-0,bukvalno sam sebe pobedjuje i gubi 3-2 u OT???? :shock:
ali posto mrzim detroit,kao i NJ devils...nadam se da ce s.jose da ih oduva u sledece 2 tekme.

ima ceha i rusa koliko hoces,samo im se ovde zamera da igraju ko p....
jer to je ovde deo hokeja,igra telom..muski,a i tuca je cesto taktike..pricao sam ti o tome
nije kao evropski hokej...
a sto se tehnike,brzine tice...pa zato oni igraju ovde :D
 
south:
ne kapiram ovo najbolje i kakve veze ima lang,ali hasek brani za detroit.. :shock:
da bio je dobar kao i uvek,
ali s.jose posle vodjstva 2-0,bukvalno sam sebe pobedjuje i gubi 3-2 u OT???? :shock:
ali posto mrzim detroit,kao i NJ devils...nadam se da ce s.jose da ih oduva u sledece 2 tekme.

ima ceha i rusa koliko hoces,samo im se ovde zamera da igraju ko p....
jer to je ovde deo hokeja,igra telom..muski,a i tuca je cesto taktike..pricao sam ti o tome
nije kao evropski hokej...
a sto se tehnike,brzine tice...pa zato oni igraju ovde :D
Ima, on je Ceh, ne Amer!!!

To je poenta. E pa sad, sto se ne tuku tamo ne znaci da se ne tuku ovde. Tamo rade Amere na petoparcu. Ovi ne mogu ni da ih uhvate(toliko su brzi) a ne da ih tuku.:p
 
south:
ne kapiram ovo najbolje i kakve veze ima lang,ali hasek brani za detroit.. :shock:
da bio je dobar kao i uvek,
ali s.jose posle vodjstva 2-0,bukvalno sam sebe pobedjuje i gubi 3-2 u OT???? :shock:
ali posto mrzim detroit,kao i NJ devils...nadam se da ce s.jose da ih oduva u sledece 2 tekme.

ima ceha i rusa koliko hoces,samo im se ovde zamera da igraju ko p....
jer to je ovde deo hokeja,igra telom..muski,a i tuca je cesto taktike..pricao sam ti o tome
nije kao evropski hokej...
a sto se tehnike,brzine tice...pa zato oni igraju ovde :D
Da, yebiga, hteo sam to da kazem pa sam mislio na nesto drugo i Napisem San Hose!!:confused: :mad:
 
v.v.ilic:
Ima, on je Ceh, ne Amer!!!

To je poenta. E pa sad, sto se ne tuku tamo ne znaci da se ne tuku ovde. Tamo rade Amere na petoparcu. Ovi ne mogu ni da ih uhvate(toliko su brzi) a ne da ih tuku.:p

od kad znam lang igra ovde...sad je u detroitu,igrao je za la..
ima 36-37 godina..
moguce..ne znam...ali on je domaci :D
 
south:
znaci i ovaj US -skupljeni sa ulice tim
dobi nemce...a nemci odvalise tvoje cehe :D :D :D
hahhhahhha

ko se zadnji smeje..znas ono :D
Cekaj, jos nije gotovo ni po grupama. Pustili smo Slovake da bi i oni mogli da idu dalje. A vas smo razbili u prvoj utakmici ko dete zvecku. 4:2:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top