Uzivancija

a053.gif
a053.gif
a053.gif
 
sinnke:
Jel vam totalno drago sto ste na forumu?

Koliko se dobro osecate kad otvorite ljis?

Osećam se ok...da je suprotno, ne bih ni dolazila ovde... :lol:

p.s. Nekada mi nisu jasni ovi što im je krajnji domet komentara neki glupavi smajli, al' šta da se radi...takve preskočim...uglavnom :lol:
 
Nije mi drago $to sam ponekad 'redovniji' na forumu.. to je znak da se smaram i da sam tada verovatno bez zhenke. Voleo sam kafedzijine postove.. on je umeo da zapu$i usta pojedinim rawama, al mu se britka sablja istupila :)

A LJ&S.. refreno one pesme.. "Prokleta si ej kafaaAaAAaanoooo" :)
 
cLick - OR - Die:
Nije mi drago $to sam ponekad 'redovniji' na forumu.. to je znak da se smaram i da sam tada verovatno bez zhenke. Voleo sam kafedzijine postove.. on je umeo da zapu$i usta pojedinim rawama, al mu se britka sablja istupila :)

A LJ&S.. refreno one pesme.. "Prokleta si ej kafaaAaAAaanoooo" :)
E, a zbilja Click, nesto se mnogo vrzmas po forumu u posljednje vrijeme... :lol:
 
Krstarica- Forum je postao moja navika. Skoro svakodnevno sam tu, mada me mrzi da se prijavljujem i diskutujem, sto znaci da mi je drago i jos uvek zanimljivo. Volim ove Forume. Zanimljivo mi je da ih pratim.
 
Meni je ovaj forum ok,u smislu da ovde dolazim da na neki nacin ubijam dosadu citajuci razne komentare...a cini mi se da u zadnje vreme imam mnogo slobodnog vremena za ubijanje dosade,i to mi se ni malo ne svidja...ali sta da se radi...takav mi je coroskop :)
 
gupika:
Krstarica- Forum je postao moja navika. Skoro svakodnevno sam tu, mada me mrzi da se prijavljujem i diskutujem, sto znaci da mi je drago i jos uvek zanimljivo. Volim ove Forume. Zanimljivo mi je da ih pratim.

Takodje, s tim sto ja ovo ne smatram gubljenjem vremena...sve ima svoje...da mi se ne dopada, isla bih na drugo mesto ili radila nesto drugo... :lol:
 
Ma provokatori... 8-)

Dolaze ovde da traže belaja, al' ga na sreću, ne nadju...u suprotnom bi odmah " otrčali" na svoje lokalne sajtove/forume, sa pričom " oni tamo me oćerali iz nacionalistickih pobuda"... :lol:

Drago mi je i ponosna sam što smo uglavnom ok i normalni ovde i na ovom mestu ... :lol:
 
SANDRINAbg:
Ma provokatori... 8-)

Dolaze ovde da traže belaja, al' ga na sreću, ne nadju...u suprotnom bi odmah " otrčali" na svoje lokalne sajtove/forume, sa pričom " oni tamo me oćerali iz nacionalistickih pobuda"... :lol:

Drago mi je i ponosna sam što smo uglavnom ok i normalni ovde i na ovom mestu ... :lol:
Ma i meni...nemam sta vise reci u ovom trenutku sem da podrzim ovo sto si ti napisala...
 

Back
Top