NE RAZUMEM UKUS JEDNE DRUGARICE!

pedjavu

Početnik
Poruka
46
Nije mi jasno da drugarica koja je streber i kulturna(tu podrazumevami da ide u pozoriste) i kao lepuskasta, ,onako, tu i tamo, nije ruzna, rekao bi covek sposobna da smuva nekog normalnog koji nije neka sirovina,idiot,itd i ona nadje za decka nekog najveceg debila koji haos pravi , pusi drogira se,vara je, okida godinu(bas ono kao iz novina ''maloletni delikvent'') i kad je pitas zasto bas on, onda to bude ''ne znam, on je meni sladak'',a lik kreten ne moze veci da bude! Jel ima neko normalono objasnjenje al da nije tipa ''suprotnosti se privlace'' , nego malo konkretnije.........
 
pedjavu:
Nije mi jasno da drugarica koja je streber i kulturna(tu podrazumevami da ide u pozoriste) i kao lepuskasta, ,onako, tu i tamo, nije ruzna, rekao bi covek sposobna da smuva nekog normalnog koji nije neka sirovina,idiot,itd i ona nadje za decka nekog najveceg debila koji haos pravi , pusi drogira se,vara je, okida godinu(bas ono kao iz novina ''maloletni delikvent'') i kad je pitas zasto bas on, onda to bude ''ne znam, on je meni sladak'',a lik kreten ne moze veci da bude! Jel ima neko normalono objasnjenje al da nije tipa ''suprotnosti se privlace'' , nego malo konkretnije.........

znaci ti si super decko koji ima extra ocene ,ponasa se fino , ide u pozirshte itd ..

ko si ti da nekome mozes da kazes da je maloletni delikvent , klosar i kreten :?
 
pedjavu:
Nije mi jasno da drugarica koja je streber i kulturna(tu podrazumevami da ide u pozoriste) i kao lepuskasta, ,onako, tu i tamo, nije ruzna, rekao bi covek sposobna da smuva nekog normalnog koji nije neka sirovina,idiot,itd i ona nadje za decka nekog najveceg debila koji haos pravi , pusi drogira se,vara je, okida godinu(bas ono kao iz novina ''maloletni delikvent'') i kad je pitas zasto bas on, onda to bude ''ne znam, on je meni sladak'',a lik kreten ne moze veci da bude! Jel ima neko normalono objasnjenje al da nije tipa ''suprotnosti se privlace'' , nego malo konkretnije.........
kao prvo sve je u oku posmatraca,dakle to sto se njoj svidja,tebi ne mora i obrnuto....to da li je kreten pusti nju da prosudi,ti nemas sta da se pitas......ako ga je izabrala,sigurno nije isla s ciljem smuvacu se s njim,bas je ocajan...dakle,privuklo je nesto...a sta je u pitanju,je ipak njena stvar....
 
Guzonjin sin:
znaci ti si super decko koji ima extra ocene ,ponasa se fino , ide u pozirshte itd ..

ko si ti da nekome mozes da kazes da je maloletni delikvent , klosar i kreten :?

Ona sama kaze to da je uzas i da je problematican, a tog druga znam od kad znam za sebe i uvek je takav bio!inace su mi ocene uzas jedva sam 4 00, a u pozoriste se ne secam kad sam isao!
 
pedjavu:
Ona sama kaze to da je uzas i da je problematican, a tog druga znam od kad znam za sebe i uvek je takav bio!inace su mi ocene uzas jedva sam 4 00, a u pozoriste se ne secam kad sam isao!
znas kako ,kapiram da je svima cilj da budu super djaci itd,i verujem da bi hteo da budes ili odlican ili ne znam ni ja sta,ali reci da je 4.00 los prosek....hm......aj,nije to tema,samo sam morala da komentarisem
 
Lucky girl:
kao prvo sve je u oku posmatraca,dakle to sto se njoj svidja,tebi ne mora i obrnuto....to da li je kreten pusti nju da prosudi,ti nemas sta da se pitas......ako ga je izabrala,sigurno nije isla s ciljem smuvacu se s njim,bas je ocajan...dakle,privuklo je nesto...a sta je u pitanju,je ipak njena stvar....

svakako, slazem se da je njena stvar i ja se uopste u to ne mesam da je sklonim od njega,puca mi k****, al nekad imam osecaj da se devojke ono bas loze na problematicne tipove pa sam zato postavio temu!
 
Ово питање и мене занима. Како је могуће да девојка која да кажемо има перспективу (ако је добар ученик има циљеве у животу итд) буде са неким ко има особине као поменути дечко ове девојке... једино што ми сада пада на памет је да она воли да буде доминантна и да на тај начин храни свој его бивајући са неким ко је далеко испод њеног нивоа...

Иначе слажем се у потпуности са Мастером.
 
e pa ovako. i ja sam nekad bila odlican djak,strebercina teska! uvek sam o takvim decacima mislila veoma lose,ali svideo mi se jedan upravo takav,koji pushi,pije,duva,ima dosije u policiji,sve u svemu jako problematican! znaci od tada ima oko godinu i po dana,ja sam se jako pokvarila u skoli,jedva prolazim vrlo dobra,pocela sam da pusim! ne znam da li je to sve zbog njega,ja nisam nikad ni pomislila koliko ce mi problema doneti sve to! tako da,stvarno ne znam sta da kazem,jer sad tek vidim da su ti ´opasni´ momci u stvari nisu kao sto se cine!!!
 
klasicna prica mamine i tatine princeze,koja zivi u okviru svojih pravila,u svom malom svetu,uzorno dete i sve to i lokalnog nedoraslog divljaka :)
al vecinu to prodje kad porastu i shvate da ne zele svoju mladost/ostatak svog zivota da provedu sa nekim neodgovrnim tipom,i dalje nedoraslim koji ce do kraja zivota da ih podjebava i da ostane lokalni mangup,samo sto vise nece biti mali,nego matori,pa ce samim tim da bude jos komicniji :)
 
ne moze se sve na ovom svetu definisati i ne moze se o necijem odnosu izreci konkretan stav...najbolje oni znaju sta je to medju njima i ko smo mi da analiziramo njihov odnos....verovatno joj je zbog neceg nerazjasnjenog lepo,a ako je tako ne treba joj kvariti...osecanja su to...a problem je sto ljudi sve gledaju uopsteno...
 
pedjavu:
Nije mi jasno da drugarica koja je streber i kulturna(tu podrazumevami da ide u pozoriste) i kao lepuskasta, ,onako, tu i tamo, nije ruzna, rekao bi covek sposobna da smuva nekog normalnog koji nije neka sirovina,idiot,itd i ona nadje za decka nekog najveceg debila koji haos pravi , pusi drogira se,vara je, okida godinu(bas ono kao iz novina ''maloletni delikvent'') i kad je pitas zasto bas on, onda to bude ''ne znam, on je meni sladak'',a lik kreten ne moze veci da bude! Jel ima neko normalono objasnjenje al da nije tipa ''suprotnosti se privlace'' , nego malo konkretnije.........

pa ako ti je vec drugarica porazgovaraj s njom mozda joj mozes nekako pomoci,jer od primerne devojke moze da postane fuksa,narkomanka ili sto je najgore ako sazna da je vara moze da se potpuno razocara u ljubav....neko objasnjenje nemam ali sta je tu je..........
 

Back
Top