bela i crna magija - hvatanje za slamku

Postoji jedna tehnika koju sam otkrio skoro a koja mi vraca snagu I ubija strah. Zove se rekapitulacija…Opisacu ovde kako se to radi a ako neko hoce nek isproba…ako osetite efekat I ako hocete prosledite je dalje…slobodna volja…moje je da opisem svoje iskustvo.

Lezim I prisecam se dogadjaja iz proslosti. Krecem sa onim dogadjajima koji su bili jako traumaticni za mene, koji su mi oduzeli snagu. Glavu okrecem na desno kad udisem a levo kad izdisem. Mala pauza. Kad udisem ( na desno ) u sebe crpim svu snagu koju sam izgubio u toj interakciji, kad izdisem ( na levo ) vracam svu snagu koju sam uzeo od drugog ucesnika te interakcije. Celu radnju ne obavljam samo razumom, vec pustam da me nosi intuicija. Secanja postaju vrlo ziva I posle rekapitulacije se osecam jako snazno I imam ljubavi u sebi za ceo svet.

Imam svesku u koju zapisujem sve dogadjaje od danasnjeg dana unazad, ka najranijem secanju. Prvo sam napravio listu najjacih dogadjaja, tako da kazem. Rekapitulacijom tih dogadjaja vraca mi se snaga koju sam nekad izgubio.

Rekapitulaciju radim uvek u miru I izolaciji.
 
kako_hocu:
Postoji jedna tehnika koju sam otkrio skoro a koja mi vraca snagu I ubija strah. Zove se rekapitulacija…Opisacu ovde kako se to radi a ako neko hoce nek isproba…ako osetite efekat I ako hocete prosledite je dalje…slobodna volja…moje je da opisem svoje iskustvo.

Lezim I prisecam se dogadjaja iz proslosti. Krecem sa onim dogadjajima koji su bili jako traumaticni za mene, koji su mi oduzeli snagu. Glavu okrecem na desno kad udisem a levo kad izdisem. Mala pauza. Kad udisem ( na desno ) u sebe crpim svu snagu koju sam izgubio u toj interakciji, kad izdisem ( na levo ) vracam svu snagu koju sam uzeo od drugog ucesnika te interakcije. Celu radnju ne obavljam samo razumom, vec pustam da me nosi intuicija. Secanja postaju vrlo ziva I posle rekapitulacije se osecam jako snazno I imam ljubavi u sebi za ceo svet.

Imam svesku u koju zapisujem sve dogadjaje od danasnjeg dana unazad, ka najranijem secanju. Prvo sam napravio listu najjacih dogadjaja, tako da kazem. Rekapitulacijom tih dogadjaja vraca mi se snaga koju sam nekad izgubio.

Rekapitulaciju radim uvek u miru I izolaciji.
Ja snagu dobijam u lepim stvarima koje su mi se desile. Njih i belezim, a sve lose sto pre zaboravljam. Prisecajuci se losih stvari, u sebi mozes samo mrznju da nagomilavas i nista vise.
 
Sehnsucht:
Ja snagu dobijam u lepim stvarima koje su mi se desile. Njih i belezim, a sve lose sto pre zaboravljam. Prisecajuci se losih stvari, u sebi mozes samo mrznju da nagomilavas i nista vise.

nisi u pravu i ja ti kazem iz iskustva da nisi u pravu. Ignorisanjem "losih stvari" guras ih pod tepih a one kad tad izrone napolje u vidu iracionalnih strahova,fobija ili nekih drugih negativnosti. Ako se pak,suocis sa tim losim sto si dozivela u proslosti,ako intuitivno analiziras svoj gubitak energije i svoje otimanje tudje energije, ako toga postanes svestan videces da je to ustvari jedan patern koji postoji uklesan od najranijeg detinjstva, patern koji te drzi zarobljenu u mentalnom zatvoru, matriksu. Ceo srednji vek se sastojao iz toga, iz guranja nepoznatih i novih , zastrasujucih ideja pod tepih a vizionari su spaljivani na lomacama jer su ukazivali na to da zivot nisu samo "lepe i lake stvari."Valjda zato i srednji vek i nosi epitet "mracni" i predstavlja mrlju i sramotu u civilizacijskom toku.
 
ovako, posto ide djurdjevdan, pre izlaska sunca, popnes se na visnju, pa se polivaj nenacetom vodom (tek uzetom iz cesme) i govori neka (taj i taj) svisne za mnom kao sto ja visim na ovoj visnji.ili tako nekako.to je pise u knjigama o narodnim obicajima obred ljubavne magije.
ne moze da ti naskodi, a bar ces lepo da se otreznis.
ako te jos vide oni sto te mrze, pocece da te zale, jer ce se obradovati da si poludeo.
to je siguran apotropajon protiv uroka.mislim, to da drugi misle da si lud.
 
kako_hocu:
nisi u pravu i ja ti kazem iz iskustva da nisi u pravu. Ignorisanjem "losih stvari" guras ih pod tepih a one kad tad izrone napolje u vidu iracionalnih strahova,fobija ili nekih drugih negativnosti. Ako se pak,suocis sa tim losim sto si dozivela u proslosti,ako intuitivno analiziras svoj gubitak energije i svoje otimanje tudje energije, ako toga postanes svestan videces da je to ustvari jedan patern koji postoji uklesan od najranijeg detinjstva, patern koji te drzi zarobljenu u mentalnom zatvoru, matriksu. Ceo srednji vek se sastojao iz toga, iz guranja nepoznatih i novih , zastrasujucih ideja pod tepih a vizionari su spaljivani na lomacama jer su ukazivali na to da zivot nisu samo "lepe i lake stvari."Valjda zato i srednji vek i nosi epitet "mracni" i predstavlja mrlju i sramotu u civilizacijskom toku.
Ok. Ti tako mislis. Necu da te ubedjujem ni u sta.
Mada, mislim da iz toga ne moze da ispadne nista dobro. Ranije nisam zaboravljala lose stvari koje mi je neko cinio, a sada jednostavno pomislim da niko ne bi tako nesto uradio namerno, ko zna zbog cega je tako ispalo, itd.
Ako bih se svakog dana podsecala sta su mi uradili (do sada su to sve ipak bile samo sitnice, bitne samo u tom trenutku) pocela bih nesvesno (ili mozda svesno) da osecam mrznju, zelju za osvetom itd. Sto, po meni, nije bas za pohvalu.
Jednostavno, kada mislim na lepe stvari bolje se osecam.
 
Obersturmfuehrer:
bez gledanja u pasulj ili u solju (wc)....

Buducnost vam je vruca i zlatno-mrka. :lol::lol::lol:

@Autor teme

Imas na Jugu Srbije koliko god hoces takvih ljudi koji se bave radiestezijom. I u Beogradu.
Bio je ranije jedan Bosanac, Boze, kako se zvao... nemam pojma. To sto tebi treba ne zove se bela i crna magija, vec radiestezija. Surfaj malo po netu, naci ces vec nesto. Arivederci caro bello
 
More_bre, neko ce samo da ti izmuze grdnu lovu... :?

Cim pomisljas na ovakve stvari, znaci da si u nekoj dubokoj krizi...stisni petlju, kazi sta te zaista muci...ionako niko nema pojma ko si...moze da pomogne...cak i u saljivim i zez komentarima, nekako ces se vec opustiti... :smile:

Sta pametno da ti kazem, sem da znam za ljude koji su nagrabuisali sa tim vracevima i slicnim...pune su novine takvih sto se bogate na tudjoj muci i patnji. :?

Najgore je sto nemaju obzira ni prema deci, ni prema bolesnima...ma grozno...
Nije sve tako crno...videces... :smile:
 
@Autor teme
procitaj prvu recenicu SANDRINEbg

dakle, NE DAJ TA TI SLJAM UZME PARE!!!!

ja sam ti vec predlozio - baci ti neki koscicu njima, cisto da stvoris utisak da si neko "ko zna znanje"...
to su sve gluposti....bela/crna magija je u TVOJOJ glavi, a ne u rukama nekog kretena koji gleda u pasulj...

druga varijanta je da odes pa da mu slomis noge, al to ti ne bih preporucio...
 
Ober..., @tema se izjasnio da sumnja, koliko sam ja shvatila iz njegovog uvodnog posta, na neko uopsteno prokletstvo koje ga prati...il' ga je snaslo...
Znaci, da nije u pitanju jedna ili vise osoba koje zna i poznaje...mislim, bar...

Pametnije je da se izjasni, sta je u stvari konkretno u pitanju...ipak nas ima vise i mozemo valjda coveku da pomognemo u krizi.
 
ok, on sumnja....imao sam takve slucajeve u jako bliskoj okolini....koji su nekim volsebnim putevima stigli do magija i kletvi i slicno....a nikad se niko nije zapitao...."da li postoji racionalno objasnjenje"....
sve te gluposti tipa magije, amajlije trt mrt, su iskljucivo na psiholoskoj bazi, i ljudi bi tako trebalo i da ih shvataju, a ne da potezu razne magicare, bioenergeticare i slicne prevarante.......
 

Back
Top