Komp. mi se gasi...

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Moze li neko da mi napise sta sve moze da bude uzrok gasenja kompa iz cistog mira?
Virus nije sigurno, neki specijalan program da palim, i da mi se zbog njega gasi isto ne...
(dok ovo pisem ocekujem da mi se ugasi))

pozz
 
@Ivam
Mozes li da mi kazes tacno na sta mislis na temer? jer ne znam sta je to ^^
@dvr
Ma ne pitaj ;P Sada sam ocistio procesor...prasine je bilo jedno 2cd u visini sigurno... uff
Kako se ukljucuje safe mod, na koje dugme..
pozz i hvala )
 
Goku..

Racunar ti se gasio najvjerovatnij iz razloga pregrijevanja procesora, kako si i sam rekao da si skinuo gomilu parsine sa ventilatora..

Jednostavno receno, nije bilo dovoljno hladjenja pa se gasio zbog pregrijanosti..

Pored recenog, ne bih rekao da je nesto drugo. nego pazljivo i lijepo ocisti sve i ne bi trebalo da dolazi do gasenja...

Virusi obicno uzrokuju restart sistema ali ne i gasenje racunara, mada je moguce..

Da krenemo redom..

Prvo lagano i pazljivo ciscenje..
 
@GZ Moguce brate, za sada sve funkcionise....
Mislim da sam slucajno, ovlaz, procitao na Sandra programu, da moram da ocistim, pa sam to odradio...
Videcemo..
za sada je ok ;P
mogu ja to )
 
Evo ovako...
 

Prilozi

  • Temperatura.jpg
    Temperatura.jpg
    71,4 KB · Pregleda: 8
Goku:
@Ivam
Mozes li da mi kazes tacno na sta mislis na temer? jer ne znam sta je to ^^
@dvr
Ma ne pitaj ;P Sada sam ocistio procesor...prasine je bilo jedno 2cd u visini sigurno... uff
Kako se ukljucuje safe mod, na koje dugme..
pozz i hvala )
Mislio sam na temperaturu.Ako se sada kad si ocistio prasinu sa procesora ne gasi onda je problem bio u temperaturi proceora , jer se nije dovoljno hladio....
 

Back
Top