STA TO ZNACI KAD ON MENI GASI TELEFON...

NovaIsta:
jessica, otkaci tog idiota, a ovima ovde sa foruma sto se ismejavaju tvojim povredjenim emocijama, ne dozvoli to vise. imaj bre malo dostojanstva

Tачно тако!
Да је то прави човек за тебе, Џесика, он би мирно и стрпљиво слушао како га псујеш и хистеришеш преко телефона, и још би тражио још!
 
Ma ljudi, bre ... i ja prekinem vezu sa svojim dragim u nekom besnom trenutku ... ali ga posle pola sata pozovem i tako to ide kad ti je do nekoga stalo ... onda se lepo verbalno izljubimo i dogovorimo za susret ako smo u prilici .. a da mi do njega nije stalo isto bih ga kulirala ceo dan i bash bi me bolelo uvo sto on tamo shizi i plache ili shta vec. To bi vec bilo izivljavanje nad njegovim emocijama i razumom.
 
Ma ja vala nemogu da slusam ni jednu curu kad krene da melje 300 na sat (kad se prepiremo oko neceg), brateeee glava mi se nadme od njene price...lakse mi je da je iskuliram, spustim slusalicu ili da razgulim nego da se prepirem po 3 sata i vrtim pricu u krug...radije cu da priznam krivicu (i kad nisam kriv) nego da se svadjam....
i stoga ...
Evo priznajem, jesam pic..a sam, ma sta pic..a, PIC...TINA!!! ;)
 
hellen, nemoj da preterujes. svima se desava da se posvadjaju preko telefona, za svadju je uvek potrebno dvoje, zar ne? ali to sto on kao poslednja P.ICKA spusti slusalicu ili NECE DA SE JAVI na njen poziv, pa pobogu, to rade JADNICI!!!!!!!!

Након што га она ''као последња *****'' испсује преко телефона???

Не, не раде то јадници, то ради већина мушкараца (ма колико то нас нервирало)!

Једноставно, док жене имају потребу да све истресу до краја, да бескрајно чантрају, постављају питања, траже објашњења...мушкарци најчешће имају потребу да избегну то њено чантрање, дављење, хистерију....(А о псовању да не говорим, не знам како она себи уопште даје право на тако нешто и зашто он то трпи уопште, где је ту његово достојанство?)

Стога, човек је једноставно такав, треба му више времена да се издува.... Што га не пусти да мало откулира, него га дави и цима? ''Сад те мало псујем, а после пола сата ћу да ти цвркућем преко телефона!'' Неким људима је једноставно потребно мало времена да се смире, среде, да буду сигурни да се и она одувала и смирила...да, ако подигну слушалицу, неће опет добити салву псовки и свађу...


Ја разумем девојчицу, она нема више од 20 година па не зна како људи функционишу, и још јој нико није рекао да не морају сви људи да буду исти као она.... Могу и да разумем да она мисли како је он сад, пошто му је ''поклонила невиност'', дужан свашта да трпи у знак захвалности.... Ал не могу да разумем форумске ''маторе коњове'' који подржавају њено размажено детињасто понашање.
'

(Искрено, и мене понекад излуди кад ја хоћу да истерам неку свађу до краја, само да бих испразнила своју нервозу, а он види да је та свађа непродуктивна, и једноставно ме искулира... У тим тренуцима ме ужасно нервира...а после се испостави да је боље што је прекинуо препуцавање, јер би оно само погоршало однос... Боље је разговарати после неколико сати, или дана, када се емоције смире.)
 
Da istina hellen nazalost ali to je ipak odlika ******!! Zaista, kad bi me neko opsovao i krenuo da me vredja npr i ja bih njemu uzvratila isto sukobila bi se s tom osbom ma kog pola bila, a ne spustam slusalicu stvarno ogavno. Mada zene stvarno treba sebe radi da redukuju takve ispade jer zaista nisu privlacni ni prakticni;) I ne mislim da svadja pogorsava odnos naravno zavisi kakva je i sta se u njoj govori..... :roll: Vise nisam pametna uopste bolje da cutim...... :-?
 
Једноставно, док жене имају потребу да све истресу до краја, да бескрајно чантрају, постављају питања, траже објашњења...мушкарци најчешће имају потребу да избегну то њено чантрање, дављење, хистерију....(А о псовању да не говорим, не знам како она себи уопште даје право на тако нешто и зашто он то трпи уопште, где је ту његово достојанство?

sto se mene tice obozavam da se istresem do kraja!
mozda kvarim muski prosek ali...
 
p.s moja nova taktika je definitivno precutati takve momente. Jel tako hoces duso vazi! Necu reci nista napravicu ono sto kazu Note to self: ovaj deco je djana i tako i tako! E onda ja menjam plocu. Tvoje ponasanje povlaci za sobom posledice! Prakticno i plasticno objasni sta ce biti ako tako nastavi. BEZ dranja i urlanja,niko nije duzan da slusa kako ti istresas svoje buve. Idi udaraj u dzak!
 
Zašto gasi telefon nakon svađe?!! Zato što niko normalan ne bi slušao da ga neko pljuje i psuje sa druge strane žice!!! Zato što ljudi, a posebno muškarci, ne vole histerične žene?!!!! Zato što ta nevinost kojom mu verovatno redovno mašeš ispred nosa ne znači ništa ako je pretvoriš u artikal za ucenjivanje!!!! Zato što ne može....ili ne želi...da ti u lice kaže jednu veliku istinu....koju čovek skapira kad odraste....da nekoga ili voliš onakav kakav je ili ga ostaviš...tj. jedina osoba koju smeš i treba da menjaš si ti sama....Naravno ako proceniš da treba.....Sve ovo što sam ti napisala, neće ti se dopasti.....Ali ti je savet dao neko ko se nekada davno ponašao slično kao ti....samo što je u međuvremenu odrastao....
 
Nevena123:
Da istina hellen nazalost ali to je ipak odlika ******!! Zaista, kad bi me neko opsovao i krenuo da me vredja npr i ja bih njemu uzvratila isto sukobila bi se s tom osbom ma kog pola bila, a ne spustam slusalicu stvarno ogavno. Mada zene stvarno treba sebe radi da redukuju takve ispade jer zaista nisu privlacni ni prakticni;) I ne mislim da svadja pogorsava odnos naravno zavisi kakva je i sta se u njoj govori..... :roll: Vise nisam pametna uopste bolje da cutim...... :-?

Па сад...то је већ ствар културе и васпитања....:roll:
У животу нисам никог псовала, чак ни у свађи....а ако би неко и кренуо разговор са мном на том нивоу (да ме псује), истог момента би сваки даљи разговор био завршен! Јендоставно, људи су различити, ја никад у животу не бих себи допустила да се срозам на тај ниво да разговарам псовкама....и не мислим да је то одлука *****, мислим да је то одлика људи који држе до себе.

Не кажем да је свака свађа контрапродуктивна, има свађа које не погоршавају односе, али псовке дефинитивно то не чине!
 

Back
Top